נקי וגם אקולוגי – חומרי ניקוי ירוקים

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

בשנים האחרונות עלתה המודעה לאיכות הסביבה וניתן ליהנות ממגוון פתרונות ירוקים ואקולוגיים בכל תחומי החיים, מלוחות סולאריים ועד מוצרים מתכלים.
פעולת הניקוי אף היא אפקטיבית וידידותית יותר מתמיד עם חומרי ניקוי אקולוגיים המאפשרים ניקוי בטוח ואיכותי תוך שמירה על כדור הארץ.

במה נבדלים חומרים אלה מתכשירים סטנדרטיים ומה חשוב לדעת על מלאכת הניקוי עמם?

 

האלטרנטיבה הירוקה לניקוי יסודי
חומר ניקוי רגילים עשירים בכימיקלים שנספגים באוויר ועשויים לזהם את הסביבה ולפגוע בבריאות. בקנה הנשימה, פריחות בעור, כאבי ראש עזים ולהוביל לפיתוח מחלות כרוניות כאשר הנפוצה מבינן היא אסטמה.
מרבית חומרי הניקוי הקונבנציונאליים מבוססים על חומרים חזקים (כמו כלור ואמוניה) ורבים מהם עשויים לגרום לכוויות כימיות ודליקות אם לא משתמשים בהם נכון. כמו כן, רובם נושאים ריח עז שמקשה על הנשימה או מטריד את בני הבית בעת הניקוי והחומר משתהה באוויר גם הרבה אחרי הניקוי עצמו.
בחירה במוצרי ניקוי אקולוגיים היא גם בחירה באיכות הסביבה. לרוב מוצרים אלה מיוצרים בשיטות בנות קיימא ששומרות על המרקם העדין של המערכת האקולוגית. יתרון בולט הוא שבהרכב מסוים הם גם חוסכים במשאבים ודורשים פחות מים לשימוש.
בניגוד לסברה הרווחת, מוצרים אלה לא מנקים פחות טוב מהתכשירים הסטנדרטיים ויעילים כמו ואף מוצרי ניקוי אחרים. יתכן שתו המחיר יהיה מעט יותר גבוה, אבל ביחס לשמירה על האוזון ועל הבריאות והבטיחות – המחיר הזה בהחלט משתלם לטווח הארוך ולאיכות החיים.
כמובן שגם בשימוש בחומרי ניקוי אקולוגיים חיוני להשתמש על פי ההוראות על מנת לנקוט משנה זהירות ולמקסם את תהליך הניקוי.

מסירים לכלוכים , מגנים על משטחים


אחד הסודות לניקוי יעיל הוא לצפות מראש את השטח בשכבת הגנה שתחצוץ בין התשתית לחיידקים אפשריים. כאן נכנס לתמונה ציפוי ננו בטכנולוגיה ירוקה, שמיוצר בתהליך לא מזהם ואינו רעיל.
זו טכנולוגיה שמסוגלת להפחית צריכת מים ומגנה גם משטחים וכך למעשה מאריכה את תוחלת החיים שלהם. הציפוי מכיל מחסלי ATP, כלומר, רכיבים נוגדי בקטריות ומאושרים למגע עם מזון ועור ולכן, יתאים מאוד לחללים רגישים כמו אמבטיות ומטבחים.
היופי הוא שעל אף שמדובר בחומר אקולוגי הרי שהיישום בו עמיד בפני שחיקה, קרני UV ואפילו טמפרטורות קיצוניות.
בפועל, הציפוי מספק שכבת הגנה דקה ושקופה שמונעת עובד והיווצרות חיידקים והכל במינימום תחזוקה. לאחר ציפוי המשטח כל שצריך זה לנקות את התשתית עם מטלית לחה ומים וליהנות ממראה מבריק ונקי לאורך זמן. כיום כבר אשר להשיג ציפוי ננו כמעט לכל סוגי המשטחים מבטון ועד זכוכית.
בזירה האקולוגית תמצאו גם חומרי הסרה אקולוגיים להסרת לכלוכים עיקשים וקשים. חומרים אלה מגיעים במצב צבירה של ג'ל, שאינו מכיל מתילן כלוריד, אינו דליק ובעל ריח נעים וניתן ליישם אותו בקלות יחסית ועל משטחים מאבן, בטון, מתכת ואפילו על עץ והוא יעיל להפליא בהסרת לכה, גרפיטי, דבקים וזאת על אף שהוא עשוי מ-100% רכיבים טבעיים. כלומר, המיתוס שרק כימיקלים עזים מסוכלים להילחם בלכלוך אינו נכון יותר. החומר האקולוגי מרכך את הלכלוך וכך למעשה מסיר אותו מהמשטח. התוצאה היא שאפשר ליהנות מחלל נקי יותר בלי לדאוג לאיכות הסביבה או לבריאות.

נכון לעכשיו עדיין לא קיימים מוצרי ניקוי שמתאימים לכל צורך, אבל נראה ששוק חומרי הניקוי מספק אלטרנטיבות ירוקות וידידותיות היכן שהמדע הצליח לייצר תכשירים אלה. שווה לשקול חלופה אם קיימת או לבחור מוצרי ניקוי סטנדרטיים המכילים פחות כימיקלים ופחות מזיקים לסביבה מאחרים.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!