בנייה ירוקה? השקיעו גם בגינה ירוקה

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אם אתם רוצים לעשות שימוש בטכניקה של בנייה ירוקה, אז יהיה כדאי לכם לדעת שאם שהתוצאות יוכלו להיות הרבה יותר טובות אם תחליטו ליישם את עיקרון הבנייה הזה גם כאשר אתם מתכננים את הגינה שלכם.

רוצים לדעת טוב יותר מה ניתן לעשות כאשר מתכננים בנייה ירוקה בבית ובגינה? הנה לכם מספר דוגמאות לדברים שאפשר למצוא לעתים קרובות בקרב אותם בתים שמחליטים לבנות את בית או גינות גג בדרך הזו.

  • תאורה טבעית – ישנו דגש על הכנסת תאורה לבית בדרך טבעית. התקנה של חלונות גדולים במקומות שנגישים לאור השמש יאפשרו לכם ליהנות מתאורה בשעות היום מבלי שתצטרכו לשלם על חשמל.
  • שימוש בחומרים שלא מזיקים – חומרי הבנייה שעושים בהם שימוש יכולים להשפיע במידה משמעותית גם על הבריאות שלכם. כך שכאשר אתם באים לבנות את הגינה שלכם ולתכנן אותה, ולצד זאת גם את פנים הבית, יהיה כדאי לכם לקחת צעד נוסף בהיבט הזה ולעשות כל מה שאתם יכולים בכדי שהתוצאה העיצובית תהיה מרשימה למדי.
  • הוספת צמחיה לגינה – אם אתם רוצים להוסיף קצת חיים, צבע ויופי טבעי לגינה, אז דרך מעולה לעשות זאת תהיה על ידי הוספה של צמחיה. תוכלו לערבב בין פרחים שונים ואפילו לשתול עץ אם יש לכם מקום.
  • לוחות סולאריים – בעזרתם של לוחות סולאריים תוכלו להפיק אנרגיה ועל הדרך לחסוך כסף. זה ללא ספק פתרון מצוין בעבור אלו מכם שרוצים לבחור באופציה הזולה יותר ועל הדרך לשמור על הסביבה.
  • שימוש במים אפורים – במקום להשתמש במים רגילים, תוכלו להעביר את השימוש אל מים אפורים, ובכך לחסוך כסף רב על מים שהייתם עושים בהם שימוש להשקיית הצמחים.
  • בידוד טרמי בקירות הבית – בכדי לבודד את ביתכם מבחינה אקלימית, תוכלו להתקין פתרון שיבודד את הקירות של הבית, ובכך לא תהיו תלויים במזג האוויר בחוץ. אין זה משנה אם בחוץ יהיה חם או קר, בבית תמיד תהיה לכם טמפרטורה אחידה.
מלווה בניה ירוקה

בעזרתה של בנייה ירוקה תוכלו לשנות לחלוטין את הדרך שבה אתם חיים, כפי שאתם יכולים להבין מן הדוגמאות שהזכרנו לעיל. אם אתם רק רוצים להפיק את המרב מן הבנייה הירוקה, אז יהיה כדאי לכם לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לסייע לכם עם התהליך ותסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לעשות בכדי שתהיו מרוצים עם הדרך שבה אתם מחליטים לעשות את השינוי בגינה ובבית.

השינוי שיוכל להגיע עם המעבר לבנייה ירוקה ישפר דרמטית את איכות החיים שלכם, וזאת לצד החיסכון הכלכלי והשמירה על איכות הסביבה. כך שאם כל הדברים הללו חשובים לכם ואתם רוצים להפיק את המרב מן האפשרות לעשות את השינוי הזה, אז יהיה כדאי לכם ליצור קשר עם חברה בתחום כבר בזמן הקרוב.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!