בלוק איטונג

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

איטונג הוא אחד הבלוגים המוכרים ביותר, בעיקר בזכות האיכות החדשה שהביא איתו כבר לפני עשורים לענף הבנייה בארץ. בלוק איטונג מבוסס על פטנט שבדי שהגיע לישראל עוד בשנות ה-50. הבלוק היה מיועד להחליף את העץ בתהליך הבנייה, אך במהרה הובן כי הוא עולה על המקור מה שהפך אותו לבלוק הפופולארי בישראל.

 

מה מיוחד בבלוק איטונג?

בלוק הוא סך הכל מוצר מאוד פשוט. בלוק איטונג מיוצר מתערובת של חול, מים, מלט וסיד. בכדי לייצר את הבלוק, מערבבים ומערבלים את כל החומרים יחד עד לקבלת עיסה סמיכה אותה יוצקים אל תוך תבניות שמעניקות לבלוק את הצורה שלו. לאחר יציקת הבלוק, הוא נכנס לתהליך שנקרא אשפרה בתנור קיטור, ממנו הוא יוצא בשיא חוזקו כשהוא סטרילי לחלוטין. תהליך זה נכון לגבי כל סוגי הבלוקים, אלא שהבלוקים השונים נבדלים זה מזה בפרמטרים שונים כמו עובי הדפנות, צפיפות החומר, מינוני החומרים השונים המשולבים בעיסה הראשונית, משך זמן האשפרה וכדומה.

בפיתוח בלוק איטונג נתגלה כי הבלוק מצליח לעקוף את המתחרים בכל אחד משלושת הפרמטרים החשובים על פיהם נמדדים בלוקים לבנייה: חוזק מכני, בידוד תרמי ועמידות באש ובלחות. תכונות בולטות אלה, הן אלו שהעניקו לאיטונג את המעמד שלו כבלוק מוביל, ועזרו לכך לא פחות גם המון פרסומות לבלוק בתקופת הבנייה המואצת בישראל. אבל בשורה התחתונה, כשמנסים לברר מה באמת מיוחד בבלוק איטונג, הרי שמדובר בהישגים שהוא מציג סביב עמידות באש ולחות, בידוד תרמי מצוין וחוזק מבני גבוה.

 

האם ישנם תחליפים לבלוק איטונג?

התשובה היא בהחלט כן, ונעשה בהם גם שימוש נרחב. איטונג נחשב לבלוק עממי מאוד מוצלח, אבל לאו דווקא לבלוק הטוב ביותר לכל מטרה. כך למשל, ישנו בלוק פומיס המיועד לבניית קירות חוץ ובלוק שחור המיוצר על ידי תערובת של חול, חצץ ובטון שמעניקה לו חוזק מבני גבוה יותר מהשניים האחרים. תחליפים אלה צריכים להיבחן אל מול המשימה, אל מול רמת האיכות הכוללת הנדרשת, ובאיכות אנו מתייחסים לדרישות לבידוד, לחוזק ולעמידות, ואל מול העלויות של כל האלטרנטיבות ביחס לפרויקט כולו.

אם אתם מחפשים בלוק טוב לביצוע עבודת בנייה, בין שמדובר בבניית בית מן המסד ועד הטפחות, ובין שמדובר בגדר או מחסן לבית, כדאי ורצוי להתייעץ עם איש המקצוע המתאים, שיסביר לכם במדויק את ההבדלים בין הבלוקים השונים, את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם וימליץ לכם על הבלוק המתאים לכם.

 

בלוק איטונג הוא בהחלט אחד הבלוקים הטובים והפופולאריים ביותר בישראל, אך ישנן גם אלטרנטיבות שמציעות מאפיינים עדיפים במספר פרמטרים כמו חוזק מבני ובידוד. בחירת הבלוק צריכה להתבצע בשיקול דעת אל מול הצרכים בכל פרויקט ופרויקט, ואם אינכם יודעים לבצע את הבחירה בעצמכם, כדאי ורצוי להיעזר באיש מקצוע.

בלוק איטונג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!