שיפוץ בניין

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

שיפוץ בנייןבניינים זה עסק מורכב. הוא מורכב מבעלי דירות קטנות שביחד יוצרות בניין אחד גדול. בניין יכול להכיל שלוש קומות ומאה דיירים, והוא גם יכול להגיע לשלושים קומות ואלף דיירים. בסופו של דבר ובפשטות גדולה מטרת הבניין היא להכיל את כל הדירות שלו, ולייצר מצב שבו לכל הדיירים נוח להשתמש בשירותים שהבניין מציע ( מעלית, חדר מדרגות, מקלט, חלל משותף) ושנעים להם להתגורר בשכנות. כי הרי זה מה שבניין מבוסס עליו בסופו של דבר – שכנות טובה. 

אם אתם גרים בבניין מגורים משותף וישן בטח יצא לכם לפחות פעם אחת בחיים לבצע שיפוץ כלשהו. בין אם זה חזית הבניין או שיפוץ יסודי יותר.
משמעותו של שיפוץ בניין חיצוני הוא ברור מאד- לתחזק את החלקים החיצוניים של הבניין. חיזוק העמודים, תיקון אבנים רופפות, תיקון טיח וצביעה ועוד ועד.
משמעותו של שיפות בניין פנימי היא בעיקר תיקון ליקויים שונים וחיזוק מערכות פנימיות שמתיישנות – איטום הבניין, החלפת מערכות החשמל והאינסטלציה ועוד.
באופן כללי, שיפוץ הבניין נעשה עבור נראות הבניין וגם עבור תיקון ליקויים וסכנות בטיחותיות אשר יכולים לפגוע בשלום הדיירים.
בנוסף, שיפוץ בניין ( בעיקר חיצוני) מעלה את ערך הנכס בסכומים של עד מאות אלפי שקלים לעומת בתים שלא עברו שיפוץ. אותו בית באותו רחוב יכול להיות שווה הרבה יותר רק כי כבר שיפוץ. השיפוץ גם נותן מראה חדש ומרענן לבניין והופך את המגורים בו לנעימים ומשמחים יותר. 

איך מחליטים על שיפוץ בניין? 

באופן די הגיוני, השיפוץ דורש את הסכמת דיירי הבניין. לכן הצעד ההגיוני הראשון יהיה לכנס את דיירי הבניין דרך 'ועד הבית'. רק לאחר שתעלו את ההצעה תוכלו לדעת כמה אנשים באמת מוכנים להשקיע בשיפוץ וכמה מתנגדים. אם הבניין שלכם אכן דורש שיפוץ חיצוני וזה ניכר לעין, אין ספק שדיירים רבים יסכימו. מה שכן, תמיד יהיו כמה דיירים שלא ירצו לשלם על השיפוץ . הם נוהגים להגיד שהם לא מוכנים לשלם, אבל הם לא יכולים לעצור אתכם מלשפץ. כך הם בעצם מנסים למנוע ממכם את האפשרות לשכנע אותם. חשוב שתדעו שהמדינה קבעה חוקים ותקנות לעניין הזה : אם יש הסכמה של שבעים אחוזים ומעלה מדיירי הבניין, אתם יכולים להתחיל בתהליך השיפוץ. במידה ויש דיירים שלא מוכנים לשלם, על פי תקנות הבנייה של המדינה אתם רשאים לתבוע אותם ולהכריח אותם להשתתף בהוצאות. נכון, זה צעד לא נעים שיכול לעורר מחלוקות, אבל אם השיפוץ באמת הכרחי וחשוב לכם ושבעים אחוזים לפחות מדיירי הבניין אתכם בזה, אולי אלו שלא מוכנים לשלם צריכים לבדוק את עצמם. 

מה השלב הבא? 

לאחר מכן אתם יכולים לפנות לקבלן בניין או לאדריכל על מנת לקבל הצעת מחיר לשיפוץ בניין חיצוני. כדאי לקחת כמה הצעות מחיר מאנשי מקצוע שונים כדי לקבל בחירה מושכלת לגבי מי יהיה אחראי על השיפוץ. אנחנו ממליצים מאד לקחת את הזמן ולאסוף הצעות ולא לרוץ אל ההצעה הראשונה שמגיעה לפתחכם. עוד המלצה שילמנו היא לא ללכת על השיפוץ הזול ביותר, כי יש פה משהו שנשמע חשוד, וגם לא על היקר ביותר. חפשו את ההצעה הממוצעת, וגם את איש או אשת המקצוע שאתם סומכים עליהם. 

באיזה מקרים כדאי לשפץ את חזית הבניין? 

חזית הבניין היא השער אל הבית שלכם. אתם רוצים שהחזית תראה טוב. זה מעלה את מצב הרוח, וגורם לתחושה נעימה יותר . זה יכול להיות מאד לא כיף לגור בבניין שהחזית שלא נראית רע. אם חזית הבניין שלכם ישנה מאד, מלוכלכת, סדוקה, מקולפת וכדומה, זה הזמן לא להסס ולעשות שיפוץ חזית בניין. שיפוץ חזית בניין כוללת בתוכה פינוי פסולת וחיפוי מחדש לבניין. כל מטר  מרובע של חיפוי לבניין יעלה לכם בין 100 – 150 שקלים חדשים. הוא יכלול גם גידור של הבניין, הוספת שילוט ובחלק מהמקרים הקבלן גם מספן מכולה. עבודות טיוח לחזית הבניין תעלה בין 200 – 280 שקלים חדשים למטר מרובע. שליכט יעלה לכם 100 שקלים למטר מרובע. אבן חיפוי תעלה לכם 200 שקלים למטר מרובע. חיפוי שיש יעלה לכם יותר משלוש מאות שקלים למטר מרובע. כמו כן חשוב לכלול במחיר גם את הצבע, שעולה 80 שקלים למטר מרובע. אם אתם רוצים לחסך בהוצאות השליכט לבניין תוכלו לעשות שליכט צבעוני. אך חשוב שצבע השליכט יתאים לצבע הבניין עצמו ויראה ייצוגי ונעים לעין. כמו כן, אל תשכחו שהשליכט לבניין שומר על הבניין שלכם מפני פגמים חיצוניים במבנה לאורך זמן רב. לכן חשוב לא להתפשר בצבע השליכט .
כמו כן, כדאי מאד לסגור מחיר סופי ומפורט עם קבלן הבניין. לא כדאי שתגלו עוד הוצאות שלא ידעתם עליהם אחרי השיפוץ. 

 

מה בדיוק מרוויחים משיפוץ חיצוני?

שיפוץ בניין חיצוני הוא הוצאה לא קטנה. המחיר יכול לנוע בין 15,000 – 30,000 שקלים לדייר. חשוב יותר להשקיע בחיצוניות הבניין וגם בחזית הבניין כי בכל זאת מדובר בנראות הבית, וברבות השנים ההוצאה הזאת לא נראית כזאת גדולה. בנוסף אם תרצו להוסיף ממ"דים ומרפסות העלות תהיה אפילו גבוהה יותר. אבל זכרו שלא רק אתם אלא כל דיירי הבניין מרוויחים משיפוץ חיצוני, ושאת התחושה הטובה והאסתטיקה הנעימה אי אפשר להחליף בשום דבר אחר. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

צביעת בניין משותף

צביעת בניין משותף

את המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם

התקשרו עכשיו