מרפסות שמש

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

 מרפסות שמשמרפסות שמש

אם הגעתם למאמר הזה סימן שאתם חפצים במרפסת שמש. לקום באור טבעי, להשתכשך בשמש בשעות הפנאי שלכם, לקרוא ספר טוב ולשמוע מוזיקה, ובאופן כללי לחוות את השילוב המושלם של פנים וחוץ. אתם נמצאים בדירה שלכם אבל גם חווים את העולם שבחוץ. מרפסת שמש היא אחד הדברים הטובים ביותר שיכולים לקרות לכם,אתם זקוקים למרפסת שמש. כל בית צריך מרפסת שמש, לאירוח, לרגיעה ואפילו לתלות בו כביסה. לפניכם מדריך להוספת מרפסת שמש, בו תלמדו מה היא מרפסת שמש, מה היתרונות במרפסת שמש, שימושיה, כיצד מוסיפים ועוד.  וכדי שהחלום הזה יהפוך למציאות כדאי שתקשיבו למה שיש לנו לספר לכם : 

 

 מה ההגדרה של מרפסת שמש? 

מרפסת שמש היא שטח בלתי נפרד מהבית/ דירה, הנמצא חיצונית למבנה. מרפסת השמש יכולה להיות בנויה על עמודים היוצאים מן המבנה עצמו, תלויה, או ממוקמת על גג וילה. מרפסת שמש תכלול בדרך כלל חלק העשוי חלון גדול המאפשר כניסה של אור טבעי אל תוך המבנה.

מה היתרונות של מרפסת שמש? 

למרפסת שמש יש יתרונות רבים מאד המשדרים באופן משמעותי את איכות החיים של כל מי שמשתמש בה. הנה כמה סיבות ליתרונות המובהקים של מרפסת שמש: 

אור טבעי : מרפסת השמש מספקת כניסה של אור טבעי לבית במהלך רוב שעות היום. זה גם מאפשר צריכה מופחתת של חשמל וגם אור טבעי נעים בהרבה מאור של מנורה עד רדת החשיכה. כמו כן מדובר בחלון נוסף בבית. אין אדם אחד שלא היה מעדיף אור טבעי ואוויר נקי ( כשהחלון פתוח ) מאשר מנורה ומזגן. 

זה כמו חצר : לאלו מאיתנו שאינם גרים בבית פרטי המרפסת יכולה לשמש מעין 'פנים – חוץ' שכזה. כלומר, אתם עדיין נמצאים בשטח הבית שלכם אבל מרגישים שאתם נמצאים בחוץ. זה יתרון ענק שהופך את הזמן שבו אתם מבלים בבית לנעים פי כמה וכמה.  ניתן למקם ערכת ישיבה נוחה במרפסת, מנגל, עציצים ואדניות מלאות פרחים וצמחי תבלין, וכך ליהנות מחצר מטופחת ונהדרת.

מרחב נוסף בבית: מדובר בעצם בחדר נוסף. אם הבית שלכם צפוף, קיימות בו הרבה נפשות או סתם בא לכם ספייס חדש ומרענן, המרפסת היא המקום המושלם. כך תוכלו לרווח את החיים בבית ולהפוך אותם ליפים ונעימים עוד יותר.

העלאת ערך הדירה :  מרפסת שמש אמנם עולה כסף, אבל כאשר היא כבר קיימת בדירה השווי שלה עולה בערך בעשרה אחוזים על פי הערכות שמרניות. על פי הערכות פחות שמרניות זה יכול גם להגיע לחמישה עשר אחוזים בכיף. אם אי פעם תרצו למכור את הדירה, המחיר של מרפסת השמש כנראה ייכלל בשווי שלה. אז בעצם מרפסת שמש היא לא באמת הוצאה כספית. 

 

קבלת היתר 

עלינו לוודא שהרשות העירונית מאפשרת את בניית מרפסת השמש, רוב הרשויות מעודדות בניית מרפסות שמש ומנפיקות היתר למרפסות , או היתר להרחבת מרפסות אך לא כול עירייה תסכים להוספת מרפסת שמש בודדת. במקרה והעירייה לא מאפשרת את הבנייה, ניתן לצרף את כול דיירי הבניין או את רובם, כדי לנסות ולהוציא לפועל את בניית המרפסת. כלומר, אם שאר דיירי הבניין יהיו מעוניינים בהוספת מרפסת שמש לדירתם (ולמה שלא יהיו? היא משדרגת את איכות החיים), סיכויינו בקבלת אישור הבניה מן העירייה ידלו, בנוסף, נוזל את עלויות הבניה שלנו.
ניתן להקים ועד, שיחתים את דיירי הבניין על הפנייה לעירייה או שהחברה הבונה תקיים שיחות עם הדיירים (לרוב בהתנדבות, עקב קידום אינטרסים) ותחתים אותם בעצמה.
בין אם החלטנו לבצע את המהלך לבד או עם שאר דירי הבניין (אולי גם יש לנו בית פרטי וכל עניין הדיירים לא רלוונטי לנו) עלינו להמשיך בשלבי התהליך להוספת מרפסת שמש תלויה .

בחירת אדריכל או מהנדס למרפסות שמש

השלב הבא הוא: לפנות לאדריכל או מהנדס, שייתן את חוות דעתו המקצועית, האם כדאי מרפסת תלויה? או האם צורת הבניה של הדירה יותר מתאימה למרפסת עם עמודים? בעל מקצוע אמין ידע לתת לנו את חוות הדעת הטובה ביותר ואף ילווה אותנו בתהליך קבלת האישורים והבדיקות הנחוצות. כמובן, בעל המקצוע יעזור בתכנון המפרט הטכני ובשרטוטים הנדרשים, ויגיש אותם לוועדות הנחוצות.
מומלץ שתהליך הוספת מרפסת השמש יהיה מלווה בייעוץ משפטי ע"י עורך דין מקצועי לדיני קרקעות המכיר את החוק היטב, כולל השינויים העדכניים ביותר. עורך הדין יגיש את המסמכים הנחוצים, ישיג את החתימות ויוודא שהכול מוגש לפורמט הנכון. 

 

כמה זה עולה?

עלינו להתחשב במגוון גורמים: עלינו להתחשב בגודל המרפסת, איכות חומרי הבניה שבחרנו, סוג הריצוף שבחרנו (אריחים? דמוי פרקט?), גודל וסוג החלון שאנחנו מעוניינים שיהיה היציאה למרפסת, מספר המרפסות המשתתפות בפרויקט, האם יש צורך בהריסת קורה או פריצת קיר? ועוד.
בלי לקחת בחשבון את עלויות העיצוב הכוללים ערכות ישיבה, שולחנות, צמחייה ועוד, ניתן לתת הערכה גסה למחיר הבניה. המחיר יוצא בין 60 אלףל- 120 אלףאו בממוצע 6,000 ₪ ל- 1 מ"ר.
מדובר בהוצאה כלכלית, אך האמינו לנו – היא שווה כל שקל. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

צביעת בניין משותף

צביעת בניין משותף

את המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם

התקשרו עכשיו