שליכט צבעוני

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

על מנת לשמור על המראה והתקינות של קירות חוץ, חשוב לבצע חיפוי של הקירות, ואם חיפוי זה אינו מבוצע באמצעות לוחות שיש או אבן, אחד הפתרונות הטובים והאסתטיים ביותר בשוק הוא שליכט צבעוני, עליו נסביר בשורות הבאות.

 

מה זה שליכט צבעוני?

שליכט הוא למעשה פתרון חיפוי גמיש לקירות חוץ, אם כי ניתן ליישום גם בקירות פנים. השליכט עשוי מתערובת אקרילית על בסיס מים, מועשרת בסיבים ובסיליקון שמעניק לה את הגמישות האופיינית לה. בניגוד לשכבת צבע, שבסופו של דבר עוקבת אחד לאחד אחרי מרקם הקיר עליו היא מיושמת, שליכט הוא חומר שמאפשר להשיג מראה חלק ואחיד ללא קשר למרקם הקיר. שכבת השליכט סותמת למעשה סדקים, בורות ושקעים בקיר ויוצרת מראה אחיד וחלק בגובה אחיד.

ברמה הפונקציונלית, השליכט מסייע גם במניעה של היווצרות סדקים קטנים כתוצאה מתזוזות מזעריות של הקרקע, וכן מספק הגנה לקיר מפני רטיבות ולחות, בעיה אופיינית מאוד לקירות חוץ החשופים לפגעי מזג האוויר.

שליכט צבעוני הוא למעשה פתרון שמשלב בין הפונקציונליות של השליכט ובין הצרכים העיצוביים של הלקוח. במקום ליישם שליכט לבן בגימור בסיסי ועליו ליישם צבע בגוון המועדף, שליכט צבעוני מאפשר לבחור את הגוון המועדף, וליישם את השליכט עם הצבע. בשליכט ניתן ליישם את כל סוגי הצבעים במלוא מניפת הצבעים הקיימת. כמו כן, סוג זה של שליכט מאפשר להשיג מרקמים שונים של החיפוי לקיר, וזאת באמצעות שילוב גרגרים בעלי גודל שונה בתערובת.

 

איך מבצעים שליכט צבעוני?

את תערובת השליכט יש ליישם על גבי שכבת טיח יבשה וישרה עד כמה שאפשר. שליכט צבעוני ניתן ליישום על גבי מספר סוגי טיח, לרבות טיח עם קלקר לבידוד מרבי, טיח הרבצה בעל עמידות גבוהה נגד רטיבות וטיח שחור רגיל. לפני יישום השליכט, יש למרוח שכבת פריימר לא מהולה במים ולהמתין יממה לייבוש מלא. לפני יישום השליכט יש לערבב אותו היטב על מנת להשיג פיזור אחיד של הגרגרים בתערובת. לאחר מכן מתחיל יישום השליכט בטכניקה של מריחה ושפשוף. יישום שליכט צבעוני חייב להתבצע על ידי איש מקצוע שמסוגל להשיג תוצאה חלקה וישרה ללא שקעים וללא שיפועים, ובמרקם המבוקש.

ישנם אנשי מקצוע הבוחרים ליישם גם שכבת דבק מעל שכבת הפריימר ולפני יישום השליכט, וזאת על מנת ליצור שכבת הגנה נוספת לקיר. בהיבט זה, כדאי להבין לעומק את כלל העלויות של כל שכבה וכל חומר, ותמיד להעדיף את הפתרון המקיף והיעיל ביותר, כל עוד זה עומד במסגרת התקציב.

 

שליכט צבעוני הוא פתרון מצויין להשגת מראה חלק ואחיד של הקירות, בשילוב עם צבע מוכן מראש, וללא צורך ליישם שכבות צבע על גבי השליכט באופן שיפגע במרקם הייחודי שניתן להשיג באמצעותו. את השליכט מומלץ ליישם בסיוע איש מקצוע מומחה בתחום ספציפי זה.

שליכט צבעוני

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!