שליכט צבעוני נירלט

נירלט היא אחת מחברות הצבע הגדולות בישראל ומציעה מגוון רחב של מוצרי צבע, ציפוי ואיטום למבנים. החברה מתפעלת שני אתרי ייצור והפצה בנתניה ובקיבוץ ניר עוז ומעסיקה סך של כ-400 עובדים. לחברה סדרת מוצרי שליכט צבעוני נירלט המבוססת על מספר רמות גרנולציה של גרגרי השליכט ועל כך נדבר בשורות הבאות.

סדרת מוצרי שליכט צבעוני נירלט

שליכט צבעוני של נירלט היא למעשה סדרה של 5 מוצרים הנבדלים זה מזה על פי גודל הגרגרים שמכילות תערובות השליכט. כידוע, שליכט צבעוני הוא טיח המיועד ליישום כשכבת הגמר האחרונה בעבודות טיח ומכיל בתוכו גרגרים קטנים שאותם ניתן ליישם בכמה רמות של גרנולזציה. שליכט צבעוני הוא מוצר טיח שמתאים בראש ובראשונה לטיח של קירות חוץ, אך ניתן ליישמו גם בחללי פנים, במיוחד בגרסה המעודנת שלו. השליכט הצבעוני מאפשר מעבר של אדי מים ומאפשר גישור על חריצים וסדקים של עד 1 מ"מ בקירות החוץ. גודל הגרגרים משפיע גם על עמידות השליכט בפגעי מזג האוויר, כך שככל שהגרגרים גדולים יותר, כך השליכט עמיד יותר בפני פגעים אלה.

סדרת שליכט צבעוני נירלט כוללת 5 מוצרים המגיעים בפחים של 24 ק"ג כדלהלן:

  • שליכט צבעוני M100 במרקם עדין
  • שליכט צבעוני M150 במרקם בינוני
  • שליכט צבעוני M200 במרקם גס
  • שליכט צבעוני M250 במרקם גס מעודן
  • שליכט צבעוני אקסטרה נטורה

מאפיינים מרכזיים של שליכט צבעוני נירלט

מוצרי השליכט הצבעוני של נירלט ניתנים לערבוב עם צבעים מכל קשת הצבעים שמציעה נירלט, כך שיישום שכבת הטיח האחרונה של שליכט צבעוני מספקת גם את הצבע של קירות החוץ של הבית. הצבעים שיש לערבב עם השליכט הצבעוני חייבים להיות עמידים בפני קרינת UV שמהווה את הגורם המרכזי לדהיית הצבע לאורך זמן. נירלט יודעת כמובן להציע צבעים עמידי UV כאלה על כל קשת הצבעים.

השליכט הצבעוני של נירלט עומד בתקן 1731 של מכון התקנים הישראלי, תקן שבעיקרו מגדיר את הסטנדרטים הנדרשים בכל הקשור לרמת הגמישות של החומר וליכולת שלו לגשר על סדקים וחריצים בקירות החוץ. מוצרי השליכט הצבעוני של נירלט נהנים גם מהתו הירוק, המעיד על כך שהחומר אינו כולל רכיבים רעילים ואינו פוגע בסביבה.

איך מיישמים שליכט צבעוני?

שליכט צבעוני הוא עדיין שליכט, קרי טיח שמיושם באמצעות השלכה על הקיר ויישור באמצעות מאלג', הלוא היא כף הבנאים. תערובת שליכט צבעוני נירלט היא תערובת מוכנה לשימוש, לאחר מהילה במים וערבוב יסודי על מנת להשיג עיסה אחידה והומוגנית. שימו לב שלאחר רכישת פחי השליכט הצבעוני יש לעבור דרך מחלקת הצבע ולערבב את הגוון הנדרש על מנת שתערובת השליכט כולה תקבל את הגוון הנדרש. מהילת הצבע מתבצעת כיום בצורה אוטומטית לחלוטין באמצעות מחשב, מה שמבטיח לכם גוון זהה בכל פחי השליכט שתזמינו. את יישום השליכט על גבי הקיר מומלץ להשאיר לאיש מקצוע, שמכיר את הניואנסים הקטנים של עבודות הטיח, ויודע בדיוק כמה חומר יש ליישם על מנת להשיג את עובי השכבה הנדרש, את הפיזור הנדרש ובעלות הנמוכה ביותר האפשרית. ככלל, צורת היישום מבוססת על השלכת חומר על הקיר, פיזור ושפשוף של השליכט על מנת להשיג פיזור שווה ואחיד של הגרגרים. לאורך כל העבודה יש להקפיד על כך שהשכבה מיושרת לחלוטין, שאין גלים ושקערוריות על פני שטח הקיר ושהמרקם שנוצר הוא אחיד על כל שטח הפנים של הקיר. את זה כאמור יודע איש מקצוע מנוסה להשיג עבורכם.

בלוג

קבלן שיפוצים במרכז

  שיפוצים באזור המרכז הם קצת יותר מורכבים מאשר שיפוצים מחוץ למרכז, מכיוון שהם יותר מורכבים לביצוע, אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים במרכז, כדי מאוד

קבלן שיפוצים במרכז

  שיפוצים באזור המרכז הם קצת יותר מורכבים מאשר שיפוצים מחוץ למרכז, מכיוון שהם יותר מורכבים לביצוע, אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים במרכז, כדי מאוד

Read More »

בנייה ירוקה של צימר

בניית צימרים, מאפשרת ליזמים פרנסה בכבוד. כדי לנהל צימר, יש צורך בסבלנות רבה, ושיווק תמידי. ישנם 2 דרכים להקים צימרים. דרך אחת- היא לקחת בית

Read More »
גלילה לראש העמוד