שליכט צבעוני טמבור

טמבור היא חברת הצבע הוותיקה ביותר בישראל ומקיימת את פעילותה בארץ כבר משנת 1936. לאורך השנים הפכה טמבור לשם נרדף לצבע לבית ועם הזמן גם פיתחה החברה שורה ארוכה של פתרונות לעבודות שיפוץ ובניית הבית, שמשמשים כיום אנשים פרטיים וקבלנים מובילים בכל רחבי הארץ. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים החל מצבעים לקירות פנים, דרך צבעים לקירות חוץ, צבעים לעץ ומתכת, חומרי הכנה ומילוי, אביזרים לצביעה ושיפוץ, חומרי בנייה ומוצרי גבס מגוונים. בין כלל המוצרים של החברה תוכלו למצוא גם שליכט צבעוני טמבור שעומד בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר ומתחרה ישירות במוצרי השליכט הצבעוני של נירלט.

שליכט צבעוני טמבור – תעודת זהות

חברת טמבור מציעה שליכט צבעוני בחמש ורסיות שונות הנבדלות זו מזו במרקם הסופי שמתקבל על ידי יישום השליכט. כידוע, שליכט צבעוני הוא פתרון טיח לקירות חוץ ואמור לשמש גם כשכבת הגנה לקיר, מעבר לאפקט האסתטי שלו. שילוב הגרגרים בעיסת השליכט מיועד להעניק לעיסה חוזק מבני רב יותר ממש כפי שאגרגטים שונים מיועדים להעניק לעיסת הטיח את החוזק המבני שלה. גרגרים אלה גם מעבים את שכבת השליכט ויוצרים שכבת הגנה עבה יותר וכן מסייעים בהגנה על הקיר מפני קרינת השמש הקבועה.

שליכט צבעוני טמבור, אם כן, מגיע כאמור בחמש ורסיות שונות בהתאם לרמת החספוס של השכבה הסופית המתקבלת. רמת חספוס זו נמדדת על ידי טמבור ביחידות TM, החל מTM10 שנחשבת לוורסיה העדינה ביותר ועד TM70 שנחשבת לוורסיה הגסה ביותר, עובר דרך TM40 ו-TM50. כמו כן, מציעה החברה את גרסת טרנו.

השליכט מבוסס על חומר אקרילי שמספק לקיר שכבת הגנה חשובה מפני פגעי מזג האוויר ומסוגל לגשר על סדקים נימיים בעובי של עד 1 מ"מ. השליכט הוא בעל מראה כפרי המבוסס על גרגרים וחריצים המפוזרים בצורה אקראית על שטח הפנים של הקיר. בשילוב גוון לשליכט המקורי, יש להקפיד על כך שמערבבים עם השליכט צבע בעל הגנה מפני קרני UV שמאיצות את תהליך הדהייה של הצבע.

כמה עולה שליכט צבעוני של טמבור?

שליכט צבעוני טמבור מגיע בפחים של 24 ק"ג וכושר הכיסוי שלו עומד על כ-8 מ"ר בדומה למוצרים מתחרים. מחיר פח נע בין 130 ₪ ל-180 ₪ בהתאם לסוג השליכט (מידת חספוס) וכן בהתאם לגוון אותו רוצים לערבב בשליכט. כאמור, ניתן לערבב כל גוון עם השליכט הבסיסי וככל שהגוון יהיה כהה יותר, כך המחיר צפוי להיות גבוה יותר. מאחר ושליכט צבעוני הוא מוצר לטיוח קירות חוץ בעיקר, יש לקחת בחשבון את שטח הפנים של קיר המעטפת של המבנה, לחלק ב-8 והמספר המתקבל הוא מספר הפחים שלו תזדקקו כדי לכסות את הבית בשליכט צבעוני חיצוני.

אחרי שאמרנו את זה, בעלות הכוללת עליכם לקחת בחשבון גם את העלות של שכבת פריימר בין שכבת הטיח השנייה ובין שכבת השליכט הצבעוני וכן את עלות העבודה שיכולה להגיע לכדי 150 ₪ למ"ר. בהיבט זה חשוב לומר שמוצר שליכט צבעוני טמבור הוא מוצר במחיר סביר ואף בטווח הנמוך מהמוצרים הנמכרים בישראל וזאת בעיקר לאור העובדה שהמתחרה היחיד של טמבור הוא נירלט, ויתר האופציות הן אופציות מיובאות במחירים גבוהים יותר בדרך כלל. מוצר השליכט הצבעוני של טמבור נמצא בשימוש קבוע על ידי קבלני טיח בכל רחבי הארץ ונחשב גם לאופציה המועדפת על הציבור הרחב, בעיקר לאור קלות השימוש בו ולאור המוניטין שצברה טמבור בתחום זה לאורך השנים.

בנייה ירוקה של צימר

בניית צימרים, מאפשרת ליזמים פרנסה בכבוד. כדי לנהל צימר, יש צורך בסבלנות רבה, ושיווק תמידי. ישנם 2 דרכים להקים צימרים. דרך אחת- היא לקחת בית

Read More »

קבלן שלד – מהו תפקידו?

שלד המבנה הוא למעשה רכיב המפתח, הבסיס של המבנה כולו. כשאנו מדברים על שלד המבנה, אנו מדברים למעשה על כל מכלולי הבטון, החל מיסודות המבנה,

Read More »
גלילה לראש העמוד