שליכט צבעוני טמבור

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

טמבור היא חברת הצבע הוותיקה ביותר בישראל ומקיימת את פעילותה בארץ כבר משנת 1936. לאורך השנים הפכה טמבור לשם נרדף לצבע לבית ועם הזמן גם פיתחה החברה שורה ארוכה של פתרונות לעבודות שיפוץ ובניית הבית, שמשמשים כיום אנשים פרטיים וקבלנים מובילים בכל רחבי הארץ. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים החל מצבעים לקירות פנים, דרך צבעים לקירות חוץ, צבעים לעץ ומתכת, חומרי הכנה ומילוי, אביזרים לצביעה ושיפוץ, חומרי בנייה ומוצרי גבס מגוונים. בין כלל המוצרים של החברה תוכלו למצוא גם שליכט צבעוני טמבור שעומד בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר ומתחרה ישירות במוצרי השליכט הצבעוני של נירלט.

שליכט צבעוני טמבור – תעודת זהות

חברת טמבור מציעה שליכט צבעוני בחמש ורסיות שונות הנבדלות זו מזו במרקם הסופי שמתקבל על ידי יישום השליכט. כידוע, שליכט צבעוני הוא פתרון טיח לקירות חוץ ואמור לשמש גם כשכבת הגנה לקיר, מעבר לאפקט האסתטי שלו. שילוב הגרגרים בעיסת השליכט מיועד להעניק לעיסה חוזק מבני רב יותר ממש כפי שאגרגטים שונים מיועדים להעניק לעיסת הטיח את החוזק המבני שלה. גרגרים אלה גם מעבים את שכבת השליכט ויוצרים שכבת הגנה עבה יותר וכן מסייעים בהגנה על הקיר מפני קרינת השמש הקבועה.

שליכט צבעוני טמבור, אם כן, מגיע כאמור בחמש ורסיות שונות בהתאם לרמת החספוס של השכבה הסופית המתקבלת. רמת חספוס זו נמדדת על ידי טמבור ביחידות TM, החל מTM10 שנחשבת לוורסיה העדינה ביותר ועד TM70 שנחשבת לוורסיה הגסה ביותר, עובר דרך TM40 ו-TM50. כמו כן, מציעה החברה את גרסת טרנו.

השליכט מבוסס על חומר אקרילי שמספק לקיר שכבת הגנה חשובה מפני פגעי מזג האוויר ומסוגל לגשר על סדקים נימיים בעובי של עד 1 מ"מ. השליכט הוא בעל מראה כפרי המבוסס על גרגרים וחריצים המפוזרים בצורה אקראית על שטח הפנים של הקיר. בשילוב גוון לשליכט המקורי, יש להקפיד על כך שמערבבים עם השליכט צבע בעל הגנה מפני קרני UV שמאיצות את תהליך הדהייה של הצבע.

כמה עולה שליכט צבעוני של טמבור?

שליכט צבעוני טמבור מגיע בפחים של 24 ק"ג וכושר הכיסוי שלו עומד על כ-8 מ"ר בדומה למוצרים מתחרים. מחיר פח נע בין 130 ₪ ל-180 ₪ בהתאם לסוג השליכט (מידת חספוס) וכן בהתאם לגוון אותו רוצים לערבב בשליכט. כאמור, ניתן לערבב כל גוון עם השליכט הבסיסי וככל שהגוון יהיה כהה יותר, כך המחיר צפוי להיות גבוה יותר. מאחר ושליכט צבעוני הוא מוצר לטיוח קירות חוץ בעיקר, יש לקחת בחשבון את שטח הפנים של קיר המעטפת של המבנה, לחלק ב-8 והמספר המתקבל הוא מספר הפחים שלו תזדקקו כדי לכסות את הבית בשליכט צבעוני חיצוני.

אחרי שאמרנו את זה, בעלות הכוללת עליכם לקחת בחשבון גם את העלות של שכבת פריימר בין שכבת הטיח השנייה ובין שכבת השליכט הצבעוני וכן את עלות העבודה שיכולה להגיע לכדי 150 ₪ למ"ר. בהיבט זה חשוב לומר שמוצר שליכט צבעוני טמבור הוא מוצר במחיר סביר ואף בטווח הנמוך מהמוצרים הנמכרים בישראל וזאת בעיקר לאור העובדה שהמתחרה היחיד של טמבור הוא נירלט, ויתר האופציות הן אופציות מיובאות במחירים גבוהים יותר בדרך כלל. מוצר השליכט הצבעוני של טמבור נמצא בשימוש קבוע על ידי קבלני טיח בכל רחבי הארץ ונחשב גם לאופציה המועדפת על הציבור הרחב, בעיקר לאור קלות השימוש בו ולאור המוניטין שצברה טמבור בתחום זה לאורך השנים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!