שיקום בטון סיקה

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

שיקום בטון סיקהבטון הוא אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר בשימוש בתעשיית הבנייה בארץ ובעולם, כיוון שמדובר על חומר עמיד ואיכותי המעניק יציבות גבוהה למבנים שנבנים באמצעותו, גם כאשר מדובר על תהליכי הקמת מבנים גדולים במיוחד כמו גורדי שחקים, מבני תעשייה, מבני מסחר ועוד מבנים אחרים אותם מאכלסים כמות גדולה של אנשים באופן קבוע.

על אף שבטון הוא חומר חזק ועמיד במיוחד, גם התכונות הייחודיות שלו עשויות להיפגע כאשר הוא נחשף לליקויים קלים עד מורכבים. ליקויים אלו מערערים למעשה את כל עמידותו של הבטון, וכך מהווים סכנה ממשית ליציבות המבנה. הפתרון במקרים כאלו הוא ביצוע עבודות לתיקון ושיקום הבטון הפגוע, כאשר תהליך השיקום מתבצע באמצעות חומרי שיקום מיוחדים של חברת סיקה. 

חשוב לזכור כי עבודת שיקום בטון סיקה לא יכולה להיעשות על ידי כל אחד, וכן מדובר על תהליכי שיקום מהותיים שיש לבצע בהקדם האפשרי. כדי להבין מהי סיקה, כיצד היא מעניקה פתרונות בתחום שיקום מבנים ומתי יש להשתמש בחומרי החברה – ריכזנו במאמר הנוכחי את כל המידע שכדאי לדעת בנושא.

מה הקשר בין סיקה לתהליך שיקום בטון?

חברת סיקה הינה חברה עולמית המתמחה כבר מאות שנים בייצור ופיתוח מוצרי איטום, שיקום, דבקים, צבעים ועוד חומרים נוספים המיועדים לענף הבנייה. החברה מפתחת מערכות שיקום ואיטום המיועדות למבנים הזקוקים לתהליכי שיקום בטון, כאשר יסודות העשויים בטון מציגים כשלים בחומר ובתכונות הבטון עד כדי היחלשות והתפוררות החומר מתשתיות המבנה.

באילו מקרים נדרש לבצע שיקום בטון סיקה?

שיקום בטון סיקה מתייחס אל תהליך עבודת שיקום בטון באמצעות חומרי שיקום של חברת סיקה, בין אם מדובר על עבודות לשיקום רצפות בטון, תקרות בטון, עמודים עשויים בטון וכן חלקי מבנה אחרים הזקוקים לחומרי שיקום לצורך החזרת עמידות לבטון והענקת יציבות למבנה. מבנים שיש בהם כשלים בחומר הבטון ופגיעה באיכותו וחוזקו יהיו לרוב עם סימני התפוררות, סדיקה, חריצים הנפרשים לאורך ורוחב קירות המבנה, ואף התנתקות של חלקי בטון משכבות הקיר החיצוני ו/או הפנימי של המבנה.

סימנים אלו מעידים על היחלשות של הבטון כתוצאה מליקויים הקשורים אל מערכת איטום חלשה או פגועה, כך שמים המחלחלים אל עומק יסודות הבטון פוגעים בברזלי הזיון המיושמים בחלק זה ומחלישים את העמידות שלהם. בנוסף לליקויי מים כתוצאה מכשל באיטום, תשתיות בטון עשויות להיפגע גם כתוצאה מגורמים סביבתיים כמו שריפות, שיטפונות, הצפות, רעידות אדמה ועוד גורמים נוספים המערערים את עמידות יציקות הבטון של המבנה.

מה החשיבות של עבודות שיקום בטון?

מבנים שיש בהם כשלים ביסודות הבטון עשויים להוות סכנה לסביבה ולדיירים המאכלסים אותם, כיוון שהיחלשות של היסודות מובילה בסופו של דבר לפגיעה ביציבות המבנה עד קריסתו. יש להדגיש כי ברוב המקרים היחלשות של עמודי הבטון במבנה מתרחשת באופן הדרגתי במשך מספר שנים, ולכן חשוב לגלות את הכשלים הללו בהקדם האפשרי כדי למנוע התדרדרות של יציבות המבנה כמה שיותר מהר, ולבצע עבודת שיקום בטון סיקה בצורה מקצועית ויעילה שתמנע פגיעה רחבה ומורכבת יותר במבנה.

כיצד לבחור חומרי שיקום בטון איכותיים?

כאמור, חברת סיקה היא אחת מהחברות המוכרות והמובילות בעולם לפיתוח, ייצור ושיווק של חומרי שיקום בטונים. כיוון שהחברה מפתחת סוגים רבים ומגוונים של חומרי שיקום ואיטום לחידוש ושיפור תכונות הבטון, חשוב לדעת כיצד לבחור את חומרי השיקום המתאימים והטובים ביותר לביצוע העבודות. חומר סיקה מונוטופ 610 הינו חומר צמנט המיועד ליישום כשכבת הגנה על ברזלי הזיון הקבועים ביציקות הבטון, ואילו סיקה טופארמטק 110 הינו חומר פולימר שנועד לקשר בין שכבות בטון ישנות לחדשות המיושמות עליו בתהליך עבודות שיקום הבטון.

https://www.youtube.com/watch?v=ashOftUcVT0

האם ניתן לבצע שיקום בטון באופן עצמאי?

בכדי לבצע שיקום בטון סיקה בצורה יעילה, יש לבנות תכנית שיקום ייעודית באמצעות מהנדס מוסמך לקונסטרוקציה. לכן עבודות שיקום בטון לא יכולות להיעשות בצורה עצמאית, גם כאשר רוכשים את חומרי הסיקה האיכותיים והטובים ביותר לשיקום. תהליכי עבודת השיקום כוללים מגוון פעולות כמו הורדת טיח רופף מעמודי הבטון, סיתות הבטון עד לחשיפת ברזלי הזיון ולאחר מכן יישום חומרי שיקום ואיטום המתאימים לסוג והיקף הנזק שנגרם ליסודות הבטון של המבנה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

צביעת בניין משותף

צביעת בניין משותף

את המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם

התקשרו עכשיו