שיפוץ ירוק של חדר אמבטיה

ובכן, הכלל הגורף הוא שאם אתם משפצים את חדר האמבטיה שלכם ואם אתם כבר מרימים את כל המרצפות, חושפים את כל הקירות והורסים את כל הקיים לפני בנייה מחדש, כדאי מאוד לבדוק את מצב הצנרת ולהחליף כל מקטע צנרת שנראה חשוד בשחיקה גבוהה. צנרת אינסטלציה היא צנרת שאמורה להחזיק מעמד במקומה למשך עשרות רבות של שנים ולכן אין שום צורך לחפור בחלל התת רצפתי בכדי להגיע לכל חלקי הצנרת ולהחליף את כולם אם אין לכך סיבה טובה. יחד עם זאת, אם אתם מזהים מיקום מסויים שיש בו נזילה או רמת לחות גבוהה מן הרגיל, ייתכן שמשהו בצינור שם אינו תקין, וזה בדיוק הזמן לבצע את התיקונים הנדרשים ועל פי הצורך גם לבצע החלפה של צנרת פגומה. מה שבטוח הוא שאתם לא רוצים לגלות שהצינור החשוד שבסוף החלטתם לא להחליף, התפוצץ לכם אחרי שהכל הסתיים וכעת אתם צריכים שוב להרים את כל המרצפות, חודשים ספורים אחרי ששיפצתם את חדר האמבטיה כולו ולכן חשוב לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין.

טיפים כלליים לשיפוץ חדר אמבטיה

לבסוף, אי אפשר בלי כמה טיפים שיכולים להתברר כמאוד חשובים בהמשך הדרך, ונשמח להעמיד אותם לרשותכם כבר כעת:

שמרו על חדר האמבטיה שלכם לבן – לבן הוא צבע של ניקיון וכשהלבן נקי אז ההרגשה נקיה. גוונים כהים יכולים להסתיר לכלוך וזאת בדיוק ההרגשה שחדרי אמבטיה כהים גורמים לנו להרגיש – שהם מלוכלכים ואנחנו פשוט לא רואים את זה.

בחרו אסלה עם הדחה אפקטיבית – הדחה של אסלות הפכה בשנים האחרונות לאישיו מרכזי בתהליכי שיפוץ חדר אמבטיה וחדרי שירותים פשוט מאוד מכיוון שדגמים רבים של אסלות שמים יותר תשומת לב על תצורת האסלה מאשר על היעילות שלה. שימו לב שאתם בוחרים אסלה שההדחה של המים בה מבוצעת בצורה מהירה ואפקטיבית ושלא צריך "להוריד את המים" שלוש פעמים כדי להשלים את מהלך ההדחה.

אדריכלות ירוקה

בחרו ברז גמיש לכיור האמבטיה – ברז גמיש הוא פטנט חדש שיכול להקל עליכם מאוד בשלל עבודות המבוצעות בחדר האמבטיה, בין אם זה כביסה ביד, בין אם זה ניקוי הכיור וסביבתו ובין אם זה מילוי דלי לשטיפת רצפה.

העדיפו תמיד פונקציונליות על פני עיצוב – עיצוב ופונקציונליות יכולים ללכת יד ביד ברובם המכריע של המקרים. יחד עם זאת, אם אתם נתקלים במצב בו עליכם לבחור או בעיצוב או בפונקציונליות, תמיד העדיפו את הפונקציונליות וודאו שהשימוש בחדר האמבטיה יהיה נוח ויעיל בכל העבודות והמשימות השונות שאתם עשויים לבצע בו.

הגדילו תאורה טבעית – אין אווירה טובה יותר בחדר אמבטיה מאשר אווירה של אור גדול וטבעי שחודר פנימה ומכה בחיפוי הלבן. הגדילו את החלון כמה שאפשר למטה, למעלה ולצדדים.

בנייה ירוקה של צימר

בניית צימרים, מאפשרת ליזמים פרנסה בכבוד. כדי לנהל צימר, יש צורך בסבלנות רבה, ושיווק תמידי. ישנם 2 דרכים להקים צימרים. דרך אחת- היא לקחת בית

Read More »

קבלן שלד – מהו תפקידו?

שלד המבנה הוא למעשה רכיב המפתח, הבסיס של המבנה כולו. כשאנו מדברים על שלד המבנה, אנו מדברים למעשה על כל מכלולי הבטון, החל מיסודות המבנה,

Read More »
גלילה לראש העמוד