קונסטרוקטור מה תפקידו

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

קונסטרוקטור הינו מהנדס בניין שתחום התמחותו הוא ספציפי לקונסטרוקציה, לשלד של המבנה ולתכנונו. אנו פונים לקונסטרוקטור במקרה של בניית מבנה חדש לגמרי או בתוספות חדשות למבנה קיים, והוא מלווה את כל התהליך משלב התכנון, דרך הבנייה ועד לסיום ולאכלוס. ישנם קונסטרוקטורים המתמחמים בבתים פרטיים, במרכזי קניות, במבני תעשייה, בתוספות בנייה ועוד. הקונסטרוקטור מקבל את התוכנית שהאדריכל תכנן ודואג ליישם אותה באופן בטיחותי ופרקטי. בניגוד לאדריכל, שאחראי יותר על הפן האסתטי של המבנה, הקונסטרוקטור יורד לפרטים הטכניים והבטיחותיים של המבנה כגון כמה עבה תהיה הרצפה, איזה ברזלים ישמשו לבנייה, כמה חזק יהיה המבנה וכדומה. לאחר קבלת התוכניות של האדריכל, הקונסטרוקטור יעזר בנתונים שונים כגון חישובי סטטיסטיקות ובדיקות נוספות שיעזרו לתכנן את המבנה בצורה הבטוחה והחזקה ביותר. גם כשמדובר בתוספת למבנה קיים, בין אם מדובר בתוספת של קומה חדשה למבנה או הגדלת שטח דירה, יש להתייעץ עם קונסטרוקטור שידאג לכך שהתוספת תתחשב במגבלות המבנה המקורי ובתוכנית האדריכלית המקורית ותשלים אותה באופן בטיחותי.

עבודתו של מהדס קונסטרוקציה

קונסרטקטור מוסמך לא מסתיימת בשלב התכנון, לאחר שלב התכנון, הקונסטרוקטור ידאג לקבל אישורים מול הגורמים הרלוונטיים. במהלך עבודת הבנייה הקונסטרוקטור יפקח על העבודה שנוגעת לתחומי ההתמחות שלו, לדוגמה בעת היציקות של הרצפות, העמדת העמודים וכו'. מטרתו של הקונסרקטור בשלב זה היא לפקח שהקבלן בשטח מבצע את התוכניות שלו, ללא שינויים שעלולים לגרום לליקויים עתידיים. במידה וקונסטרוקטור חושד כי ישנה סטייה מההנחיות המקוריות שנתן, הוא יכול להחליט לעצור את עבודת הבנייה.

בסיום תהליך הבנייה הקונסטרוקטור יכול לאשר את סיום הבנייה ולתת את ההיתר לאכלוס. כמו כן במידה ונבדקת בנייה בדיעבד, דעתו של הקונסטרוקטור משמעותית לקבלת החלטות בנוגע למבנה שניזוק. למעשה, מכיוון שלקונסטרוקטור אחריות בכל הנוגע לבטיחות המבנה, הוא למעשה אחראי לשלומם של העובדים באתר הבנייה ושל האנשים המשתמשים במבנה לאחר הקמתו, לכן חשוב מאד לבחור בקונסטרוקטור מנוסה, מקצועי, שאפשר לסמוך עליו.

מכיוון שקונסטרוקטורים מציעים מגוון רחב של שירותים

שיכול להתחיל מהריסת קיר בודד ועד הקמתו של בניין שלם, טווח המחיר של ייעוץ על ידי קונסטרוקטור יכול להתחיל ב-1,200 ש"ח לביקור יחיד וקצר ולהסתיים בעשרות אלפי שקלים.
לדוגמה, כדי לשבור קיר פונים לקונסטרוקטור לקבלת אישור שלא שיציבות המבנה לא תיפגע. ביקור יחיד כזה יכול לעלות כ-1500 ש"ח לא כולל מע"מ. אם המלצת הקונסטרוקטור תהיה להוסיף חיזוקים למבנה, ככל הנראה תהיה תוספת על עלות תכנון החיזוקים בסדר גודל של 1,000-3,000 ש"ח לפני מע"מ.
בבנייה של מבנה חדש, יש משמעות כמובן לגודל המבנה, מספר המפלסים ותוספות שונות כמו מרפסות, חצר וכו'. לשם הדוגמה, ליווי של תכנון בית בגודל של כ-300 מטר הפרוסים על פני 3-4 מפלסים יכול לעלות בטווח של 20,000-30,000 ש"ח לא כולל מע"מ.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!