ציפוי בטון מוחלק על ידי קבלן רשום

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

 

ציפוי בטון מוחלק הוא פתרון פופולרי ומודרני לריצוף. חלק עושים שימוש בציפוי בטון בחוץ הבית, בגינה או לחצר וכיום משתמשים בו גם בפנים הבית. בעבר השימוש בבטון מוחלק היה נפוץ בעיקר בחללים תעשייתיים יותר, חניונים או מוסכים אך מרגע שנכנס סגנון זה לשימוש בפנים הבתים, כיום אנחנו רואים ויותר ויותר שימוש בשיטה בחללים מעוצבים. ציפוי בטון מוחלק הוא למעשה שיטה לריצוף הבית באמצעות משטח חלק אחיד של בטון על פני שטח רחב, עם מעט מחיצות וכמעט ללא חלוקה בולטת לעין. ציפוי בטון מוחלק הוא חומר פשוט ועמיד לאורך זמן אך בכלל יתרונותיו וחסרונותיו עליהם נפרט בהמשך מומלץ לעשות ציפוי בטון מוחלק על ידי קבלן רשום ולא על ידי בעל מקצוע אחר.

למה להשתמש בציפוי בטון מוחלק?

ראשית, המחיר של בטון מוחלק נחשב זול באופן יחסי לתוצאה הייחודית שלו עם חברת מרכז הבטון הישראלי , גם מבחינת עלות החומר וגם מבחינת משך העבודה, שכן התהליך של יצירת ציפוי הבטון הוא מהיר יחסית, במיוחד אם לא מדובר בשטח מאד גדול או מאד מורכב. החומר, כיאה לבטון, הוא חזק, איכותי ועמיד במיוחד. מאד קל לתחזק רצפה שעברה ציפוי בטון מוחלק משום שאינה מקבלת כמעט שריטות או סימנים. גם אם תגררו רהיט או פריט כבד יפול על הרצפה, כנראה שלא תראו שינוי. יתרון נוסף לציפוי בטון מוחלק הוא מראה שאין דומה לו בפתרונות ריצוף אחרים. מצד אחד אסתטי, מודרני וחד משמעי, מצד שני גס ומחוספס. מי שמתחבר לסגנון של בטון יכול להקנות לחלל המעוצב שלו סגנון יוקרתי. כמו כן, בניגוד לרצפות שמגיעות בחלוקה קבועה, ניתן לחלק את הבטון בחלל בצורות ובמידות שונות כמעט ללא הגבלה. יתרון נוסף הוא כאשר משתמשים בבטון מוחלק לא צריך לעשות שימוש ברובה, מה שנותן לרצפה נראות חלקה ואחידה, כך כך לקנות ולשמור על המראה לאורך זמן.

יש גם חסרונות?

כן. הפתרון של ציפוי בטון מוחלק אינו מתאים לכל אחד. החיסרון המשמעותי ביותר הוא שאם בעתיד תרצו לשנות את הריצוף בביתכם, או לתקן חלק ממנו, כשמדובר בציפוי בטון מוחלק יש לפרק את הרצפה לגמרי, מה שמייקר את התהליך והופך את העבודה למורכבת יותר מאשר החלפת רצפות. לכן, פחות מומלץ להשתמש בפתרון זה במקומות שעלולים לסבול מרטיבויות בצנרת לדוגמה. אם תחליטו לבחור בציפוי בטון מוחלק, היתרונות של איכות החומר, עמידותו והמראה האסתטי יעלו ככל הנראה על חסרון זה.

באיזה צבעים אפשר למצוא ציפוי בטון מוחלק?

עקרונית נמצא לרוב את הבטון המוחלק בגווני אפור, אבל ניתן לשלב אותו עם גוונים שונים כמו ירוק, אדום, חום ואפילו לבן.

מי מבצע את ציפוי הבטון?

החלקות בטון כפי שציינו אם בחרתם בציפוי בטון מוחלק כנראה שהוא ישאר איתכם לאורך זמן ולכן חשוב במיוחד לעשות ציפוי בטון מוחלק על ידי קבלן רשום. חשוב שבעל המקצוע במקרה הזה יהיה מקצועי, אמין וייסודי. כמו כן בגלל עומס המשקל של החומר, חשוב לקבל אישור מוסדר לשימוש בו, לכן עדיף לבחור לעשות ציפוי בטון מוחלק על ידי קבלן רשום.

כמה יעלה לי ציפוי בטון מוחלק?

המחיר של בטון מוחלק נמדד לפי מטר ומשתנה לפי השטח הקיים, עובי החומר והגוונים שנבחרו. המחיר נע לרוב בין 150 ש"ח למשטח דק במיוחד ועד לאזורים של 500 ש"ח למטר.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

אם לאחרונה הבחנתם באבני חיפוי שמתנתקים מקירות החוץ של הבניין בו אתם מתגוררים, אין ספק כי מדובר בנורת אזהרה שמחייבת אתכם להודיע על כך לחברת

שיקום תקרת בטון

שיקום תקרת בטון

קיבלתם בירושה נכס נדל"ן קטן שהיה שייך לאדם הקרוב אליכם, אך כיוון שמדובר בנכס שלא התגוררו בו תקופה ארוכה עליכם לשפץ אותו לפני שתחליטו האם

חומר שיקום בטון

חומר שיקום בטון

בתקופה האחרונה ניתן לראות אינספור דיווחים על מבנים מסוכנים בארץ העלולים לקרוס, כאשר החששות הללו עולים בעיקר במקרה של מבנים ישנים ולא מתוחזקים. יש לציין

שיקום עמודי בטון

שיקום עמודי בטון

מראה של מבנים מתפוררים, סדוקים החושפים ברזלים חלודים מעמודי המבנה הינו מראה לא נעים לעין אך גם מסכן חיים עבור הדיירים בו והסביבה בה הם

התקשרו עכשיו