צביעת בניין משותף

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

צביעת בניין משותףאת המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם בגלל מורכבות העבודה וגם בגלל שאנחנו לא הלקוחות היחידים ויש איתנו עוד שורה של דיירים שמשתתפים בפרויקט. בכל מקרה, גם במקרה של בית פרטי ולבטח במקרה של בניין משותף, מומלץ להזמין צבעי מקצועי לצורך השלמת הצביעה. מהן פעולות הצביעה שנדרשות לביצוע בבניין משותף ואיך שונה צביעת בניין משותף מצביעת בית פרטי? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז לצביעת דירות.

 

חללים גבוהים, טיח שונה, צבע שונה

אם תמדדו את שטח הפנים של חדר מדרגות בבניין משותף, ייתכן שתגלו כי שטח הפנים הזה אינו גדול יותר מאשר שטח הפנים של כלל הקירות בבית פרטי. העניין הוא שקירות בחדר מדרגות הם גבוהים יותר ולא פשוט לצבוע אותם כמו את קירות הבית. בנוסף לכך, מאחר וחדר המדרגות חשוף בדרך כלל לרמת לחות גבוהה יותר מאשר פנים הבית, על קירות חדר המדרגות נעשה שימוש בדרך כלל בטיח גרעיני מיוחד שמתאים לקירות חוץ וכן נעשה שימוש בצבע אקרילי מבריק יותר שקל יותר לנקות ואוטם טוב יותר מפני לחות.

 

צביעת חוץ של בניין משותףצביעת חוץ של בניין משותף

אם במסגרת פרויקט צביעת בניין משותף שאותו אתם רוצים להזניק, נדרשת רק צביעה של חדר המדרגות, הרי שמדובר במשימה פשוטה יחסית שאותה יכול להשלים כל צבעי מקצועי. יחד עם זאת, אם אתם מתגוררים בבניין ללא חיפוי חוץ ואתם רוצים לבצע צביעה חיצונית לבניין, זה כבר הופך להיות פרויקט בנייה מורכב שדורש הקמה של פיגומים, ביצוע עבודות שיקום בטון וברזל, תיקון סדקים וכן הלאה ולשם כך יהיה עליכם לשכור חברה קבלנית מתאימה, וגם לצפות לעלות גבוהה הרבה יותר מאשר צביעת בניין משותף סטנדרטית.

 

על מה חשוב להקפיד?

כאמור, במסגרת פרויקט צביעת בניין משותף חשוב להקפיד על שימוש בצבע אקרילי מתאים. המדובר בצבע שיוצא מעין שכבה פלסטית על גבי הקיר ומעניק לקיר הגנה טובה יותר מפני לחות. כמו כן, צבע זה אינו סופח אליו לכלוך באותה קלות כמו צבע רגיל, מה שמבטיח את ניקיון קירות חדר המדרגות שהוא בעצם מעין מקום ציבורי. שנית, במסגרת צביעת בניין משותף אתם רוצים לשלב גם צביעה של המעקות בחדר המדרגות, החלפת גופי תאורה ומתגי חשמל לא תקינים ובסך הכל אתם רוצים לוודא כי העבודה מבוצעת בצורה איכותית ומקצועית, לרבות פאנלים ותקרה.

המרכז לצביעת דירות מבצע את כל סוגי הצביעה של בניינים משותפים, ובכלל זה צביעת בניין משותף פנים וחוץ באמצעות צבעים ייעודיים ועל פי מתודולוגיה מקצועית שמבטיחה לכם את התוצאות הטובות ביותר גם כשאף אחד מהדיירים לא מפקח על העובדים כאילו היה זה הבית הפרטי שלו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

צביעת בניין משותף

צביעת בניין משותף

את המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם

התקשרו עכשיו