פרגולה מאלומיניום

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

מחפשים פתרון הצללה לחצר ולא מתחברים לפרגולת העץ המסורתית? מעדיפים פרגולה מעודנת יותר שמעניקה לכם חופש עיצובי לעצב אותה בסגנון מודרני או כפרי? פרגולה מאלומיניום היא הפרגולה שהולכת ותופסת את מקומה של פרגולת העץ המסורתית, ולא בכדי. בשורות הבאות נסביר מהי פרגולת אלומיניום ומהם היתרונות שלה על פני פרגולת העץ המסורתית.

 

מה זה פרגולה מאלומיניום?

כשמה כן היא, פרגולה מאלומיניום היא פרגולה שהשלד שלה עשוי אלומיניום, וזאת בניגוד לפרגולת העץ המסורתית המבוססת על קורות עץ עבות וגדולות. אלומיניום היא מתכת בעלת מאפיינים ייחודיים, המספקים שילוב של חוזק מבני, אסתטיקה ועמידות במחיר זול וכדאי. האלומיניום דומה במידה רבה לפלדת אל חלד, ומציגה רמה גבוהה של עמידות בפני לחות, רטיבות וקרינת שמש. כמו כן, אלומיניום היא מתכת קלה מאוד ביחס למתכות אחרות, ואף על פי כן מציגה חוזק מבני רב מאוד, המאפשר לפרגולה לעמוד בכל תנאי מזג האוויר ובעומסים בכלל.

 

מהם היתרונות של פרגולה מאלומיניום על פני פרגולת עץ?

תחילה נדגיש ונאמר כי היתרונות של פרגולה מאלומיניום על פני פרגולת עץ הם יתרונות סובייקטיביים, וישנם אנשים רבים שעדיין מעדיפים את המראה של פרגולת העץ המסורתית. אחרי שאמרנו את זה, אפשר לומר שלאור החוזק המבני של האלומיניום, ניתן לבנות את שלד הפרגולה מקורות אלומיניום דקות מאוד, באופן שלא תופס מקום רב במרחב ומותיר יותר תחושת מרחב פתוח בחצר. לכאורה מדובר בדבר שולי, אבל כל מי שמכיר את האופן בו תופסת פרגולת עץ נוכחות במרחב, יודע במה מדובר ועד כמה חשוב לאוורר מעט את החצר עם פחות חומר.

יתרון חשוב נוסף של פרגולה מאלומיניום על פני פרגולת עץ הוא יתרון התחזוקה. פרגולת אלומיניום היא פרגולה עמידה מאוד שאינה דורשת כל תחזוקה לאורך השנים למעט צביעה כאשר הצבע מתקלף. פרגולת עץ היא פרגולה שמחייבת תחזוקה מתמדת, וללא התחזוקה הנדרשת לא יחלפו כמה שנים והעץ כבר יחווה ריקבון מבפנים, ריקבון שפרט לפגיעה באסתטיקה של העץ יכול להוביל גם לפגיעה בחוזק המבני של הפרגולה ולסכנה. פרגולה מאלומיניום היא פרגולה עמידה בפני פגעי מזג האוויר, ופרט לחידוש או שינוי הצבע אחת לכמה שנים אין צורך לבצע בה שום פעולת תחזוקה.

לבסוף, פרגולה מאלומיניום מאפשרת חופש עיצובי רחב הרבה יותר מזה הנהוג בפרגולת העץ. אם פרגולת עץ מגיעה תמיד עם סוכך רעפים אדומים, הרי שבפרגולת אלומיניום תוכלו להרכיב סוכך מתכת, פלסטיק, בד או כל סוכך שתבחרו, ללא חשש מיכולתו של שלד האלומיניום לשאת את משקלו של הסוכך.

 

אם אתם מחפשים פתרון הצללה לחצר הבית, פרגולה מאלומיניום יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם, בעיקר אם אתם מחפשים חופש עיצובי מעבר למראה המסורתי של פרגולת העץ עם הרעפים האדומים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!