עבודות סנפלינג מקצועיות ובטיחותיות.

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

 

 ישנם סוגי עבודת בנייה אשר ניתן לעשותם רק באמצעות עבודה בגובה. עבודות סנפלינג הן עבודות בעלות סיכון רב המתבצעות בגבהים ונותנות פתרונות למגוון עבודות כגון: איטום קירות של מבנים או איטום סדקים וכדומה. השימוש בסנפלינג לעבודות מהסוג הזה, צבר תאוצה בשנים האחרונות, ונותן פתרונות מקצועיים לעבודות אלו.

באילו עבודות מומלץ להסתייע בעבודות סנפלינג?

  • איטום קירות חיצוניים
  • איטום סדקים בקירות חיצוניים
  • חיזוק אבני שיש
  • התקנת מרזבים בגובה רב
  • התקנת רשת יונים בגבהים
  • ניקוי חלונות

בעבודות מהסוג הזה ובעבודות נוספות כמו ניקוי חלונות בסנפלינג יעשה שימוש בסנפלינג. כיום נכנסו לתחום עובדים מקצועיים מתחום הטיפוס המקצועי, אשר מגובים בהכשרות מקצועיות ואישורי עבודה בגבהים. הם מבצעים עבודה אתגרית ומסכנת ביותר במקצועיות ושומרים על כללי בטיחות מרביים.

המחירים לעבודות אלו יכולים להגיע לסכומים גבוהים ביותר. עבודות סנפלינג מספקות פתרון המאפשר להוזיל את מחירי העבודה ומאפשר תיקון ושדרוג מקצועיים ביותר במינימום עלות.

ישנו טווח מחירים רחב והוא נקבע על פי סוג העבודה, באיזה גובה מדובר ובאיזה סדרי גודל העבודה מתבצעת.

איטום קירות חיצוניים במבנה גבוה יכולים לנוע בין המחירים של 3,000 ועד כ9,000 ₪.

איטום סדקים במבנים גבוהים ינועו בדרך כלל 3,500 ועד 5,000.

 

התקנת רשת יונים בגובה תנוע 2,000 ל5,000 ₪.

 

התקנת מרזבים בגובה ינועו המחירים בין 6,000 ₪ ויכולים להאמיר עד 10,000.

המחירים ישתנו בהתאם לסוג העבודה ואופייה. אך זה ללא ספק פתרון משתלם ויצירתי המתפתח מאד בשנים האחרונות.

כאשר מחפשים לשדרג, לשפץ או לנקות את הבניין בקירותיו החיצוניים, מומלץ להשתמש בעבודות סנפלינג אשר יוזילו את המחיר ויספקו שירות מקצועי ומהיר.

ניתן למצוא חברות המספקות שירותים כאלו ונוספים באינטרנט. חברות אלו יספקו שירות מיטבי והן בעלות ידע וניסיון. כאשר בוחרים חברה אשר תספק את השירותים הרצויים, יש לתת את הדעת על שנות ניסיון, מקצועיות, אמינות והאם קיימות המלצות. כדאי לבדוק דוגמאות לעבודות שנעשו על ידי החברה. כמו כן מוטב לוודא שהעובדים מקצועיים ובעלי הכשרה מקצועית מתאימה וכמו כן מצוידים באישורי עבודה לגובה.

לאחר שנעשית בדיקה

לגבי החברה ניתן להזמין את העבודה ולזכות בשירות מהיר ועבודה מקצועית ויסודית. והתוצאות בוודאות תהינה טובות.

בשנים האחרונות נכנסו מטפסים מקצועיים אשר עמידה בסכנות ואתגרים אינה מעלה בהם חשש. הם עובדים איכותיים ובעלי יכולת של פתרונות יצירתיים במצבים שונים, המאפשרים לתת מענה גם כאשר הפרויקט מורכב ואתגרי.

מומלץ ליצור קשר בהקדם ולוודא לגבי מחירים ועלויות ולבחור את המקום המועדף לאור הנתונים שהועלו למעלה, כגון: מחירים, סוגי העבודה והאופן שבו מומלץ לבחור את החברה שתספק שירותים אלו. עבודות סנפלינג הינן עבודות מומלצות לעבודות גובה, יחסכו בהוצאות וייתנו מענה מיטבי ומקצועי לסוגי עבודה שונים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

אם לאחרונה הבחנתם באבני חיפוי שמתנתקים מקירות החוץ של הבניין בו אתם מתגוררים, אין ספק כי מדובר בנורת אזהרה שמחייבת אתכם להודיע על כך לחברת

שיקום תקרת בטון

שיקום תקרת בטון

קיבלתם בירושה נכס נדל"ן קטן שהיה שייך לאדם הקרוב אליכם, אך כיוון שמדובר בנכס שלא התגוררו בו תקופה ארוכה עליכם לשפץ אותו לפני שתחליטו האם

חומר שיקום בטון

חומר שיקום בטון

בתקופה האחרונה ניתן לראות אינספור דיווחים על מבנים מסוכנים בארץ העלולים לקרוס, כאשר החששות הללו עולים בעיקר במקרה של מבנים ישנים ולא מתוחזקים. יש לציין

שיקום עמודי בטון

שיקום עמודי בטון

מראה של מבנים מתפוררים, סדוקים החושפים ברזלים חלודים מעמודי המבנה הינו מראה לא נעים לעין אך גם מסכן חיים עבור הדיירים בו והסביבה בה הם

התקשרו עכשיו