מרפסת תלויה מברזל 

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

מרפסת תלויה מברזל מרפסת תלויה מברזל 

מי לא רוצה מרפסת שמש? אין אף אחד שלא היה רוצה מרפסת בבניין שלו. היתרונות של מרפסת הם רבים מאד ופשוטים מאד. הראשון הוא הגדלת שטח הדירה. מרפסת היא חדר נוסף שנותן לכם יותר מקום להסתובב ולהרגיש בנח בתוך הבית שלכם. היתרון השני הוא השילוב בין הפנים לחוץ. אתם יכולים לשהות בתוך הבית שלכם אבל להרגיש כאילו אתם יושבים בחוץ. במיוחד בקיץ הישראלי הנהדר, כיף לשבת במרפסת עם מאוורר צמוד ולשתות משקה צונן וקר. הרבה משפחות ישראליות מבלות את זמנן במרפסת, וגם לכם כדאי. אז אם אין לכם מרפסת, הרשו לנו להציע לכם פתרון ישן – חדש, שקיים כבר לא מעט שנים אבל מתחיל לצבור תאוצה רבה בשנים האחרונים – מרפסת תלויה מברזל. 

 

מה זה מרפסת תלויה מברזל? 

ההבדל בין מרפסת תלויה מברזל לבין מרפסת בטון הוא שיטת הייצור. במקום לבנות 'על רטוב' עם בטון, לייצר יציקה בתוך הבניין לעבוד ממש בשטח, מרפסת תלויה מברזל היא 'עבודה על יבש'. כלומר – עובדים במפעל. לוקחים את המידות של המרפסת הרצויה ומתקינים כמה שיותר מראש. בבנייה עצמה קודחים שני מוטות ברזל ארוכים לתוך יסודות הבניין, ואליהם מחברים את המרפסת המדוברת.  

מה היתרונות לעומת מרפסת בטון? 

דבר ראשון חשוב לציין שהשיטה של בניית מרפסות תלויות מברזל קיימת בשוק כבר עשרות שנים. בניינים רבים בחרו בה במרוצת השנים, אבל אין ספק שבניית מרפסות מבטון הייתה השיטה הנפוצה בהרבה. בשנים האחרונות המגמה משתנה. מרפסות בטון מאבדות לאט לאט את ההובלה עבור מרפסות תלויות, ויותר ויותר בניינים מצטרפים אל הטרנד. הסיבה העיקרית לכך היא כמובן המחיר. הטכנולוגיה הולכת ומשתכללת, ומרפסות תלויות הפכו להיות מאד נוחות להרכבה. בעצם, מדובר באותו תהליך של הרכבת מדף. קדיחת שני ברזלים אל תוך הבניין ועליהם הנחה של המרפסת עצמה. הסיבה השנייה היא שאם פעם הרכבת מרפסת הייתה עניין מסוכן קצת, וחלק מהמרפסות התלויות נפלו והתרסקו, היום אין שום סיכוי שדבר כזה יכול לקרות. צריך כמובן לעבוד עם חברה רשומה ומסודרת בעלת ניסיון מוכח ולא איזה חובבן שמציג את עצמו כמישהו  מקצועי. השקיעו זמן בחיפוש אחר קבלן בניין שאתם סומכים עליו. אל תלכו על מישהו זול מדי ואל תלכו על מישהו יקר מדי. נסו למצוא משהו באמצע ומישהו עם ניסיון מוכח.
עוד יתרון גדול במרפסת תלויה הוא כמות הזמן הקצרה בה אפשר להרכיב מרפסת כזאת. כמובן שהזמן משתנה בין קבלן לקבלן ובין פרויקט לפרויקט, אבל מדובר בתקופת עבודה קצרה פי שלוש מאשר בניית מרפסת בטון. העבודה גם רועשת פחות, יש פחות פועלים בשטח, והלכלוך המצטבר קטן משמעותית מאשר בניית מרפסת מבטון. 

חוזק וקלות המרפסת

בניגוד למה שאתם אולי חושבים מרפסות תלויות מברזל  הרבה יותר חזקות ממרפסת בטון.
זאת למרות שמרפסת תלויה גם הרבה יותר קלה ממרפסת בטון, כך שהיא אינה מכבידה על הבניין ועל היסודות הקיימים שלו, מה שחשוב במיוחד בבניינים ישנים.
המשקל הקל שלה מאפשר גם הרכבה שנשענת על עמודי הבניין הקיימים כך שניתן להוסיף אותה לבניין עם חניון תת קרקעי ואין צורך להוסיף עמודי בטון עד הקרקע שעלולים לחסום מקומות חניה.

מראה מודרני ומתקדם

קורות הברזל שמרכיבים את המרפסת פחות עבות מאלה של מרפסות הבטון, כך שהמרפסת המתקבלת גדולה יותר. בנוסף, הגמישות ההנדסית של קורות הברזל וקלות ההרכבה מאפשרת לבעל המקצוע להתחשב בצרכים ובדרישות שלכם. מה שמביא, בסופו של דבר, לקבלת מרפסת במראה עדין ומודרני שמוסיף לחזות הבניין. ניתן לעצב את המרפסות על רצונותיכם. אפשר להפוך את המשטח לזכוכית שקופה הניתן לראות דרכה, אפשר לעצב את העמודים התומכים ואפשר לעשות עוד אינספור דברים כדי להפוך את המרפסת התלויה לאישית יותר ומשפחתית יותר.

הסכמה משותפת 

אחד הגורמים החשובים ביותר לבניית מרפסת תלויה מברזל הוא הסכמה של הדיירים. לשם כך אתם צריכים לכנס את דיירי הבניין לישיבה דרך ועד הבית. אם שלושת רבעי מהדיירים מסכימים להקמת המרפסות אז אפשר להתחיל בבנייה. שאר הדיירים שלא הסכימו מחויבים לשלם ולקבל את המרפסת שלהם, או לא לשלם אבל להיות חלק מתהליך השיפוצים ( בעלי המקצוע יעבדו קרוב לדירתם). בבניינים אשר גרים קשישים רבים או אנשים מעוטי יכולת שלא רוצים להוציא סכום כזה גדול בטווח הקצר כנראה שלא תהיה הצלחה רבה באפשרות לקבל שבעים וחמישה אחוזים מהקולות עבור בניית מרפסת תלויה מברזל.
ניתן להסביר לשאר הדיירים שעל פי הערכות שמרניות, לאחר התקנה של מרפסת תלויה מברזל ערך הנכס יכול לעלות בכעשרה אחוזים. על פי הערכות פחות שמרניות ניתן להגיע גם לעשרים אחוזים יותר, תלוי איפה הבית וכמה הוא היה שווה לפני כן.

לסיכום, כדאי מאד לנסות להניע תהליך של בניית מרפסות תלויות מברזל. בבתים בהם אין מרפסות הדיירים משתוקקים אליהן, ותופתעו מאד לגלות כמה אנשים באמת חפצים במרפסות אלו. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

צביעת בניין משותף

צביעת בניין משותף

את המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם

התקשרו עכשיו