מחיר שיש למטר

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

 

שיש היא אבן גיר גבישית לבנה או צבעונית המשמשת לפיסול ולעיצוב. היתרון של אבן שיש הוא רב. מצד אחד מדובר על אבן נאה במיוחד. כזו שניתן למצוא בצורות וצבעים שונים מה שמאפשר שימוש ורסטילי בחומר הגלם. מצד שני, אנחנו מדברים על אבן קשה  עמידה, כזו שלא נהרסת בקלות. כאשר אנחנו מדברים על אבן שיש המשמשת לעיצוב המטבח היתרון כפול. שכן אנחנו יכולים להביא אבן המתאימה לשימוש במטבח בלי לפגוע באסתטיות של המרחב בו אנחנו מבלים שעות רבות לאורך היום.

כאשר שואלים על מחיר עבור אבן שיש, מדובר במידה רבה בשאלה לה אנחנו לא יוכלים לתת תשובה במשפט אחד. כדי לענות על השאלה בצורה טובה אנחנו צריכים רגע לדבר על האופן בו אנו, בתור אנשי מקצוע מציעים הצעת מחיר לאור התבוננות באלמנטים שונים המרכיבים את המחיר בסופו של דבר.

כדי להבין טוב יותר במה מדובר, אנחנו נשמח להסביר הכל בהמשך המאמר.

ראשית צריך להבין האם מדברים על שיש באמת או על אבנים דמויות שיש

לא כל אבן אליה מתייחסים כאשר אומרים את המילה 'שיש'  של חברת AVEN המרכז לשיש ואבן היא באמת שיש. פעמים רבות אנחנו מדברים על סוגים שונים של גרניט, אוניקס, שיש אבן קיסר המוכרת בתור אבן מלאכותית אותה רבים אוהבים להניח על משטחים ברחבי הבית ועוד.

כך שכאשר אנחנו שואלים את השאלה, כמה עולה מחיר שיש למטר, אנחנו צריכים לקחת בחשבון כי לאבנים שונים מחירים שונים. מטבע הדברים, כאשר מדובר על אבן שיש מלאכותית המחיר של האבן יהיה נמוך מזה של אבן שיש מקורית.

הכל תלוי בגימור ובצורת העבודה

מעבר לחומר ממנו אנחנו, אנשי המקצוע, מייצרים את החיפוי עבור משטחי העבודה במטבח, השאלה השניה אותה יש לשאול היא מה רמת הגימור אליה בחרנו להגיע. איכות שווה כסף. אמנם אנחנו עושים את כל מה שאנחנו יכולים כדי להביא לכם את השירות הטוב ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר. אבל, אין כל ספק כי גימור מלא עלול לקחת זמן עבודה ארוך יותר, מה שהופך את העבודה גם היא ליקרה בהרבה.

בואו נדבר על סוג העבודה

מה אתם מחפשים? האם אתם צריכים חיפוי שיש קטן למקטע בגינה שלכם? האם אתם מחפשים מי שיעשה עבורכם חיפוי עבור שטחים רחבים במטבח? כאשר מדובר על עבודה בסדר גודל גדול יותר, המחיר כמובן יעלה.

אבל, שימו לב, משום שמדובר על עבודה בהיקף גדול יותר, בסופו של דבר אנחנו מדברים על עבודה שבסופו יום תצא משתלמת יותר. שכן המחיר הכולל יהיה נמוך מהמחיר אותו נצליח לתת עבור כל עבודה הנעשית בנפרד.

אנחנו כאן עם מגוון פתרונות יצירתיים ואמצעים שיאפשרו גם למטבח שלכם להיראות מדהים במחירים אטרקטיביים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בנושא.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

אם לאחרונה הבחנתם באבני חיפוי שמתנתקים מקירות החוץ של הבניין בו אתם מתגוררים, אין ספק כי מדובר בנורת אזהרה שמחייבת אתכם להודיע על כך לחברת

שיקום תקרת בטון

שיקום תקרת בטון

קיבלתם בירושה נכס נדל"ן קטן שהיה שייך לאדם הקרוב אליכם, אך כיוון שמדובר בנכס שלא התגוררו בו תקופה ארוכה עליכם לשפץ אותו לפני שתחליטו האם

חומר שיקום בטון

חומר שיקום בטון

בתקופה האחרונה ניתן לראות אינספור דיווחים על מבנים מסוכנים בארץ העלולים לקרוס, כאשר החששות הללו עולים בעיקר במקרה של מבנים ישנים ולא מתוחזקים. יש לציין

שיקום עמודי בטון

שיקום עמודי בטון

מראה של מבנים מתפוררים, סדוקים החושפים ברזלים חלודים מעמודי המבנה הינו מראה לא נעים לעין אך גם מסכן חיים עבור הדיירים בו והסביבה בה הם

התקשרו עכשיו