כמה עולה בדק בית?

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

בדק בית הוא אחד הבדיקות החשובות שיש לעשות כשעומדים בפני הליך רכישת דירה, או בפתח קבלת דירתכם החדשה מקבלן בניין, בדק בית נועד לאיתור ליקויי בניה, בדירות חדשות מקבלן ובנכסים יד שניה ע"י מהנדסים מומחים, מומלץ בטרם קניית דירה לבצע את כל הבדיקות הנדרשות. דירה חדשה או ישנה כוללת מערכות רבות ומורכבות שרובנו לא ממש מכירים מקרוב ואילו הפתעות ונזקים אנחנו יכולים לגלות בעתיד,  בדק בית עולה לנו  לא מעט אבל תחתמו או תאשרו לפני שאתם שוכרים בעל מקצוע מוסמך שימציא לכם דו"ח בדק בית מקצועי.

מה כולל בדיקת בדק הבית ?

עלות בדק הבית עם חברה מקצועית ואמינה כמו  קבוצת הדר בדק בית  הכוללת בדיקות רבות ומגוונות, בדיקת בדק בית בתהליך רכישת דירת יד שניה, או קבלת דירה חדשה מקבלן הוא תהליך חשוב מאוד, מכיוון שאנו הולכים להשקיע סכומים גדולים בנכס בתקוה להיכנס לבית חדש בלי כמעט בעיות, בדק הבית נעשה ע"י מהנדס מומחה, שבודק ובוחן את הליקויים, תביעות בעניין ליקויי בנייה הפכו בשנים האחרונות לדבר שגרתי, עלות שירות בדק בית  כולל בדיקה מחוות דעת של מומחים לביקורת מבנים פלוס דו"ח קביל בבית משפט, בדיקת בדק בית לאיתור ליקויים בדירה חדשה או דירה יד שניה יכולה למנוע מכם לרכוש את הנכס אותו שקלתם לרכוש במחיר גבוה מידי, או לרכוש דירה שבסוף תצטרכו להשקיע בה זמן וכסף בתיקון כל הליקויים. הביקורת, בהחלט יכולה לשמש עילה לבקשה להפחתת מחיר הנכס, במקרה של קניית דירה או תיקון מידי של הלקויים.

מה הפרמטרים המשפיעים על עלות בדק בית?

עלות בדק בית עולה לנו לא מעט, מחירו של בדק בית משתנה בהתאם לפרמטרים רבים: גודל הנכס, מיקומו, מטרת הבדק, היקף הליקויים וכד'. כדי לקבל הצעת מחיר כמה שיותר עדכנית מומלץ לערוך רשימה מדויקת של מה שרוצים: גודל הנכס, סוג הנכס, סוג הבדיקה, תקציב ויעדים, בדק בית הינה בדיקה מקיפה שמבוצעת על ידי מהנדס מומחה בדק בית של מרחב הדירה או הבית לאיתור ליקויי בניה, חריגות בניה, בדיקת רטיבות ועוד. ברמת העיקרון עלות בדק בית צריכה לשקף את זמן העבודה של בעל המקצוע המומחה ומורכבות הדרישות של הבדיקה הספציפית בנכס. כל סוג נכס מהווה מכשולים שונים בפני מהנדס בדק הבית ודורש ביצוע תהליך בדיקות בדק בית שונות. לרוב בדק בית של בית פרטי יהיה יקר יותר, זאת מכיוון שיש צורך לבצע בדיקות נוספות לשלד, אך כמובן שכל מקרה לגופו ובדיקת ליקויי בניה בנכסים דומים יכולה להיות שונה בעלות הסופית. עלות של בדק בית תלויה בגודל הנכס הנבדק. לכן, ככל שגודל הנכס גדול יותר כך עלות הבדיקה יקרה יותר. בדק בית של דירה חדשה ובדק בית של דירה יד שנייה שונים בעלותם.

האם כדאי להזמין בדק בית?

העלות של בדק הבית הבדיקה עצמה היא מזערית, בהשוואה ליכולת שלכם לעלות על ליקויים חשובים ולדרוש מהמוכר לתקנם, כמו גם לוודא שאתם מתגוררים בדירה תקינה  שנבנתה בהתאם לתקנים המחמירים ואינה מסכנת אתכם, זה יחסוך ממכם המון טרחה זמן וכסף, אחרי בדיקה מעמיקה שתבצעו תקבלו הצעות זולות יותר ויקרות יותר, חשוב מאוד לעשות סקר שוק ולבדוק את החברה שממנה תזמינו את שירות בדק הבית שכוללים אנשי מקצוע מומחים בניסיונם המקצועי. יש מקרים בהם מזמין הבדיקה נדרש לקבל חוות דעת הנדסית מעמיקה ומורכבת יותר, ככל שנדרש חוות דעת הנדסית מורכבת יותר כך גם המחיר עולה, לסיכום, חשוב לעבוד עם חברה מנוסה ומקצועית המבצעת בדיקות של בדק בית מחיר הגיוני וסביר לכל כיס. אומנם יש צורך להיזהר מחברות המציעות מחיר נמוך מידי, אך מצד שני גם אין צורך לשלם כפול, יש לבצע סקר שוק מעמיק וחשוב לבחור לעבוד עם בעלי מקצוע איכותיים, בעלי המלצות מלקוחות קודמים וניסיון רב שנים בתחום.

בחסות קבוצת הדר בדק בית https://ibedek.co.il/

.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!