השכרת פיגום תורן

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

פיגומים נכונים ומתאימים לאתר הבניה הם הכלים שיאפשרו לעובדים שלכם ולכם, בתור מנהלי האתר, לייצר את סביבת העבודה הטובה ביותר כדי להביא לתוצאה מקצועית, טובה, עמידה, כל זה תוך שאתם שומרים כמובן על חייהם של העובדים שלכם מכל משמר לאורך כל הדרך.

בין שלל הפיגומים בהם נעזרים אנשי המקצוע לא אחת כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, נמצא פיגום תורן במקום מכובד, כזה המאפשר לכם להגיע לתוצאות הרצויות לכם.

על שום מה קיבל פיגום תורן את שמו? 'תורן' הוא השם שנתנו העובדים לקורה המחזיקה את תקרת המבנה מלמטה חברת זקיף פיגומים מתמחה בהתקנת פיגום זה. על פניה פרוסה מאין רכבת חשמלית על גביה יכול לנוע פיגום תורן בחופשיות. כך ניתן להניח את הפיגום בכל פעם בנקודה אחרת ולעבוד עליו כשהוא מחזיק את העובדים בצורה בטוחה.

פיגום תורן בנויה כמו מאין 'תא' הפתוח אל עבר הבניין. באופן כזה העובדים יכולים לעבוד כל העת כאשר באותו הזמן ממש הם מוגנים מפני נפילות אפשריות של חומרים כאלו ואחרים על ראשם.

איך מתאימים פיגום תורן לאתר בניה זה או אחר

פיגום תורן, כמו יתר סוגי הפיגומים הקיימים בשוק, הוא פיגום אותו מתאימים באופן אישי לפי צרכים משתנים. שימו לב כי השכרה של פיגום תורן היא לא השכרה המסתיימת ברגע בו אתם לוקחים את הפריט לאתר הבניה וזה הכל.

משום שאנחנו מדברים על אתר משתנה, חשוב שהחברה המתאימה לכם את הפיגומים תוכל לנוע אתכם לאורך התהליך ולאפשר לכם להתאים את הפיגומים אותם השכרתם בכל פעם מחדש.

פיגום תורן יכול להגיע עד 250 מטרים, כך שאנחנו בהחלט מדברים על פיגום שיכול להתאים גם למבנים בעלי תקרות גבוהות במיוחד. פיגום תורן יכול לשאת עד כארבע טון משקל, זאת אומרת שאין כל חשש כי העובדים, ביחד עם הציוד בו הם משתמשים יובילו לקריסה של הפיגום.

מצדכם, חשוב כמובן להיות מדויקים. כלומר, כאשר אתם יוצרים קשר עם אנשי המקצוע העוסקים במלאכה, חשוב שתגידו בדיוק מה אתם צריכים, באיזו תדירות אתם צריכים זמינות של אנשי מקצוע ועוד. זאת כדי להבטיח כי העבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר ותוך שיתוף פעולה מלא לאורך כל הדרך.

פיגומים מקצועיים הם אלו העומדים בתקנות של משרד הבינוי והשיכון

אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו עומד מול שוקת שבורה. כאמור ולכן כל מתקין חייב לעבור קורס עבודה בגובה למתקינים, בחירה של פיגומים כאלו ואחרים היא לא בדיחה, אנחנו מדברים על הדרך שלכם להבטיח את שלומם של העובדים שלכם. עולם הבניה עלול להיות מסוכן לא פעם ולכן חשוב מאוד להשכיר פיגומים העומדים בתקנות המחמירות הנהוגות בארץ בנושאים אלו.

אנחנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם לעבור את התהליך בשלום. ביחד עם המהנדסים שלנו נתאים עבורכם את הפיגומים המתאימים לאתר הבניה הייחודי שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!