בדק בית לבניה ירוקה

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

בונים בית בבניה ירוקה? חשוב לכם לוודא, על אף ובמיוחד לאור העובדה שמדובר בבניה ירוקה, שהכל מבוצע בצורה תקינה ובטוחה? בדק בית לבניה ירוקה היא בדיקה הנדסית שמיועדת לאתר ליקויי בניה בכל פרויקט בניה, ולאפשר לבעל המבנה לדרוש את תיקון הליקויים מקבלן הביצוע, על מנת להבטיח את השימוש הבטוח והראוי בכל מתקני המבנה.

 

מהי בדיקת בדק בית?

בדק בית היא בדיקה המבוצעת על ידי מהנדס בניין מוסמך, ומיועדת לבחון את כל היבטי הבניה בפרויקט בניה, בין שמדובר בעבודות תשתית בלבד ובין שמדובר בבנייה של בית מהמסד ועד הטפחות. במסגרת הבדיקה בוחן המהנדס שורה ארוכה של אלמנטים בטיחותיים, תפקודיים ואסתטיים, ובכלל זה איכות הבטון, איכות הטיח והצבע, איכות התשתיות, איכות הריצוף, איכות התקנת החלונות והדלתות, עמידת הבנייה בפועל במה שהוגדר בתכנית הבניה ובהיתר הבניה שניתן למבנה ועוד שורה ארוכה של אלמנטים, עד רמת הבורג הבודד.

בתום הבדיקה מגיש הבוחן דו"ח מסודר ללקוח, ובו מפורטים כל הליקויים שנמצאו בבדיקה. לא כל ליקוי המצוין בדו"ח אכן מחייב תיקון, אך במידה וקיימים ליקויים כאלה, הדו"ח הוא מסמך משפטי מחייב, ועל קבלן הביצוע לערוך את כל התיקונים הנדרשים על פי הדו"ח. במידה ויסרב הקבלן לבצע את התיקונים הנדרשים, ניתן להגיש נגדו תביעה כשדו"ח הבדיקה משמש כראיה משפטית לכל דבר ועניין.

 

מדוע חשוב לבצע בדק בית לבניה ירוקה עם בדק בית קבוצת הדר ?

בניה ירוקה היא מגמה מבורכת ונכונה, אך במובנים רבים היא נמצאת בשלבי ההתפתחות הראשונים שלה. לכך יכולה להיות משמעות בתוצאות האסתטיות של תהליך הבניה, אך גם בתפקוד של המערכות המותקנות במבנה ואפילו בבטיחות השימוש במבנה. בדיקת בדק בית לבניה ירוקה פנו לקבוצת הדר  היא בדיקה המתייחסת ספציפית לאלמנטים המאפיינים את הבניה הירוקה, וכוללת בחינה מעמיקה של כל האלמנטים המעורבים, לרבות חוזק הקירות, חוזק החיבורים והקונסטרוקציות וכן הלאה.

בכדי להימנע ממצב בו תסבלו מנזילות, מרצפה משופעת או מדלת שאינה נסגרת בעוד חודשים ספורים לאחר שתיכנסו למבנה, אתם רוצים להזמין בדיקת בדק בית קבוצת הדר לבניה ירוקה  ביקורת מבנים עוד לפני שאתם נכנסים למבנה, ועל פי הדו"ח שתקבלו, לדרוש תיקונים שיעמידו את המבנה בסטנדרטים ההנדסיים, הפונקציונליים והאסתטיים הנדרשים.

 

בדיקת בדק בית לבניה ירוקה צריכה להתבצע מייד לאחר סיום תהליך הבניה ולפני שאתם מאכלסים את המבנה, וזאת על מנת להימנע מטענות מצד קבלן הביצוע כי הליקויים שנמצאו בבדיקה נובעים מהשימוש שלכם במבנה, ולא מהעבודה בפועל.

לפניה לבדק בית קבוצת הדר לחץ כאן

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!