איטום קירות חיצוניים מחיר

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

איטום קירות חיצוניים מחיראיטום קירות חיצוניים מחיר

אחד מן הדברים הגרועים ביותר שיכולים להתפתח ולהזיק בבית, הוא נושא הרטיבות. הרטיבות יכולה להגיע ממספר רב של גורמים פנימיים, כמו פיצוץ בצנרת בקירות או נזילה מחיבור רופף אבל לרוב, היא תגיע ותחלחל מן החוץ, אודות לאיטום שנשחק, התבלה או מראש לא בוצע בצורה טובה. העניין אם רטיבות או איטום לא טוב, הוא שהמקרה מתחיל בצורה פשוטה. אולי כתם רטיבות קטן. אלא שאם לא נטפל בזה כשהדבר עוד קטן ובצורה מהירה, הבעיה תתפתח בצורה מואצת ותיקונה יעלה הרבה יותר. לא זאת בלבד, אלא שהיא יכולה להעיב על יציבות המבנה כולו.

לכן איטום קירות חיצוניים מחיר שחייבים לשלם. אם נזהה ונטפל מוקדם, המחיר יהיה זניח. אם נתמהמה – המחיר יהיה כבד. יהיה צורך לבצע איטום גדול יותר על שטח נרחב יותר (לרטיבות יש נטיה להתפשט) ולעיתים יהיה עלינו לפרק ולהרוס חלקים נרחבים מהמבנה, על מנת לטפל בבעיה כולה.

איך נזהה שאיטום הקירות בעייתי?

עוד טרם נתייחס לעניין איטום קירות חיצוניים מחיר וכדי שלא נגיע למחיר אסטרונומי, כדאי ללמוד על השיטות לזיהוי רטיבות ממקור חיצוני. כאמור, לא נתייחס במאמר זה לרטיבויות ממקורות פנימיים אלא אך ורק לרטיבויות המגיעות ממקורות חיצוניים, כמו מי גשמים. לרוב, נוכל לראות בעיניים את הסדקים שנפערים בטיח או בצבע שעל הקיר החיצוני. דרך סדקים אלו המים חודרים אל תוך הקיר ומחלחלים לשכבות הפנימיות ומתפשטים לכל הכיוונים. חשוב לדעת, חלק מהסדקים יהיו עדינים ודקים מאוד. כמעט ולא מורגשים. זה עדיין לא אומר שלא יכולים להיכנס דרכם מים. בחלק מן המקרים, הסדקים גם יצמחו ויתרחבו עם הזמן.

אם לא זיהינו את הסדקים החיצוניים, מהר מאוד נגלה סממנים פנימיים: כתמי רטיבות על הקירות וכן סימנים של עובש. מעבר לעובדה שאלו בעיות אסטתיות, יש לכך גם השלכות בריאותיות, בייחוד על בני אדם רגישים יותר ואלרגיים.

זיהוי מקור הרטיבות דורש גם הוא מומחיות ועין של בעל מקצוע. לעיתים, סממן הרטיבות ינבע מסדק, שנמצא רחוק מטרים רבים ממנו. המים מתפשטים בתוך הקיר לכיוונים שונים ולמרחקים רבים. לפעמים, המים חודרים מהגג או אפילו מהקיר, שנמצא מתחת לאדמה אבל עקב איטום לקוי, הלחות בקרקע חודרת לתוכו. זיהוי מקור הרטיבות הוא  השלב הראשון שיעשה קבלן או איש האיטום. לעיתים, זיהוי מדויק יכול לחסוך לכם כסף רב ובתחום איטום קירות חיצוניים מחיר והרבה עוגמת נפש.

איטום קירות חיצוניים מחיר והפרמטרים המשפיעים עליו

לרוב עבודת איטום קירות חיצוניים מחר נקבע על פי היקף העבודה במ"ר. איטום נקודתי יעלה אחרת לגמרי מאיטום מלא ונרחב של קיר מלא. לעיתים גם לסוג העבודה או מיקום העובדה משמעות רבה. כאשר הגישה אל מקום העובדה מאתגרת או כאשר נדרשת עבודה מכינה כדי להגיע אליו – המחיר יטפס משמעותית. בנוסף, גם למורכבות ושלבי העבודה משמעות רבה. אם נדרש רק איטום סדק – המחיר יהיה נוח יחסית. אם נדרשת עבודה רבה של קילוף הטיח, יבוש ארוך ואז מילוי והחלקת הקיר וצביעה מחד – המחיר יאמיר מאוד.

סוג הקיר עצמו ובמיוחד סוג החיפוי עליו, משמעותי גם כן. חיפוי טיח הוא הפשוט ביותר לאטימה וגם הזול ביותר. לעומת זו, איטום של קירות אבן, שיש או קרמיקה מורכבים יותר. ככלל, כאשר הקיר עצמו מחולק לחלקים שונים, יהיה צורך לעיתים להסיר חלק חלק (אריח, אריח) כדי לבצע אטימה טובה יותר. לכל סוג חיפוי, חומר האטימה היחודי לו ואין די חיפוי קיר אבן כדין חיפוי קיר טיח רגיל או איטום של קיר בטון.

בבניינים גבוהים מאוד, האיטום יהיה חייב להתבצע באמצעות שימוש בכלי עזר. לרוב, לא נבנה פיגומים כדי לבצע איטום אבל כן נשתמש באמצעים כמו מנופי סל או במות הרמה וכן באיטום על ידי סנפלינג (חשוב לבדוק כי לחברת האיטום יש את המיומנות לסוג עבודה שכזו וביחוד שיש לה את כל ההסמכות והאישורים לעבודה בגובה).

מהלך העבודה

איטום קירות חיצוניים מחיר מושפע מאוד גם מהעבודה הנדרשת עצמה. לרוב, תחילת העבודה, לאחר זיהוי הרטיבות, תעסוק בבדיקת הטיח ומצבו. במידה והטיח במצב טוב עדיין, יהיה צורך רק במילוי הסדקים והחורים בחומרי איטום ואז צביעת הקיר מחדש בצבעים מיוחדים, המציעים גם כושר איטום. במידה והטיח עצמו כבר חסר תוחלת, איטום קירות חיצוניים מחיר יהיה גבוה יותר. יהיה כנראה צורך לבצע עבודת שליכט ורק לאחר היבוש (המוחלט) של החומר, תתרחש הצביעה. יש המעדיפים שליכט אקרילי ויש המעדיפים שליכט צמנטי. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו ומומחי האיטום, יחליטו על פי סוג הבעיה.

יש לשים לב, כי ישנם אזורים "עדינים", בבית הדורשים התייחסות מיוחדת ומועדים לפורענות בתחום האיטום. למשל, אזורי החלונות, תפרים וחיבורים לא טבעיים בין חלקי מבנה וכד'. במקרה של חיפויי קיר למשל של אריחים מחומרים שונים, יהיה צורך לטפל גם בחריצים שבין האריחים השונים, המכונים "פוגות". לרוב, יהיה צורך לחורץ ולנקות את הרובה או האיטום הישן, שכנראה יש בו בלאי רציני ומילוי בחומר איטום חדש.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!