5 כלי עבודה שמומלץ שתחזיקו בארגז הכלים לקראת שיפוץ

צילום:freepik

כל בעל בית צריך להחזיק סט כלי עבודה שישמש אותו עבור פרויקטים שונים של שיפוצים. אם אתם עומדים לקראת שיפוץ קטן או פרויקט DIY לשיפור הבית שלכם, אתם תזדקקו לחמשת הכלים הבאים:

מקדחת כוח

מקדחת כוח הולכת להקל עליכם במידה רבה, זהו אחד מכלי העבודה השימושיים והחיוניים ביותר בכל ארגז כלים. מדובר בכלי אשר כל מטרתו לקדוח חורים ולהבריג החוצה ברגים. היא מונעת על ידי חשמל או על ידי סוללה נטענת וניתן לקדוח באמצעותה דרך מגוון של חומרים כמו עץ, בטון, מתכות ועוד על ידי החלפת הראש. כמובן שכדי לעשות את כל מה שאתם רוצים באמצעותה עליכם לוודא שיש לכם גם סט של ראשים עבור המשימות השונות שמכיל את כל סוגי המקדחים והמברגות שתזדקקו להם.

מסור

אם אתם באמת רוצים לעשות הרבה עבודות עץ במהלך פרויקט השיפוץ שלכם חשוב מאוד שיהיה לכם מסור. כאשר מדובר בפרויקטים רציניים כדאי להשאיר מאחור את המסור הידני ולעבור למסור כוח עגול או לחלופין מסור שולחני אם אתם באמת רציניים. האמת שמסור שולחן גדול אינו חובה, באפשרותכם לבחור במסור נייד שאפשר לבצע באמצעותו סוגים שונים של חיתוכים ולהפוך את העבודה לכמה שיותר יעילה.

מכשיר מדידה לייזר

כל ארגז כלים חייב סרט מדידה, זהו אחד מהכלים החשובים ביותר, כי איך תוכלו לבצע פרויקטים של שיפוצים ללא מדידה מדויקת? אולם אם סרט המדידה אינו מספיק ארוך עבור הפרויקט שלכם תוכלו להשתמש במכשיר מדידה לייזר. מכשיר כזה יכול להפוך את המידות לממש מדויקות, תוכלו למדוד את המרחק בין שתי נקודות בקלות בחדר ומבלי יותר מדי מאמצים.

אקדח מסמרים

לפני שתסיימו לחבר 10 מסמרים לפיסת עץ בעזרת פטיש תוכלו לסיים עם 50 מסמרים באמצעות אקדח מסמרים. פטיש הוא כלי עבודה הכרחי אבל אם אתם באמת מחפשים להתייעל, אקדח מסמרים יהיה בחירה כל כך יותר אפקטיבית עבור הפרויקט שלכם. אינכם רוצים לבזבז את כל האנרגיה שלכם ולהכות מסמרים באמצעות פטיש על משטח העץ שלכם. לכן לכו מראש בגדול, וקנו במקום הפטיש אקדח מסמרים איכותי שיעשה את אותה העבודה בדיוק בחצי מהזמן. 

שולחן עבודה

שולחן עבודה אינו אופציה, הוא ממש הכרח כאשר אתם מבצעים פרויקט שיפוץ. מומלץ מאוד לבחור בשולחן פונקציונלי ובעל כמה יישומים ושימושים, כך שתוכלו להיעזר בו עבור מטרות שונות. על שולחן העבודה שלכם לכלול מלקחיים כדי להחזיק את המוצר שאתם עובדים עליו בבטחה, כמו כן אם תוכלו לבחור בדגם מתקפל ויחסית קל משקל, זה יהיה מעולה. כך כשהפרויקט מסתיים תוכלו לקפל את השולחן ולאחסן אותו, או לחלופין פשוט לקחת אותו אתכם.

סט כלי עבודה יכול לשמש אתכם בפרויקטים שונים של שיפוצים ו- DIY. תוכלו להתחיל עם סט בסיסי ועליו להוסיף כלים חדשים ונחוצים כל פעם.

בלוג

קבלן שיפוצים במרכז

  שיפוצים באזור המרכז הם קצת יותר מורכבים מאשר שיפוצים מחוץ למרכז, מכיוון שהם יותר מורכבים לביצוע, אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים במרכז, כדי מאוד

קבלן שיפוצים במרכז

  שיפוצים באזור המרכז הם קצת יותר מורכבים מאשר שיפוצים מחוץ למרכז, מכיוון שהם יותר מורכבים לביצוע, אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים במרכז, כדי מאוד

Read More »

בנייה ירוקה של צימר

בניית צימרים, מאפשרת ליזמים פרנסה בכבוד. כדי לנהל צימר, יש צורך בסבלנות רבה, ושיווק תמידי. ישנם 2 דרכים להקים צימרים. דרך אחת- היא לקחת בית

Read More »
גלילה לראש העמוד