שליכט צבעוני מחיר

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

כמה עולה שליכט צבעוני? האם קיים פער משמעותי בין המחירים של היצרנים השונים? מה הפרמטרים המשפיעים על מחירו של פח שליכט צבעוני? מה גודל פח טיפוסי ולאיזה שטח קיר הוא מספיק? בבחירת שליכט צבעוני מחיר הוא בהחלט פרמטר שיש לקחת בחשבון אם כי כבר עכשיו ניתן לומר שהפער בין החברות והיצרנים השונים הוא אינו כזה שמצדיק העדפה עיוורת לאחד מהם. בשורות הבאות נפרט את המחירים השונים של מוצרי השליכט הצבעוני ואת השיקולים שעליכם לקחת בחשבון בבחינת מחיר השליכט.

כמה עולה שליכט צבעוני?

בפרויקט יישום שליכט צבעוני צריך לקחת בחשבון את עלות חומרי הגלם ואת עלות העבודה. חומר הגלם הבסיסי וההכרחי הוא כמובן שליכט צבעוני ועליו יש להוסיף פריימר שאותו מורחים על גבי שכבת הטיח אליה רוצים לקשר את השליכט הצבעוני. במקרים רבים נהוג לשלב גם רשת אינטרגלס שתעניק לקיר שכבת הגנה נוספת. במקרה כזה יש לקחת בחשבון את עלות הרשת עצמה ואת עלות הדבק שבו יש לעשות שימוש בכדי ליישם אותה על הטיח. על כל אלה יש להוסיף את עלות העבודה שנמדדת בעבודה לפי מ"ר של קיר/ תקרה.

הפרמטרים המשפיעים על מחירו של שליכט צבעוני

ככלל, שליכט צבעוני מגיע בכמה ורסיות הנבדלות זו מזו בעיקר על פי מידת הגרנולציה של הגרגרים. ישנו שליכט צבעוני מעודן ברמת עובי גרגרים של M100 וישנו שליכט צבעוני גס ומחוספס ברמה של M200 ואף M250. כמו כן, סוג הגוון שבו נעשה שימוש בשליכט צבעוני יכול להשפיע על המחיר כשככל שהגוון כהה יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.

תמחור לפי יצרן

בישראל ישנם שני סוגים מרכזיים של שליכט צבעוני הנמכר על ידי שני מותגי העל טמבור ונירלט.

לחברת נירלט סדרה של 5 ורסיות של גרנולציה:

גרסת M100 במרקם עדין –

גרסת M150 במרקם בינוני –

גרסת M200 במרקם גס –

גרסת M250 במרקם גס מעודן –

גרסת אקסטרה נטורה –

לחברת טמבור סדרה של 5 ורסיות גם היא:

גרסת TM10 במרקם עדין –

גרסת TM40 במרקם בינוני –

גרסת TM50 במרקם גס –

גרסת TM70 במרקם גס מאוד –

גרסת טרנו –

שתי החברות מציעות את השליכט הצבעוני בפחים של 24 ק"ג כל אחד ובמוצרי שתי החברות ניתן למהול את התערובת עם כל גוון נבחר מתוך קשת הצבעים שמציעה כל אחת מהן.

בנוסף לשתי החברות הללו, תוכלו למצוא בשוק עוד מגוון מותגים קטנים המיובאים לארץ על ידי יבואנים פרטיים. ככלל, המוצרים הישראליים של נירלט וטמבור נחשבים למוצרים איכותיים מאוד ואין שום סיבה לבחור באופציה אחרת, אלא אם מדובר באופציה שמציעה לכם תכונות שלא ניתן לשלב במוצרים הישראליים. יחד עם זאת, כדאי לזכור שמוצרים מיובאים כאלה יעלו בדרך כלל יקר יותר, וכאשר פורשים את העלות על פני שטח הפנים של כל קירות הבית, זה יכול להגיע לסכומים לא קטנים.

מהו כושר הכיסוי של פח שליכט צבעוני?

פח של 24 ק"ג עשוי להישמע לכם כמו פח גדול עם כמות שעשויה להספיק לטיוח כל חלקי הבית, אלא שבפועל כושר הכיסוי של פח כזה עומד על כ-8 מ"ר בלבד. המשמעות היא שיהיה עליכם להצטייד בלא מעט פחים בכדי להשלים את הטיח בבית שלם והסכום הכולל של חומר הגלם המרכזי בלבד יכול להצטבר לכדי אלפי שקלים. בנוסף, תצטרכו ליישם גם שכבת פריימר מעל שכבת הטיח השנייה לקראת יישום השליכט הצבעוני. גלון של פריימר עולה כ-160 ₪ וכושר הכיסוי שלו עומד על כ-60 מ"ר מה שאומר שניים שלושה גלונים לפחות.

אחרי שאמרנו את זה, ברכישת שליכט צבעוני מחיר השליכט כולל בתוכו למעשה גם את מחיר הצבע כך שכאשר אתם עורכים תחשיב של האלטרנטיבות הקיימות, חשוב לקחת בחשבון את העלויות של כל אופציה במלואן. באופציה הרגילה יהיה עליכם לרכוש גלונים של טיח רגיל בהתאם לסוג הטיח המועדף עליכם ולאחר מכן לרכוש פחי צבע בכמות שתספיק שתי שכבות לפחות. בשליכט צבעוני הצבע נכלל כבר בתוך שכבת הטיח החיצונית ויש לכך כמובן השלכות על העלות הכוללת.

מה לגבי עלות עבודה?

היקף העבודה ליישום שליכט צבעוני יכול להשתנות ממקרה למקרה, בהתאם לרמת הגימור וסוג הגימור הנדרש. יישום שליכט צבעוני הוא תהליך של השלכת חומר, פיזורו, החלקתו ושפשוף החומר על מנת להשיג פיזור אחיד של הגרגרים על שטח הפנים של הקיר. המדובר בשעות ארוכות של עבודה וככל שרמת הגימור הנדרשת היא יותר גבוהה, כך היקף העבודה שיידרש יהיה רב יותר. התמחור המקובל כיום נקבע לא על פי שעה, אלא על פי מטר רבוע ועומד על 95 עד 150 ₪ למ"ר קיר/ תקרה. שימו לב ששליכט צבעוני הוא פתרון טיוח שמתאים בעיקר לקירות חוץ ולכן אין צורך לערוך את החישוב על פי השטח הכולל של קירות הפנים של הבית, חישוב שהיה מביא את העלות הכוללת לסכומים אסטרונומיים. בסך הכל, שטח המעטפת החיצונית של הבית אינו עולה בצורה דרמטית על השטח הכולל של הבית ונתון זה יכול לשמש אתכם כנתון הבסיס ממנו תערכו חישוב גס לגבי העלויות הצפויות לפרויקט כולו.

יחד עם זאת, עלויות אלה הן עלויות שאותן תפגשו בכל סוג של עבודות טיח ובכל סוג של עבודות צבע. שטח הקירות הוא אותו שטח בכל מקרה ורמת הגימור הנדרשת על ידכם היא אותה רמת גימור. בסך הכל, כשמחברים את כל הפרמטרים ואת כל רכיבי העלות של שליכט צבעוני, לחלוטין לא מדובר באופציה היקרה ביותר ולאור התוצאות המרשימות שניתן להשיג באמצעותו, מהווה השליכט הצבעוני אופציה בהחלט אטרקטיבית ומשתלמת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!