שיקום מבנים ישנים

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

בישראל קיימים אלפי מבנים ישנים אשר נבנו לפני למעלה מ-20 שנה ולא עברו כמעט אף תהליך תחזוקה, שיפוץ או שיקום. הרי מי מאיתנו לא חולם לגור בבניין המאופיין במראה חדיש, בניין אסתטי ומעל הכל – בניין שבטוח לגור ולשהות בו לאורך כל ימות השנה. בניין בלי בעיות של רטיבות, נזילות ואינסטלציה, בלי בעיות של איטום ומרזב פגום, בלי טיח שנופל פתאום ככה סתם בלי הרתעה… כולנו… אז מסתבר שזה לא חלום שאי אפשר להגשים אותו וכל מה שאתם צריכים הוא פשוט קצת אסרטיביות, לעבוד בשכנוע של רוב הדיירים או בעלי הדירות בבניין ולהוציא את הפרויקט הזה אחת ולתמיד. תוצאה שתטיב עם כל דייר ודייר, תעלה את ערך הנכסים בדירות ובעיקר תאפשר לכולכלם לישון בשקט.

שיקום מבנים ישנים – מה זה אומר?

ובכן, זה מאוד תלוי באיזה מצב הבניין נמצא. יש בניינים שזקוקים לשיפוץ בניין מבחינה הבטיחותית, כלומר עמודי התווך שלהם סובלים מבפנים מתהליכי קורוזיה. כלומר, הברזלים שבתוך העמודים ממש מחלידים מה שגורם בעצם להתנפחות שלהם ואז זה פוגע ביציבות של העמודים. בטווח הארוך, אם לא מטפלים בבעיה מהסוג הזה זה יכול אפילו להגיע מצב של קריסת המבנה.
שיפוץ באתר בניה
בניינים אחרים סובלים מבעיות של רטיבות מכל מיני סיבות ויש בניינים שאפילו הלובי שלהם כל כך ישן עד שחייבים לעשות שינוי שהוא גם אסתטי. לכן, הדבר הכי חשוב הוא קודם כל להזמין בעל מקצוע המתמחה בשיקום מבנים שיסתכל על המבנה לעומק, יבחן אותו, יבדוק אותו ואז קודם כל תחליטו ביחד על הפעולות שחייבים לבצע ובמידה והתקציב אכן יאפשר את זה, ניתן יהיה להתקדם ולעבור גם לפעולות אסתטיות כאלה ואחרות. למעשה תהליך של שיקום מבנים ישנים מתחלק לשניים: שיקום מבנים ישנים חיצוני הכולל כמו שאמרנו את השיקום של העמודים התומכים, טיפול במעטפת החיצונית של הבניין, החלפת חלונות, מרזב, מערכת ביוב ואינסטלציה לעומת שיקום מבנים ישנים פנימי. החלק הפנימי קשור לחדרי המדרגות במבנה, ללובי, למעלית, לחדר האשפה, לגינה, לתיבות הדואר, שביל הכניסה למבנה ועוד.
https://www.youtube.com/watch?v=5e16U9TISJc

הציוד הנדרש לביצוע שיקום מבנים

ובכן, כדי לבצע שיקום מקצועי, חייבים להצטייד בציוד וכלי עבודה למטרה זו. ככל שהציוד יהיה יותר מתקדם ואיכותי כך זה מצד אחד יזרז את תהליך השיקום ומצב שני יאפשר עבודה איכותית ברמת גימור גבוהה שתבטיח כמובן אורח חיים ארוך יותר למבנה. בין השאר יש צורך להצטייד בכלי עבודה מקיטה- מברגה, מסור, פטישון מחרצת ועוד.. בנוסף גם יש צורך בבטון, מלט, חומרי שפכטל, צבע ומילוי, ועוד. אם החלטתם לבצע שיקום מקיף הכולל גם שיפוץ של המבנה יהיה גם צורך באביזרי פרזול, פלס, גופי תאורה, אריחים שיבחרו מראש, חומרי איטום וכדומה.

שיקום מבנים ישנים – איך זה מתבצע בפועל?

  1. משיגים רוב קולות לביצוע העבודה
  2. מזמינים בעל מקצוע ומחליטים אילו עבודות מבצעים במסגרת התקציב
  3. בוחרים קבלן מבין כמה קבלנים ומבקשים הצעות מחיר
  4. מיידעים את הדיירים לגבי הסכום שכל אחד צריך לשלם
  5. מחליטים על לוח זמנים מסודר ומוגדר מראש המוסכם הן על הדיירים והן על הקבלן
  6. יוצאים לדרך
ראו גם: כמה עולה מפקח בניה
https://www.youtube.com/watch?v=k6l_4_AaK4s
מעוניינים לשמוע מידע מקצועי נוסף לגבי שיקום מבנים ישנים? רוצים לקבל כמה הצעות מחיר במקביל מבלי להתאמץ וכך לחסוך זמן יקר ולהוזיל את עלות השיפוץ בעשרות אחוזים אנו עובדים עם בעלי מקצוע מובילים, אלו מקפידים להתקדם ולהתחדש בכל מה שחדש בתחום ולעשות שימוש בחומרי העבודה המובילים ביותר במטרה להבטיח שיפור ניכר באיכות החיים של הדיירים ושימור המבנה מבחינה בטיחותית ואסתטית לאורך זמן. ריבוי הקבלנים, בעלי המקצוע ומפקחי בניה מומלצים הפועלים בתחום עלול מעט לבלבל ולהכניס אותנו ללופ שקשה מאוד לצאת ממנו, מה גם שנדרשת מלאכה מרובה לפעמים בתהליך גיוס הדיירים. לכן, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנו נשמח לסייע לכם בתהליך שלב אחר שלב. כל התהליך מתבצע בליווי הנדסי מלא ופיקוח במטרה לעמוד בכל התקנים וכללי בטיחות בתחום הבניה.

שיקום ושיפוץ מבנים

שיקום שיפוץ ופיקוח מבנה הוא הליך מורכב, לעתים גם ארוך אשר דורש מצד אחד היענות של רוב דיירי הבניין ומצד שני היערכות כלכלית של סכומי כסף די גבוהים. יחד עם זאת, אם מתייחסים להשקעה ספציפית לפי כל דייר, לא מדובר בסכומי כסף גבוהים, מה גם שמרבית הקבלנים מאפשרים לחלק את התשלום, להקל על הלקוחות ולהפוך את הבניין שלהם לחדש, אסתטי והכי חשוב – בטיחותי לשהייה. לצערנו, עדיין יש בישראל מאות אם לא אלפי בניינים הנמצאים במצב קטסטרופלי ממש, חלקם אפילו מהווים סכנה לציבור ולדיירים אשר גרים בהם. לשם כך, נרתמו העיריות והחלו בהוצאת צווים על בניינים הנחשבים מסוכנים. יחד עם זאת, ניתן למנוע הגעה למצב זה רק על ידי גילוי מודעות והבנה שאם נשקיע אחת לתקופה בשיפוץ ותחזוקה של הבניין, נוכל לשמר את ערכו ונימנע בטווח הארוך משיפוצים מורכבים.
מפקח בניה אנימציה

שיקום ושיפוץ מבנים – מה זה בכלל כולל?

ובכן, קיימים מספר סוגים של תהליכים בהם מתבצע שיקום ושיפוץ של מבנים. הסוג הראשון הוא בעצם שיקום חיצוני של המבנה ובו מחזקים או מחליפים את האריחים, מבצעים עבודות צבע וטיח, משקמים את הבניין מבחוץ, בעיקר מבחינה אסתטי תוך התייחסות למערכת האיטום של הבניין במטרה למנוע או לטפל בנזילות קיימות. הסוג השני של השיפוץ הוא בעצם שיקום של כל מיני אלמנטים בתוך ומחוץ לבניין במטרה לשקם סדקים שנוצרו ביציקות הבטון. השיקום המורכב ביותר אשר נעשה לרוב בבניינים ישנים שלא עברו שיפוץ או תחזוקה ב-15 השנים האחרונות הוא בעצם שיקום של הבטון, הברזל שנמצאים בתוך הבטון ושאר קונסטרוקציות בבניין. הטיפול נעשה בחלודה של הברזלים תוך חיזוק הבטון אשר בעצם מרכיב את העמודים עליהם נשען המשקל והעומס של הבניין כולו.

דגשים חשובים בתהליך של שיקום מבנים

  1. גיוס אחוז גבוה מהקולות של דיירי הבניין או של בעלי הדירות במטרה להוציא את הפרויקט לפועל – מכיון ולא מדובר בשיפוץ רגיל אלא במשהו מורכב יותר, החוק מחייב להשיג רוב קולות. בשלב הבא ניתן יהיה לגייס את הכסף ולצאת לדרך.
  2. בחירת קבלן – מומלץ לבחור אך ורק בקבלן אשר רשום ברשם הקבלנים מה שמעיד על מקצועיות הקבלן. שימו לב שאתם בוחרים בקבלן מקצועי המתמחה בסוג העבודות הנדרשות אצלכם בבניין תוך התייחסות מלאה לעבודות קודמות.
  3. לוח זמנים – אחד הדברים הכי חשובים בתהליך מורכב שכזה הוא לקבוע לוח זמנים או לפחות טווח מסוים כדי להימנע ממצב שהעבודות גולשות ונמשכות על פני תקופה ארוכה, בעיקר כאשר מדובר במצב של בניין מסוכן.
https://www.youtube.com/watch?v=kw7t5gFgLBQ

באילו מצבים מומלץ לבצע שיקום ושיפוץ של המבנה?

ובכן, יש כמה מצבים שבהם כדאי לבצע שיקום של המבנה. המצב הראשון הוא כאשר מחליטים להרוס מבני מגורים ישנים ולבנות במקומם חדשים, פרויקט המכונה גם פינוי ובינוי. המצב השני הוא בתכנית הנקראת תמ“א 38 שמטרתה לחזק את המבנה מפני רעידת אדמה ו“על הדרך“ גם לשדרג אותו בכל מיני היבטים. בנוסף, נהוג לבצע עבודות כאלה כאשר המבנה ישן ולא מתוחזק. מעוניינים לשמוע מידע מקצועי נוסף ולקבל הצעת מחיר הגונה לגבי שיקום ושיפוץ מבנים?. אגס הנדסה  מתמחה במרבית סוגי עבודות השיפוצים לרבות ביצוע תהליכי חיזוק ותמיכה של הקונסטרוקציות בבניין, החלפת מרזב, שיקום היסודות והמבנה כולו, שיקום המעטפת החיצונית והפנימית של הבניין, הוספת מרפסות, שיפוץ הלובי, חידוש וצביעה של חדר המדרגות כולל עבודת טיח יסודית ועוד. אנו עושים שימוש בטכניקות ובשיטות המתקדמות ביותר בתחום ומקפידים להביא איתנו את מיטב החידושים. אנו מתחייבים לעבודה יסודית, יעילה ובטיחותית כאשר התוצאות ברמת גימור גבוהה במיוחד במטרה להבטיח שיקום ארוך טווח שיתן מענה מלא לכל הצרכים של הדיירים בבניין, שינוי מראה הנכס מבחינה אסתטית ועליה בערכו. כעת, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנו נישמח להגיע ישירות אליכם לפגישה מסודרת בה המומחים שלנו יבדקו את הנכס ואת מצבו ויגישו לכם הצעת מחיר מסודרת. כל תהליך השיפוץ והשיקום של הנכס מתבצע עם ליווי הנדסי מקצועי מלא תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות על פי התקן הישראלי. יש המון קבלנים בישראל והחוכמה היא לדעת את מי לבחור ובדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם שנים של ניסיון, מקצועיות והבנה יסודית של תחום השיפוצים ושיקום מבנים.
שיקום מבנים ישנים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

צביעת בניין משותף

צביעת בניין משותף

את המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם

התקשרו עכשיו