שיפוץ חזית בניין: מזיהוי הצורך עד להצעת מחיר

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

לפני קצת יותר מעשר שנים, אושר חוק במועצת העירייה של העיר תל אביב על פיו מהנדס העירייה יוכל לדרוש מהאזרחים לבצע שיפוץ חזית בניין ושיקום כל 15 שנים. החוק עומד אחרי הטענה שבניינים אשר לא עוברים שיפוץ כל תקופה ולא מחדשים אותה מובילים למגוון של בעיות הן אסתטיות, הן תברואתיות והן בטיחותיות. יחד עם זאת, אי שיפוץ והשארת המבנה כפי שהוא לאורך השנים גורמת לירידה חד משמעית בערך הנכס. אותן עבודות שיפוץ חזית בניין בעיר תל אביב יכללו בין השאר צביעה וטיוח, שינוי מיקומה של הצינורות החיצוניים, החלפה של החלונות בבניין, החלפה של הדלתות, החלפה של המרזב, עבודות איטום ובידוד, החלפה של תריסים ועוד.
https://www.youtube.com/watch?v=jxUOgSto4YM

שיקום ושיפוץ חזיתות מבנים

רעיון נוסף שהחוק משרת אותו הוא לאפשר שתהיהה התאמה בין הנכס שעובר שיפוץ לבין השכונה בה הוא ממקם. אז נכון, חוק זה תקף לעיר תל אביב בלבד אבל מאז ועד היום, עברו לא מעט שנים כאשר עוד ועוד נציגי הערים המרכזיות בישראל ביניהן גבעתיים, רמת גן, הרצליה, אשדוד, ראשון לציון, רחובות, חיפה, באר שבע ועוד מבינים את מהות החוק ועושים כל שביכולתם במטרה לעודד בניינים ישנים לעבור תהליך של שיפוץ.

אז מדוע כדאי כל מספר שנים לבצע שיפוץ חזית בניין?

אפשר לדמות לרגע בניין שעומד וניצב לגוף שלנו בני האדם. מה שמחזיק את הבניין הוא העמודים התומכים בו, כאשר מאחורי הבטון והטיח יש ברזלים שתפקידם לשמור על איזון ולפזר את העומסים בצורה נכונה. עם הזמן, ככל שהשנים עוברות, נוצרים תהליכי קורוזיה בתוך הברזלים. החלודה אוכלת את הברזלים מבפנים. אם לא נחזק את המבנה אחת לכמה שנים, נחשוף את הברזלים ונטפל בקורוזיה, מה יקרה? ממש כמו הגוף שלנו שזקוק לביצוע תרגילים, פעילות גופנית לאורך כל השנים. הרי אצלנו, אותם עמודים הן הרגליים אשר סוחבות את כל משקל גופנו. בדרך כלל, אנשים שלא מבצעים פעילות גופנית ומחזקים את הרגליים והגוף כולו סובלים ממגוון של בעיות ביניהן בעיות מפרקים,  בעיות של קרישיות יתר בשל אי זרימת דם אופטמלית, השמנת יתר, בעיות אורטופדיות ועוד. גוף שלא מתוחזק כמו שצריך נמצא בסכנה תמידית וכך גם בניין שלא מתוחזק ולא עובר שיפוץ בזמן. היום יש מאות בניינים בישראל שנמצאים ממש בסכנת קריסה וכנגד התופעה הזו העיריות מגדירות אותן כמבנים מסוכנים.
https://www.youtube.com/watch?v=u_zvU0lpics
יחד עם זאת, עם הזמן, הבניין נחשף לנזקי מזג האוויר כמו רטיבות, לחות, חום וזה גורם לשחיקה, לבלאי. ממש כמו שכל גוף זקוק לתחזוקה: שינה, אכילת מזון בריא, ביצוע פעילות גופנית – ככה גם כל בניין זקוק לתחזוקה ולעבודות שיפוץ, בעיקר לחזית, אבל לא רק. הרבה פעמים יש צורך בביצוע עבודות שיפוץ גם בתוך הבניין בשל בעיות רטיבות בתוך הכניסה, בחדרי המדרגות, טיח שמתפורר, צבע שכבר לא נראה כתמול שלשום ועוד. בניין בו מקפידים לבצע עבודות תחזוקה לאורך השנים שומר לא רק על הערך שלו, אלא גם כך נמנעות כל כך הרבה בעיות שיכולות להיווצר עם הזמן.

איך תדעו שהגיע הזמן לבצע עבודות שיפוץ לחזית הבניין?

ובכן זה מאוד פשוט. יש שתי דרכים לדעת את זה. האחת היא פשוט להזמין מהנדס מומחה או קבלן המתמחה בשיפוץ חזיתות לבניינים אליכם לבניין, שיבצע בדיקה ראשונית ויראה מה מצב הבניין. הדרך השנייה היא כזו. במידה והבניין לא עבר שום עבודות שיפוץ ב-15 השנים האחרונות, כנראה שהבניין זקוק לחידוש כזה או אחר. רוצים לשמוע עוד מידע על שיפוץ חזיתות לבניינים? היחידה לשיפוצים היא בין החברות המובילות בישראל לביצוע עבודות שיפוץ מכל הסוגים. אנו עובדים עם הקבלנים המובילים בישראל, אלו רשומים כולם ברשם הקבלנים. תהליך השיפוץ מתבצע בליווי מלא של מהנדס מומחה עם דגש על בטיחות, יעילות ועבודה עם החומרים המתקדמים ביותר במטרה להבטיח רמת גימור גבוהה, להעלות את ערך הנכס ולשמור על הבניין לשנים הבאות. בנוסף, דרכנו תוכלו לשדרג את תהליך השיפוץ, לחסוך זמן יקר ובעיקר להוזיל את עלות השיפוץ בעשרות אחוזים. לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ עם מהנדס מטעמנו ללא כל התחייבות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ואנו נחזור אליכם עם מענה על כל השאלות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

אם לאחרונה הבחנתם באבני חיפוי שמתנתקים מקירות החוץ של הבניין בו אתם מתגוררים, אין ספק כי מדובר בנורת אזהרה שמחייבת אתכם להודיע על כך לחברת

שיקום תקרת בטון

שיקום תקרת בטון

קיבלתם בירושה נכס נדל"ן קטן שהיה שייך לאדם הקרוב אליכם, אך כיוון שמדובר בנכס שלא התגוררו בו תקופה ארוכה עליכם לשפץ אותו לפני שתחליטו האם

חומר שיקום בטון

חומר שיקום בטון

בתקופה האחרונה ניתן לראות אינספור דיווחים על מבנים מסוכנים בארץ העלולים לקרוס, כאשר החששות הללו עולים בעיקר במקרה של מבנים ישנים ולא מתוחזקים. יש לציין

שיקום עמודי בטון

שיקום עמודי בטון

מראה של מבנים מתפוררים, סדוקים החושפים ברזלים חלודים מעמודי המבנה הינו מראה לא נעים לעין אך גם מסכן חיים עבור הדיירים בו והסביבה בה הם

התקשרו עכשיו