שיפוץ בניין מגורים כל הטיפים

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

דמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: אחרי כמה חודשים של בלאגן, לכלוך, אבק ורעש אתם חונים הרכב הפרטי שלכם בחניה של הבניין, מכבים את המנוע, שמים את כל הדברים בתיק, יוצאים מהרכב ובאים להיכנס הביתה. עברתם תקופה לא פשוטה של שיפוץ בבניין בו אתם גרים אבל מסתבר ששווה היה להמתין. במקום דלת ישנה שבקושי זזה והרבה פעמים גם נתקעת, אתם נכנסים בדלת חשמלית זכוכית מדהימה, במקום גינה ישנה בה הפרחים נובלים כל הזמן, אתם נחשפים לדשא ירוק ועצים חדשים, הפרחים שוב פורחים באדניות, במקום לעלות במדרגות 6 קומות, סוף סוף יש לכם מעלית ובמקום להיחשף לקילופי קירות וחלקי טיח מתפוררים, אתם יכולים להנות מקירות חדישים ונקיים. שיפוץ בניין מגורים הוא אחד הדברים שהפכו בשנים האחרונות לשם דבר בתחום הבניה והשיפוצים. הפעם בחרנו לספר לכם אילו פעולות אפשר לבצע בשיפוץ שכזה, מה היתרונות של פרויקטים מהסוג הזה וכיצד ניתן להוציא פרויקט כזה לפועל.
שיפוץ בניין

שיפוץ בניין מגורים – למי זה מתאים?

ובכן, ניתן לבצע שיפוץ בבניין מגורים בכמה מצבים:
  1. כשהבניין שלכם מאוד ישן וזקוק לשיפוץ מבחינה אסתטית
  2. כשהבניין ישן ויש כל מיני בעיות וליקויים כמו למשל נזילות שחוזרות על עצמן, בעיות רטיבות, בעיות במערכת האיטום של הבניין, חלקי טיח שמתפוררים בחלק החיצוני או הפנימי של הבניין, תהליכי קורוזיה בברזלים שבתוך עמודי הבטון ועוד
  3. כאשר הבניין שלכם הוגדר כבניין מסוכן ואז חייבים לבצע שיפוץ של הבניינים שלפעמים גם דורש שיקום שלו.
https://www.youtube.com/watch?v=jxUOgSto4YM

איך מתחילים?

ובכן, בשלב הראשון, חייבים להשיג רוב של 75% מהדיירים במטרה להוציא את פרויקט השיפוץ לפועל. במידה והעירייה הגדירה את הבניין שבו אתם גרים כמבנה מסוכן, אין צורך ברוב זה וחלה עליכם החובה להוציא את השיפוץ לפועל כמה שיותר מהר, שכן הוא מהווה סכנה של ממש לציבור ולדיירים עצמם. לאחר שהושג הרוב והוחלט להוציא את הפרויקט לפועל יש לבחור בקבלן מבצע שילווה אותנו לאורך כל הפרויקט. ניתן להשוות בין 2-3 קבלנים על פי קריטריונים מקצועיים ולקבל החלטה. לאחר מכן יש צורך באיסוף הכספים לצורך ביצוע העבודות שהוחלטו כמובן מראש. סוגי עבודות שנהוג לבצע בתחום שיפוץ בניין מגורים:

ובכן, ניתן לחלק את העבודות לשני סוגים:

  1. שיפוץ בחלק החיצוני של הבניין – כאן מדובר בתהליכים הקשורים לקירות החיצוניים, לעמודי הבטון ולעמודים התומכים ולכל מה שקשור לחלק החיצוני של הבניין בין אם זה אספלט שמוביל אל הבניין, מדרגות, חניה, חדר אשפה, תיבות דואר וכדומה. בנוסף, בשיפוץ כזה הרבה פעמים גם מבצעים חידוש של הקירות החיצוניים, מחליפים את המרזב הישן בחדש ומבצעים עבודות במערכת האיטום והבידוד של המבנה במטרה למנוע נזילות. בנוסף, בבניינים ישנים בעיקר, נהוג לבדוק את עמודי הבטון ולעתים יש צורך לחדש או להחליף את הברזלים שבתוך העמודים. בנוסף, לעתים הדיירים רוצים לשדרג את הבניין ואז מחליטים גם להוסיף מרפסות.
  2. שיפוץ בחלק הפנימי של הבניין – כאן מדובר בחידושים כמו למשל חידוש ושיפוץ של הלובי, החלפת החיפויים, החלפה של מערכת וארון החשמל, של התאורה בלובי, שיפוץ של חדר המדרגות, ביצוע עבודות טיח וסיוד כולל תיקונים בקירות וכדומה.
בנוסף, במידת הצורך אנו נסייע לכם בכל התהליכים הבירוקרטיים המלווים את הפרויקטים בין אם זה הוצאת אישורים והיתרים מיוחדים מהעירייה, בין אם טפסים הקשורים להסרת צו מבנה מסוכן ובין אם תהליכי שכנוע להשגת רוב של הדיירים.
https://www.youtube.com/watch?v=u_zvU0lpics
אנו מקפידים לעבוד עם בעלי מקצוע מובילים בתחום עם דגש על עמידה בלוחות זמנים, זאת תודות לבחירה חומרי עבודה ברמה הכי גבוהה שיש היום בתחום הבניה ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. לפרטים נוספים והוצאת הפרויקט לפועל, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנו נשלח תוך זמן קצר מומחה מטעמנו שיבדוק את הבניין שלכם וכך ניתן יהיה להתקדם שלב אחר שלב בצורה מקצועית, יסודית ויעילה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

אם לאחרונה הבחנתם באבני חיפוי שמתנתקים מקירות החוץ של הבניין בו אתם מתגוררים, אין ספק כי מדובר בנורת אזהרה שמחייבת אתכם להודיע על כך לחברת

שיקום תקרת בטון

שיקום תקרת בטון

קיבלתם בירושה נכס נדל"ן קטן שהיה שייך לאדם הקרוב אליכם, אך כיוון שמדובר בנכס שלא התגוררו בו תקופה ארוכה עליכם לשפץ אותו לפני שתחליטו האם

חומר שיקום בטון

חומר שיקום בטון

בתקופה האחרונה ניתן לראות אינספור דיווחים על מבנים מסוכנים בארץ העלולים לקרוס, כאשר החששות הללו עולים בעיקר במקרה של מבנים ישנים ולא מתוחזקים. יש לציין

שיקום עמודי בטון

שיקום עמודי בטון

מראה של מבנים מתפוררים, סדוקים החושפים ברזלים חלודים מעמודי המבנה הינו מראה לא נעים לעין אך גם מסכן חיים עבור הדיירים בו והסביבה בה הם

התקשרו עכשיו