רצפת אפוקסי

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

 

רצפת אפוקסי היא רצפה איכותית ועמידה בעלת מראה מעוצב ויוקרתי בסגנון תעשייתי. אנחנו רואים שימוש ברצפה מסוג זה במבנים שונים כמו חנויות, חניונים, מוסכים, חללים תעשייתיים ועוד. רצפה מסוג זה עשויה מחומר בשם פוליאפוקסיד. הייחוד בחומר זה הוא שהוא מתקשה כשמערבבים אותו עם חומרים נוספים, היתרון של החומר הוא העמידות שלו. החומר מתאים למבנים עם תנועה רבה, והוא עמיד בפני חומרים שונים כמו שמן, דלק וכו' ולכן מתאים במיוחד למוסכים לדוגמה. עוד יתרונות לרצפת אפוקסי הם האלסטיות שלה, מה שהופך אותה נעימה לשימוש (לדוגמה להליכה או קפיצה) ובעלת יכולת בידוד מבחינה אקוסטית.

למי תתאים רצפת אפוקסי?

בשל עמידות החומר האפוקסי, רצפה מסוג זה מתאימה במיוחד לשימוש תעשייתי. מכיוון שהחומר בעל מראה אסתטי ורענן, רצפת אפוקסי מתאימה גם לחללים בעלי מראה מודרני. כמו כן, כל מבנה שצפויה בו תנועה רבה של אנשים או שימוש בכלים עם גלגלים, או מבנה שיש בו שימוש בחומרים שונים, יכול ליהנות מיתרונות רצפת אפוקסי.

איך מיישמים רצפת אפוקסי?

ישנן מספר שיטות לשימוש בחומר זה. ניתן לעשות צביעת אפוקסי על שכבה קיימת. שכבת החומר הראשונית תחבר בין השכבה הקיימת לשכבות עליונות של ציפוי אפוקסי. בשיטה זו יש למרוח מספר שכבות.
אפשרות נוספת היא לפלס את החומר, זה אפשרי אם מקבלים אותו בגרסה נוזלית אך סמיכה. אם הנוזל מספיק סמיך ניתן לפלס ולהשטיח אותו על גבי הבסיס הקיים עד לקבלת משטח חלק ואחיד.
שיטה נוספת המשמשת לרוב במבנים יותר תעשיתיים היא להשתמש בחומר בשילוב שכבות עם חומרים נוספים. בשכבה הראשונה משתמשים בחלקיקי זכוכית או גרגירים עשויים קוורץ, מה שיוצר שכבה מחוספסת מונעת החלקה. על השכבה הזו מורחים את שכבת האפוקסי לקבלת המרקם החלק והאחיד.

האם אפשר ליישם רצפת אפוקסי לבד?

עקרונית ישנן טכניקות לפיזור החומר האפוקסי באופן עצמאי עם רולרים מיוחדים בתוספת חומרים מונעי החלקה כמו קוורץ או זכוכית. יחד עם זאת דרושה הכנה של הבסיס לפני שמיישמים את הצבע. אם תבחרו לעשות זאת באופן עצמאי בחלל קטן או פשוט ליישום, מומלץ בכל זאת להתייעץ עם בעלי מקצוע.

https://magicfloors.co.il/     המרכז זלרצפות אפוקסי

מה היתרונות של רצפת אפוקסי?

ציפוי רצפה אפוקסי מוסיף שכבת בטיחות לחלל, החומר אינו מחליק, ומשתלב באופן נוח על רצפה קיימת.
רצפת אפוקסי עמידה במיוחד בפני חומרים שונים כמו נוזלים, כימיקלים או רעלים.
הציפוי האפוקסי עמיד לאורך זמן ושומר על המראה הרענן שלו גם אחרי תקופת שימוש ארוכה. הציפוי מגיע במספר גוונים ומאפשר התאמה לסגנונות עיצוב שונים.

כמה תעלה לי רצפת אפוקסי?
נהוג לתמחר את העלות של רצפת אפוקסי בדומה לריצופים אחרים, במחיר לפי מטר. חומר אפוקסי לצרכי תעשייה יכול לעלות 70-120 ש"ח למטר, חומר איכותי יותר שיתאים לחללים מעוצבים יכול להגיע למחירים של 200-300 ש"ח למטר.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

אם לאחרונה הבחנתם באבני חיפוי שמתנתקים מקירות החוץ של הבניין בו אתם מתגוררים, אין ספק כי מדובר בנורת אזהרה שמחייבת אתכם להודיע על כך לחברת

שיקום תקרת בטון

שיקום תקרת בטון

קיבלתם בירושה נכס נדל"ן קטן שהיה שייך לאדם הקרוב אליכם, אך כיוון שמדובר בנכס שלא התגוררו בו תקופה ארוכה עליכם לשפץ אותו לפני שתחליטו האם

חומר שיקום בטון

חומר שיקום בטון

בתקופה האחרונה ניתן לראות אינספור דיווחים על מבנים מסוכנים בארץ העלולים לקרוס, כאשר החששות הללו עולים בעיקר במקרה של מבנים ישנים ולא מתוחזקים. יש לציין

שיקום עמודי בטון

שיקום עמודי בטון

מראה של מבנים מתפוררים, סדוקים החושפים ברזלים חלודים מעמודי המבנה הינו מראה לא נעים לעין אך גם מסכן חיים עבור הדיירים בו והסביבה בה הם

התקשרו עכשיו