קורס עבודה בגובה

בכל הנוגע לבטיחות במקום העבודה, אחד הדגשים החשובים שיש לשים אליהם לב הינו עבודה בטוחה בגובה, בעוד שלצעירנו, תאונות אשר התרחשו עקב עבודה לא בטוחה ולא נכונה – לא חסר.

אם אתם מנהלי עבודה, קבלנים, אחראי צוות, משפצים או אם אתם נמנים עם עובדי הכפיים שמבצעים עבודות חוץ או פנים – חשוב שתדעו מהו קורס עבודה בגובה ומה חשיבותו עבורכם ועבור צוות העובדים שלכם.

קורס עבודה בגובהמדוע זה כל כך חשוב?

עבודה בגובה מתרחשת בלא מעט מצבים כמו בעבודות לתיקון תשתיות, עבודות שיפוצים ובניית מבנים, בזמן שעבודה בגובה מתרחשת בחללי ייצור כמו גם בכל שטח בו נעשית עבודה על ידי אדם ומכונה.

כדי לבטח את סביבת העבודה שלכם, מומלץ כבר עכשיו לפנות אל חברות ומומחים המעבירים קורס עבודה בגובה, על מנת שאלה יספקו לכם את כל הכלים וההנחיות הדרושות לעבודה בטוחה, ללא תאונות!

מה לומדים בקורס עבודה בגובה?

מי שטרם התנסה בקורס זה או שאינו מכיר את משמעותו, חשוב שידע כי קורסים בטיחות נועדו בראשית לאבטח את סביבת העבודה ולמנוע תאונות קשות https://govaguide.co.il/  היא חברת עידן בגובה המומלצת לעבודות עבודה בגובה ומדריכי עבודה בגובה.

קורס עבודה בגובה אשר מועבר לעובדים ומנהלים על ידי צוות מומחים, כולל חומר לימודי נרחב בתוכו:

  • מתן כלים וכללים לעבודה בטוחה.
  • מתן תשומת לב למכשולים ומניעת מפגעים בשטח העבודה.
  • עבודה נכונה עם סלי הרמה, סולמות ופיגומים.
  • עבודה עם ציוד עבודה בגובה שנחשב בגדר חובה לבטיחות העובדים.
  • הכשרה של צוותים לעבודה בגובה.
  • מעבר על כללי זהירות חשובים.
  • קבלת מידע אודות צמצום נזקים ותאונות.
  • התמודדות יעילה בעת מצבי חירום ותאונות.
  • קבלת כל המידע והכלים החושבים לעבודה בטוחה ללא תאונות.

מדוע קורס עבודה בגבוה כה חשוב?

מי שטרם יצא לקורס כזה, טרם העביר או הוציא את העובדים והמנהלים שלו להשתלמות בבטיחות בעבודה – חשוב שידע עד כמה הכרחי ידע אודות עבודה בטוחה בגבהים.

קורסים כאלה אשר מועברים על ידי מומחים בתחום, נועדו כדי להקנות את כל הכלים להתנהלות טובה יותר בעת העבודה. הקורסים ייסעו לכם ולעובדים לראות את הנולד ולעבוד תוך ראייה מרחבית של מכשולים או מפגעים, ולבצע עבודה עם כלים וציוד נכון למען בטחון בעת עבודה בגובה ומניעת תאונות.

הקורס שנמשך כמה ימים מלאים, אמנם יצריך ימים ושעות עבודה חשובים, אך הוא יסייע לכם מאד למהלך שוטף של העבודה, ואף יהווה אבן דרך חשובה בעת ההתנהלות בשטחי עבודה. קורס עבודה בגובה ייעל את מהלך העבודה, ימנע תאונות קשות, פגיעות פיזיות, כמו ימנע בזבוז כסף, זמן ומשאבים.

בלוג

קבלן שיפוצים במרכז

  שיפוצים באזור המרכז הם קצת יותר מורכבים מאשר שיפוצים מחוץ למרכז, מכיוון שהם יותר מורכבים לביצוע, אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים במרכז, כדי מאוד

קבלן שיפוצים במרכז

  שיפוצים באזור המרכז הם קצת יותר מורכבים מאשר שיפוצים מחוץ למרכז, מכיוון שהם יותר מורכבים לביצוע, אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים במרכז, כדי מאוד

Read More »

בנייה ירוקה של צימר

בניית צימרים, מאפשרת ליזמים פרנסה בכבוד. כדי לנהל צימר, יש צורך בסבלנות רבה, ושיווק תמידי. ישנם 2 דרכים להקים צימרים. דרך אחת- היא לקחת בית

Read More »
גלילה לראש העמוד