מפקח בניה ירוקה

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

בניה ירוקה הוא מונח גג שכולל בתוכו פרויקטים המשלבים בהם אלמנטים "ירוקים" למען הסביבה. כך למשל, בניית בית רגיל לחלוטין בשילוב עם בידוד יוצא דופן, מעבר לנהוג בבתים רגילים, נחשבת לבניה ירוקה, פשוט מכיוון שהבידוד הרב יאפשר לבעלי הבית לחסוך בהפעלת אמצעי חימום וקירור ובכך יתמוך במטרות ההגנה על איכות הסביבה. תכנון הבית לצל מרבי, לבידוד מרבי, למחזור מים משומשים או לשימוש באמצעים סולריים גם הם נחשבים לאלמנטים המגיעים מעולם הבניה הירוקה. במקרה של בניית פרויקט בעולם כזה, אתם רוצים להבטיח שאתם מציבים בשטח מפקח בניה ירוקה שעומד על האינטרסים שלכם בפרויקט.

 

מהי בניה ירוקה?

ככלל, בניה ירוקה היא כל אלמנט בניה שמיועד בסופו של דבר לשפר את מטרות ההגנה על איכות הסביבה. בניגוד לנהוג לחשוב, בניה ירוקה היא לאו דווקא בניה של בית שלם מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים, מה שנחשב לדוגמא מאוד קיצונית של סוג בניה זה, בפועל בניה ירוקה היא למעשה מכלול של אלמנטים המיועדים כולם להשיג שיפור מסוים באופן בו המבנה מסייע בהגנה על איכות הסביבה. מספיק שתכנון הבית מאפשר לחסוך בצריכת החשמל לאורך עונת החורף או הקיץ בכדי להחשיב את אותם שיפורים שנעשו בו לשם כך, לאלמנטים של בניה ירוקה.

 

מדוע חשוב להציב מפקח בניה ירוקה כמו קבוצת אגס בפרויקטים מסוג זה?

בניה ירוקה היא משהו שאף אחד לא יכול להתנגד לו. כולם רוצים להיות ירוקים יותר וכולם רוצים להיות טובים יותר לסביבה. יחד עם זאת, לא כולם באמת עומדים בהבטחה שהם עצמם נותנים, ובמקרים רבים מדובר בעלה תאנה בלבד. כאשר אתם מבצעים פרויקט בניה ירוקה בגלל שחשוב לכם הנושא של הגנה על איכות הסביבה, אתם רוצים להציב בשטח מפקח בניה ירוקה קבוצת אגס , שיבחן כיצד מתבצעים הדברים בפועל ועד כמה הם עומדים במטרות שהצבתם לעצמכם בהיבט של בניה ירוקה.

מפקחי בניה במרכז  הוא איש מקצוע בעל הסמכה הנדסית בתחום הבניין, ובעל התמחות ספציפית בטכניקות בניה ירוקה. זהו בדיוק האיש שיוודא שהבית שלכם נבנה על פי כל העקרונות ההנדסיים והחוקים המחייבים, ובמקביל גם יוודא כי אלמנטים של בניה ירוקה מבוצעים בצורה הטובה ביותר בכדי להשיג את האפקט הטוב ביותר https://agas1.co.il/    קבוצת אגס.

 

מפקח בניה ירוקה הוא הנציג שלכם בשטח והוא האיש שאמור להבטיח כי הבית שלכם אכן יהיה בית ירוק שיסייע לקידום מטרות ההגנה על איכות הסביבה, וזאת מעבר לכל ההיבטים ההנדסיים והאסתטיים שגם עליהם יהיה אחראי אותו מפקח.

אדריכלות ירוקה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!