מפקח בניה דרושים בצפון

 

את מתעניינים בענף הבניה, ומחפשים תפקיד שהוא גם מקצועי וגם מספק? אם חשבתם על האפשרות של מפקח בניה דרושים בצפון הארץ יכולים להציע לכם שורה של עבודות ומשרות בחברות בניה ובחברות הנדסה, והמשכורת לא רעה בכלל.

 

מהו מקצועו של מפקח בניה?

מן הסתם, תפקידו של מפקח בניה בפרויקט פיקוח בניה פרטית הוא לפקח על תהליך הבניה, אך ביתר פירוט זה אומר שעל המפקח להיות נוכח בשטח ולבדוק את כל ההיבטים ההנדסיים והבטיחותיים של התנהלות הפרויקט. בכלל זה, צריך המפקח לוודא שכל פעולות הבנייה, החל מיציקת הבטון ועד מריחת הטיח, מבוצעים בצורה מקצועית ואיכותית, על פי העקרונות ההנדסיים המחייבים ועל פי הסטנדרטים הנדרשים. עליו לוודא שהפעילות מתבצעת על פי תכנית הבניה ולוחות הזמנים שהוגדרו ובכפוף להיתר הבניה שניתן לפרויקט.

בכדי לעמוד בתפקידו על מפקח הבניה להיות נוכח בשטח, לבחון את הדברים בעיניו ואל מול תכניות הבניה, ולכן מדובר בתפקיד שטח ברובו. אם יכול להתאים לכם התפקיד של מפקח בניה דרושים בצפון הוא מקום מצוין להתחיל לחפש בו משרות פנויות בתחום.

 

כמה מרוויח מפקח בנייה?

שכרו של מפקח בניה הוא שכר גבוה ביחס לשכר הממוצע במשק, ויחד עם זאת, תלוי מהו מודל העבודה שלו. באזור הצפון ישנם מפקחים רבים הפועלים באופן עצמאי לחלוטין ומספקים את שירותיהם ישירות ללקוחותיהם. מפקחים אלה יכולים להרוויח כל סכום עבור הפרויקט, בהתאם לגודל הפרויקט ולרמת המורכבות שלו, אך גם בהתאם לדרישות הסובייקטיביות שלהם והיכולת שלהם להתמקח בשוק, כמו גם להיקף העבודה שהם יכולים לייצר לעצמם.

מודל נוסף של עבודה בתחום, הוא המודל של עבודה במסגרת חברה המספקת שירותי הנדסה לענף הבנייה. במקרה זה, מדובר במפקח בניה שכיר המרוויח משכורת קבועה, וכאמור מדובר בשכר נאה מאוד, גבוה יותר מהשכר הממוצע במשק, ולכן גם סביב השיקול הזה יכול מקצוע הפיקוח לספק לכם מענה מלא לצרכיכם ולרצונותיכם.

 

איך משיגים עבודה בתחום?

מפקח בניה הוא מקצוע לכל דבר ועניין, ואנשים המחפשים מפקח בניה יחפשו אותו באמצעות לוחות דרושים. בניסיון למצוא עבודה כמפקח בניה דרושים בצפון יכולים להיות מקום טוב להתחיל בו, ובהיבט זה כדאי לנסות כל מודעה שמציעה את התפקיד מבלי לשפוט מראש. במידה ואתם מעדיפים דווקא את המודל העצמאי, יהיה עליכם להבין שאתם מקימים עסק עצמאי לכל דבר ועניין, ויהיה עליכם להשקיע בשיווק והשגת לקוחות על מנת לבסס תזרים קבוע של הכנסות ופרנסה.

 

אם אתם מעוניינים להיכנס לתחום של פיקוח בניה בענף הבניין בתור מפקח בניה דרושים בצפון יכולים לסייע לכם למצוא לא מעט משרות המוצעות על ידי חברות הנדסה, יזמי נדל"ן וחברות בנייה שונות באזור הצפון. השכר הוא נאה, העבודה מספקת אך מגיעה גם עם אחריות רבה כעבודת שטח.

בנייה ירוקה של צימר

בניית צימרים, מאפשרת ליזמים פרנסה בכבוד. כדי לנהל צימר, יש צורך בסבלנות רבה, ושיווק תמידי. ישנם 2 דרכים להקים צימרים. דרך אחת- היא לקחת בית

Read More »

קבלן שלד – מהו תפקידו?

שלד המבנה הוא למעשה רכיב המפתח, הבסיס של המבנה כולו. כשאנו מדברים על שלד המבנה, אנו מדברים למעשה על כל מכלולי הבטון, החל מיסודות המבנה,

Read More »
גלילה לראש העמוד