מפקח בניה דרושים בצפון

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

את מתעניינים בענף הבניה, ומחפשים תפקיד שהוא גם מקצועי וגם מספק? אם חשבתם על האפשרות של מפקח בניה דרושים בצפון הארץ יכולים להציע לכם שורה של עבודות ומשרות בחברות בניה ובחברות הנדסה, והמשכורת לא רעה בכלל.

 

מהו מקצועו של מפקח בניה?

מן הסתם, תפקידו של מפקח בניה בפרויקט פיקוח בניה פרטית הוא לפקח על תהליך הבניה, אך ביתר פירוט זה אומר שעל המפקח להיות נוכח בשטח ולבדוק את כל ההיבטים ההנדסיים והבטיחותיים של התנהלות הפרויקט. בכלל זה, צריך המפקח לוודא שכל פעולות הבנייה, החל מיציקת הבטון ועד מריחת הטיח, מבוצעים בצורה מקצועית ואיכותית, על פי העקרונות ההנדסיים המחייבים ועל פי הסטנדרטים הנדרשים. עליו לוודא שהפעילות מתבצעת על פי תכנית הבניה ולוחות הזמנים שהוגדרו ובכפוף להיתר הבניה שניתן לפרויקט.

בכדי לעמוד בתפקידו על מפקח הבניה להיות נוכח בשטח, לבחון את הדברים בעיניו ואל מול תכניות הבניה, ולכן מדובר בתפקיד שטח ברובו. אם יכול להתאים לכם התפקיד של מפקח בניה דרושים בצפון הוא מקום מצוין להתחיל לחפש בו משרות פנויות בתחום.

 

כמה מרוויח מפקח בנייה?

שכרו של מפקח בניה הוא שכר גבוה ביחס לשכר הממוצע במשק, ויחד עם זאת, תלוי מהו מודל העבודה שלו. באזור הצפון ישנם מפקחים רבים הפועלים באופן עצמאי לחלוטין ומספקים את שירותיהם ישירות ללקוחותיהם. מפקחים אלה יכולים להרוויח כל סכום עבור הפרויקט, בהתאם לגודל הפרויקט ולרמת המורכבות שלו, אך גם בהתאם לדרישות הסובייקטיביות שלהם והיכולת שלהם להתמקח בשוק, כמו גם להיקף העבודה שהם יכולים לייצר לעצמם.

מודל נוסף של עבודה בתחום, הוא המודל של עבודה במסגרת חברה המספקת שירותי הנדסה לענף הבנייה. במקרה זה, מדובר במפקח בניה שכיר המרוויח משכורת קבועה, וכאמור מדובר בשכר נאה מאוד, גבוה יותר מהשכר הממוצע במשק, ולכן גם סביב השיקול הזה יכול מקצוע הפיקוח לספק לכם מענה מלא לצרכיכם ולרצונותיכם.

 

איך משיגים עבודה בתחום?

מפקח בניה הוא מקצוע לכל דבר ועניין, ואנשים המחפשים מפקח בניה יחפשו אותו באמצעות לוחות דרושים. בניסיון למצוא עבודה כמפקח בניה דרושים בצפון יכולים להיות מקום טוב להתחיל בו, ובהיבט זה כדאי לנסות כל מודעה שמציעה את התפקיד מבלי לשפוט מראש. במידה ואתם מעדיפים דווקא את המודל העצמאי, יהיה עליכם להבין שאתם מקימים עסק עצמאי לכל דבר ועניין, ויהיה עליכם להשקיע בשיווק והשגת לקוחות על מנת לבסס תזרים קבוע של הכנסות ופרנסה.

 

אם אתם מעוניינים להיכנס לתחום של פיקוח בניה בענף הבניין בתור מפקח בניה דרושים בצפון יכולים לסייע לכם למצוא לא מעט משרות המוצעות על ידי חברות הנדסה, יזמי נדל"ן וחברות בנייה שונות באזור הצפון. השכר הוא נאה, העבודה מספקת אך מגיעה גם עם אחריות רבה כעבודת שטח.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!