מלווה בניה ירוקה – מדוע אתם צריכים את שירותיו?

 

 

אחרי דילמות רבות החלטתם שאתם רוצים לבנות את הבית שלכם בהתאם לעקרונות הבניה הירוקה? אם כך, אין ספק שצפוי לכם פרויקט מעניין ומאתגר מאוד ועל איש מפתח אחד בתהליך הזה לא תוכלו לוותר: מלווה בניה ירוקה.

 

מה תפקידו של מלווה בניה ירוקה?

 

כאשר חושבים על אופציה כמו בניה ירוקה למעשה חושבים על עקרונות בניה שעוד נמצאים יחסים בצעדים הראשונים שלהם בעולם. תפקידו של מלווה בניה ירוקה הוא להיות אחראי על כך שכל אותם עקרונות באמת באים לידי ביטוי בעבודה בשטח וכי הכול נעשה עם אישורי בניה תקינים. כמו כן, הרבה פעמים מלווה בניה ירוקה יהיה גם האדם שיצטרך ברמה מסוימת לתאם בין הגורמים השונים שעושים את העבודה בשטח והכי חשוב: הוא יקפיד על כך שעקרונות הבניה הירוקה יבואו לידי ביטוי בצורה המקסימאלית והטובה ביותר.

 

ייעוץ מקצועי בשלבי התכנון

 

מלווה בניה ירוקה הוא גם איש המקצוע שיוכל ללוות את הפרויקט שלכם עוד בשלבים הראשונים, כאשר אתם רק עובדים על תכנון הבית. אומנם זה נכון שכל אחד מאיתנו יוכל לקרוא לא מעט מידע אודות עקרונות הבניה הירוקה ואף לקבל עצות וטיפים מאנשים שכבר עשו זאת בעבר, אך אין כמו ליווי צמוד של איש מקצוע. בצורה כזאת, אפילו אם משרד האדריכלים שאליו פניתם לצורך תכנון הבית יעשה טעויות כלשהן או לא ישים דגש על עקרון חשוב של הבניה הירוקה, מלווה בניה ירוקה שיעזור לכם ימנע את המצבים הללו.

 

חיפוש פתרונות לקשיים בשלבי הבניה

 

עוד דבר שיעשה למענכם מלווה בניה ירוקה מקצועי ומנוסה, הוא לחפש פתרונות לכל מיני קשיים שעולים וצצים תוך כדי העבודה. לא אחת קורה שלמרות כל התכנונים וכל הכוונות הטובות, בשטח הדברים נראים אחרת. לכן למלווה שלכם יש תפקיד מפתח חשוב, כי הוא האדם המנוסה שיוכל להציע פתרונות שונים, תוך שמירה על עקרונות הבניה הירוקה. במילים אחרות, אם תשכילו לבחור מראש מלווה בניה ירוקה שיוכל לעזור לכם, תוכלו להימנע מעיכובים מיותרים במהלך הבניה עצמה.

 

לאיזה איש מקצוע כדאי לכם להתקשר?

 

אם חשבתם לרגע שלבחור מלווה בניה ירוקה זו משימה פשוטה, כדאי שתדעו שהיום זה כבר לא כך. למעשה בימינו יש לא מעט אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה ולרובם יש השכלה רלוונטית, בין אם הם אדריכלים, מהנדסים או אנשי מקצוע אחרים מהתחום. מה שכן, זה עדיין לא אומר שכל מלווה בניה ירוקה שירצה לתת לכם שירות הוא אדם שבאמת תוכלו לסמוך עליו ותרצו לקבל ממנו שירות. לכן, בבואכם לבחור מלווה בניה ירוקה אנחנו ממליצים לכם לבדוק: האם הוא עוסק בתחום הזה כבר שנים? איזה סוג של פרויקטים הוא ליווה בעבר? והאם הלקוחות האחרים שלו יכולים להמליץ בחום על שירותיו?

 

כמה תשלמו על שירותיו של איש המקצוע?

 

כמובן שבתחום הבניה הירוקה, כמו בכל תחום אחר בארץ, השמיים הם הגבול מבחינת המחירים שאנשי המקצוע השונים יכולים לדרוש מכם. לכן טבעי שתרצו אומנם לבחור מלווה מקצועי לבניה הירוקה שלכם, אך טבעי שכם תעדיפו לשלם מחירים נמוכים יותר. זו הסיבה שבגללה אנחנו כן ממליצים לכם להשקיע בהשוואת מחירים, כי אם אתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר במקביל, מדוע שלא תעשו זאת? זה שלכל מלווה בניה ירוקה יש ידע רב בתחום כי הוא למד אותו לעומק זה טוב ויפה, אך האם זה אומר שעליכם לשלם סכומים מופקעים? לא תמיד זה כך ולכן יש מקום לבדוק גם את העלויות לפני שנכנסים לפרויקט כזה.

מלווה בניה ירוקה

בנייה ירוקה של צימר

בניית צימרים, מאפשרת ליזמים פרנסה בכבוד. כדי לנהל צימר, יש צורך בסבלנות רבה, ושיווק תמידי. ישנם 2 דרכים להקים צימרים. דרך אחת- היא לקחת בית

Read More »

קבלן שלד – מהו תפקידו?

שלד המבנה הוא למעשה רכיב המפתח, הבסיס של המבנה כולו. כשאנו מדברים על שלד המבנה, אנו מדברים למעשה על כל מכלולי הבטון, החל מיסודות המבנה,

Read More »
גלילה לראש העמוד