מה זו בנייה אקולוגית ולמה זה כדאי?

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

מתבלטים האם כדאי לכם לבנות את בית החלומות שלכם בשיטה כמו בנייה אקולוגית? אם כך, בהחלט אפשר להבין את ההתעניינות שלכם בנושא ואת הדילמות השונות שעולות. עיינו במאמר שלפניכם ותקבלו את כל התשובות הדרושות לכם.

 

מה המטרה העיקרית של בנייה אקולוגית

ראשית, נבהיר ונאמר שבניה ירוקה ובניה אקולוגית אלה הן מילים נרדפות לאותו סוג של בניה. שנית, לפני שנבין איך עושים את זה או למי זה מתאים, חשוב להבין מה המטרה של בנייה אקולוגית. כאשר מדברים על בנייה אקולוגית למעשה מדברים על בניה שמטרתה ליצור סביבת מגורים שתהיה כמה שיותר נוחה עבור הדיירים, וזאת תוך הימנעות, עד כמה שרק אפשר, מפגיעה מיותרת במשאבים טבעיים, באזור שבו בונים את הבית ובאיכות הסביבה. למעשה ניתן לומר שהמטרה של בנייה אקולוגית היא שימור עד כמה שרק אפשר של הסביבה תו הגדלת היעילות האנרגטית של הבית עצמו. כמו כן, גם שיפור האוויר בתוך הבית ומחוצה לו זו מטרה שמתייחסים אליה בבנייה האקולוגית והירוקה.

מהם עקרונות הבניה במקרים של בנייה אקולוגית?

בבואנו לראות איזה עקרונות מנחים את מי שבונה בית בשיטה כמו בנייה אקולוגית אנחנו רואים שמדובר על לא מעט עקרונות, כאשר הראשון שבהם הוא הקפדה על בידוד תרמי יעיל ביותר של הגג, של הקירות ושל החלונות. ההיגיון כאן ברור: ככל שהבידוד התרמי יהיה טוב יותר נצטרך לחמם ולקרר את הבית הרבה פחות, מה שאומר שנצרוך פחות משאבים כמו חשמל וגז לצורך חימום, והרי לנו שמירה על משאבי הסביבה. בנוסף לכך, בנייה אקולוגית תמיד תכלול גם תכנון יעיל ביותר וחסכוני מאוד של השטח בבית ושל הניצול שלו ויהיה גם דגש על ניצול של אור טבעי הנכנס לבית ומאיר אותו.

איזה עוד שיטות עומדות בידי מי שמתכנן בית בשיטת בנייה אקולוגית?

עוד שיטות שבאות לידי ביטוי כאשר מדברים על בנייה אקולוגית שמתחילה בתוכנית  אדריכלות ירוקה אלה הן שיטות כמו: מחזור הפסולת, מחזור המים ומי הביוב, שימוש במקורות אנרגיה נקיים כמו לדוגמא – השמש והרוח. יש התקנה ושימוש באביזרים שונים שמטרתם לחסוך במים ובאנרגיה וכמובן: מושגם דגש חשוב מאוד על החומרים שבהם בונים את הבית. ברוב המקרים, כאשר מדברים על בנייה אקולוגית ניתן לראות שנעשה שימוש בחומרי בניה שאינם גורמים לפליטה של גזים רעילים אשר מזהמים את האוויר ובנוסף, הרעיון הוא להשתמש בחומרי בניה חזקים שיחזיקו מעמד לכמה שיותר שנים.

בנייה אקולוגית וההתייחסות לסביבה

עוד דבר שכדאי לדעת על בנייה אקולוגית זו העובדה שיש כאן תכנון שלם גם כל סביבת הבית ולא רק של הבית עצמו. לדוגמא, בעקרות של בנייה ירוקה ואקולוגית ניתן לראות שיש גם התייחסות ליעילות של התחבורה הציבורית באזור, שכן אם תהיה תחבורה ציבורית יעילה – הדיירים לא יצטרכו תמיד להשתמש ברכב הפרטי שלהם, מה שיזהם פחות את הסביבה.

מהם היתרונות הנוספים של בנייה אקולוגית?

עד כה דיברנו על השמירה על הסביבה ועל הימנעות משימוש בחומרים מזהמים, אך חשוב להבין שבמקרה של  , מלווה בניה ירוקה יש עוד כמה יתרונות בולטים. לדוגמא: העובדה שכל הוצאות התפעול של הבית הרבה יותר נמוכות. לכן לאורך זמן ניתן לראות שמדובר על חיסכון משמעותי ביותר, ובנוסף לכך, עבור הדיירים יש גם יתרון מבחינת איכות החיים שמחכה לכם בתוך הבית ובסביבתו. אם כל זה לא מספיק, כדאי שתדעו שכאשר מדברים על בנייה אקולוגית אפשר ליהנות גם ממכירות מאוד גבוהות שלו, כך שגם בשלב שבו תרצו למכור אותו יום אחד – תוכלו לדרוש עבורו סכומים נאים במיוחד.

 

 

בנייה אקולוגית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!