מה היא אדריכלות ירוקה ומדוע גם לכם כדאי לקחת זאת בחשבון?

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם מנסים להחליט כיצד לבנות את בית החלומות שלכם, כדאי שתדעו: אדריכלות ירוקה היא אפשרות נפלאה שלא במקרה תופסת תאוצה בשנים האחרונות, אז למה שלא תבדקו את האופציה הזאת מקרוב?

 

מה המטרה העיקרית של אדריכלות ירוקה?

כאשר מדברים על תחום כמו אדריכלות ירוקה למעשה מדברים על תחום שנמצא כל הזמן בגדילה, שכן בעבר לא היו הרבה אדריכלים שאלה היו עקרונות העבודה שלהם. היום, לעומת זאת, ניתן לראות שלא מעט משרדי אדריכלות מציעים ללקוחות שלהם, לפני הכול, לבנות להם בית תוך הקפדה על עקרונות הבניה הירוקה. אדריכלות ירוקה מתייחסת לא רק למטרה של בניית הבית ולשאלה איך הלקוח היה רוצה שהתוצאה הסופית תיראה, שכן אדריכלות ירוקה מתייחסת בעיקר לסביבה. אדריכלות זו שואלת את עצמה שאלות כמו: איך נוכל לבנות את הבית הרצוי תוך פגיעה מינימאלית בטבע? במשאבים השונים ובסביבה?

 

איזה עקרונות באים לידי ביטוי באופציה כמו אדריכלות ירוקה?

אדריכלות ירוקה משיגה את המטרות שלה על ידי שימוש בכמה עקרונות חשובים, כמו לדוגמא:

  • השאיפה לנצל כמה שיותר את האור הטבעי שנכנס הביתה, שכן אם האור הטבעי שלה שמש יאיר את הבית, הדיירים יצטרכו לצרוך פחות חשמל ולהאיר פחות עם הנורות שכולנו מכירים.
  • אדריכלות ירוקה שואפת לייצר גגות, קירות וחלונות עם בידוד תרמי כמה שיותר יעיל, שכן אז הדיירים יכולים לחמם ולקרר פחות את הבית על ידי חשמל או גז.
  • יש כאן תכנון יעיל מאוד של שטח הבית ושל ניצולו.

בנוסף לכך, כאשר מדברים על אדריכלות ירוקה ניתן לראות שתמיד יהיה שילוב של אביזרים שונים שמטרתם לסייע לדיירים לחסוך באנרגיה ובמים.

 

באיזה חומרי בניה נעשה שימוש בבניה ירוקה?

עוד נקודה שבאה לידי ביטוי בדרך כלל בכל הנושא של אדריכלות ירוקה זו הנקודה של בחירת חומרי הבניה. אם בבניה הרגילה אנחנו רואים שימוש, בין היתר, בחומרים מיובאים ובחומרים פלסטיים שונים, הרי שבמקרה של בניה ירוקה זה נוגד את העקרונות. לכן כאן יהיה שימוש מאסיבי יותר בחומרים מקומיים, בחומרים שהתחזוקה שלכם נמוכה וכמובן – בחומרים שאינם פולטים גזים רעילים לסביבה. כמו כן, ברוב המקרים אנחנו גם נראה שימוש מאסיבי בחומרים ממוחזרים כך שגם במובן הזה עקרונות הבניה הירוקה באים לידי ביטוי בבניה המודרנית.

 

אדריכלות ירוקה וההתייחסות לסביבת המגורים

אם חשבתם לרגע שכאשר מדברים על תחום כמו אדריכלות ירוקה מדברים רק על תכנון הבית עצמו, כדאי שתדעו שאתם טועים. למעשה היום יש לא מעט משרדים שמציעים שירותי אדריכלות ירוקה ושמים לעצמם למטרה להתייחס גם לסביבה של הבית הירוק. לכן במקומות שבהם יש עקרונות של בניה ירוקה יש גם תחבורה ציבורית מאוד יעילה,מלווה בניה ירוקה – מדוע אתם צריכים את שירותיו? מה שמוביל לכך שהדיירים לא חייבים להשתמש ברכבים הפרטיים שלהם כדי להגיע לכל מקום. כתוצאה מכך הם מזהמים פחות ומשתמשים יותר בתחבורה הציבורית.

 

בחירת משרד האדריכלים שלכם

עכשיו, אחרי שהבנתם מהם העקרונות ושיטות הפעולות של האדריכלות הירוקה אתם חושבים לבנות בצורה כזאת את ביתכם? אם כך, כל שעליכם לעשות הוא לחפש משרד אדריכלות ירוקה שיוכל להעניק לכם שירות. יש היום לא מעט משרדים בארץ שעובדים בהתאם לעקרונות הללו אך לא בכל מקום תקבלו שירות מוביל ומקצועי לכל אורך הדרך. לכן כדאי לבדוק דבר או שניים לגבי המשרד שאליו אתם פונים וגם מומלץ לראות פרויקטים שנבנו על ידי אדריכלי המשרד. כך תדעו שאתם במקום הנכון וכי בחרתם את המשרד הטוב ביותר למשימת בניית בית החלומות שלכם.

אדריכלות ירוקה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!