מדפים למחסן ביתי פתרון לאחסון

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

 

חשיבותו של סדר וארגון במרחב הביתי ידוע לכולם. זה לא סוד שסידור נכון ומטבי של החלל מאפשר יכולת התמצאות ונראה מצוין לעין. בשנים האחרונות עלה הביקוש לפתרונות אחסון אשר ישוו סדר לחפצים ולדברים המצריכים אחסון ויאפשרו תמרון וגישה קלה אליהם. המחירים של מערכות מדפים למחסן ביתי סבירים ביותר וניתנים להשגה לכל צורך מבלי לצאת בהשקעה כספית גדולה מידי.

מה יאפשרו מדפים למחסן ביתי?

  1. ישוו מראה מאורגן ומהודק למקום
  2. התמצאות קלה במציאת הדברים שאוחסנו
  3. יאפשרו לאחסן חפצים בזמן שאין צורך בהם ולהוציא כאשר קיים צורך בשימוש.
  4. מערכות המדפים מודולריות וניתנות לשינוי בגודל ובמבנה
  5. המערכות יתרמו לסדר ולנראות ללא הוצאה כספית מרובה

ניתן למצוא מערכות מדפים בגדלים שונים וסגנונות שונים במחירים התחלתיים מפתיעים של 300 ₪. מחיריהן עולים בהתאם לאיכות, לטיב ולפרמטרים נוספים.

ניתן לדמיין מחסן ללא מדפים למחסן ביתי אשר החפצים נמצאים בתפזורת ובבלגן אשר מקשים את ההתמצאות ומקשים אפילו את הכניסה אליו. ולעומת זאת ניתן למצוא בקלות יתרה מחסנים ביתיים המאורגנים בקפידה יתרה, הגישה אליהם נוחה ופשוטה וניתן למצוא כל חפץ בקלות. מה שעושה את ההבדל הן מערכות המדפים. כאשר מארגנים את המחסן בעזרת מגירות מודולריות הדבר מאפשר ביתר קלות לדעת את המיקום של החפצים ותורם גם בשלב ההתחלתי במקומן מפני שמהווה מסגרת מובנה לסידור החפצים.

ניתן למצוא מערכות של מדפים

למחסן ממתכת קלה לשינוע והרכבה. אפשר לרכוש מערכת בגודל מסוים ומאוחר יותר באם יש צורך להוסיף מדפים ושטחי אחסון בהתאם למתבקש. ניתן להוסיף מגירות ודלתות למערכות המדפים וניתן גם לנעול חלק מהדלתות או את כולן.

כאשר מניחים את החפצים לאחסון כדאי לאחסנם על פי גודלם על פי משקלם על פי סדר של חשיבות וכדומה. כל סדר אפשרי בתנאי שמובן לבעליו. מערכות המדפים מאפשרות נשיאה של חפצים כבדים וגם קלים ועומדות בתקני בטיחות. ניתן בקלות להרכיבם ולהוסיף או להוריד מהם מדפים, דלתות או מגירות.

את המדפים ניתן למצוא בקלות יתרה בחנויות אינטרנטיות אשר מראות באופן פשוט ביותר את שלל המוצרים וסוגיהם כמו גם את טווח המחירים, הנחות, מבצעים וכדומה. כדאי לבדוק את אפשרויות התשלום ולחפש את המערכת המתאימה ביותר לצרכים המתבקשים של המחסן הביתי. כמו כן לבדוק את המקצועיות של החברה ממנה רוכשים את ניסיונה ואת מבחר המוצרים.

לאחר שבוחרים מערכת מדפים למחסן ביתי כדאי לבדוק האם הקנייה מתבצעת באופן מאובטח, האם קיימת הובלה והתקנה. לבחון את זמני ההגעה וזמן התקנה. כמו גם המצאות במלאי. לאחר שבודקים את כל הפרמטרים הנדרשים מומלץ לבצע את ההזמנה בהקדם בשל הביקוש הגדול למערכות אלו. כדאי להספיק ולתפוס את המערכת הרצויה כאשר קיימת במלאי ובמחיר הנקבע.

 

 

 

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

שיקום קירות בטון

אם לאחרונה הבחנתם באבני חיפוי שמתנתקים מקירות החוץ של הבניין בו אתם מתגוררים, אין ספק כי מדובר בנורת אזהרה שמחייבת אתכם להודיע על כך לחברת

שיקום תקרת בטון

שיקום תקרת בטון

קיבלתם בירושה נכס נדל"ן קטן שהיה שייך לאדם הקרוב אליכם, אך כיוון שמדובר בנכס שלא התגוררו בו תקופה ארוכה עליכם לשפץ אותו לפני שתחליטו האם

חומר שיקום בטון

חומר שיקום בטון

בתקופה האחרונה ניתן לראות אינספור דיווחים על מבנים מסוכנים בארץ העלולים לקרוס, כאשר החששות הללו עולים בעיקר במקרה של מבנים ישנים ולא מתוחזקים. יש לציין

שיקום עמודי בטון

שיקום עמודי בטון

מראה של מבנים מתפוררים, סדוקים החושפים ברזלים חלודים מעמודי המבנה הינו מראה לא נעים לעין אך גם מסכן חיים עבור הדיירים בו והסביבה בה הם

התקשרו עכשיו