כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים נוספים. למרות שבחלק ממדינות העולם הבניה הזאת הרבה יותר נפוצה מאשר בארץ, גם כאן היא הולכת ומתרחבת וקבלנים משקיעים מאמצים רבים כדי לקבל אישור שהם פועלים בצורה ירוקה. נסביר מה צריך לדעת על בניה מסוג זה, במה היא מועילה ומהי חשיבותה. 

לחסוך באנרגיה – בגדול 

בזבוז אנרגטי הוא לא רק זולל של כסף אלא גם תורם להתחממות הגלובלית ונזק סביבתי. משום כך חיוני להבין עד כמה הבנייה הירוקה חוסכת באנרגיה. מבנים מסוג זה מאפשרים לחסוך עד רבע מכמות האנרגיה בזכות שיפורי בידוד ותכנון נכון ועדכני. בנוסף, מקובל ליישם במבנים הירוקים אמצעים סולאריים. ביצוע התקנת מערכות סולאריות מאפשר למבנה לקבל אספקת חשמל נקייה, בחינם (ולא רק לצורכי חימום מים, בדוד השמש). 

חומרי בניה ידידותיים יותר 

בבניה הירוקה נעשה שימוש בחומרי בניה משופרים, שנחקרו ונמצאים הרבה יותר טובים. המשמעות ניכרת בכמה מובנים. למשל, מדובר בחומרים עמידים, שמצריכים פחות השקעה בתחזוקה לאורך השנים. בנוסף, מדובר בהקמת מרכיבים שלא מכילים חומרים מזיקים, שראוי להרחיק ממבני מגורים ומשרדים. רמת הרעילות של חומרים רבים ידועה ונחקרת והנושא בהחלט נלקח בחשבון ומיושם בשטח. דבר נוסף – יותר שימוש בחומרים ממוחזרים. זוהי הדרך להפחית פגיעה בסביבה וכריית משאבים טבעיים. כמו כן, בתהליך הבניה המודרני נוצרים פחות חומרי פסולת. כך חוסכים עלויות של שינוע פסולת בניין ואין צורך בשטחי הטמנה נרחבים ויקרים. 

עקרונות טבעיים באדריכלות הירוקה 

בנייה ירוקה לא נולדת וצומחת פתאום באתר הבניה אלא מתחילה על שולחן השרטוטים. אדריכלים מתכננים כיום בנייה נמוכה ואף בנייה גבוהה, תוך התייחסות לעקרונות טבעיים מחושבים היטב. לדוגמא, תכנון החלונות כך שמקסימום אור טבעי יגיע פנימה לאורך היום. תכנון כיווני הרוח, כך שכמה שיותר אוויר טבעי ייכנס והמבנה פחות יתחמם בקיץ. עיצוב, לא פחות מחומרים, עוזר להקים מבנים שמשתלבים היטב בסביבה ובגישה הנוכחית. 

חיסכון בעלויות, בקרת איכות גבוהה 

עקרונות מרכזיים של בנייה ירוקה מאפשרים לקבלני ביצוע להשיג תוצאות מעולות, תוך הפחתת עלויות. אך חשוב להוסיף שזה לא בא על חשבון הדייקנות, אלא להפך. טכניקה ירוקה כוללת הקפדה מירבית על בקרת איכות בשלבי הבנייה השונים. יש לכך משמעות במובנים רבים: פחות עיכובים במסירת מפתחות ואכלוס. תוצאות טובות ללא ליקויים. התאמה מרבית בין תוכניות הבניה שאושרו לבין התוצאות שמתקבלות לאחר עבודות הגמר. 

דבר אחרון שנרצה להדגיש – קיצור זמני אספקה. מחויבות להליכים ירוקים מאפשרת לקצר את זמני היישום של הפרויקטים לאורך אבני הדרך מתכנון ועד ביצוע. שילוב בין כוח אדם מיומן ובניית מרכיבים מוכנים מראש מאפשר לקבלנים המתמחים בכך, להשיג תוצאות בלוחות זמנים הרצויים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

צביעת בניין משותף

צביעת בניין משותף

את המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם

התקשרו עכשיו