כך צובעים בבניינים משותפים

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של חדר מדרגות או של בניין ולא משנה אם מדובר בחלק החיצוני או הפנימי של הבניין, חייב להיעשות בצורה מאוד מסוימת ומוגדרת על מנת שתתקבלנה התוצאות המושלמות והיסודיות.

אז איך מתקדמים לקראת ביצוע המשימה?

  1. הסכמת כל הדיירים – לפני הכול אתם חייבים לגייס את הסכמתם של כל דיירי הבית לקראת ביצוע העבודה. אחרי הכול מדובר בהוצאה חריגה ולא סטנדרטית ואם אל יהיה שיתוף פעולה מצד כולם לא יהיה לכם את התקציב לצורך כך. אם החלטתם להפקיד את ניהול וועד הבית לידיים מקצועיות, הדבר עשוי להתברר כפשוט יותר היות וחברת הניהול למעשה מוסמכת על ידכם לביצוע כל הפעולות או העבודות הנדרשות בבניין. מה שלמעשה מאפשר להם לקבוע ולהחליט כי זה מה שצריך כרגע לעשות. בכל מקרה, אתם צריכים לקבל את הסכמת הדיירים לפני שאתם יוצאים לדרך.
  2. בוחרים איש מקצוע – איש המקצוע שיבצע את העבודה חייב להיות אדם מומחה לתחום הזה של צבע ותיקוני קירות, עם דגש על עבודה בחדרי מדרגות. כי אחרי הכול צביעה של חדר מדרגות זה סיפור שונה לחלוטין מבציעה של קירות בבית רגיל. אם מדובר בצביעה של קיר חיצוני של הבניין, תידרש גם כן מומחיות אחרת ויש לתת עליה את הדעת. זאת כדי להבטיח שביעות רצון מלאה מהתוצאות.
  3. שימוש נכון בחומרי צביעה – צביעה של בניין מגורים או של חדר מדרגות מחייב שימוש נכון בחומרים. זה אומר חומרי צביעה מאיכות מיוחדת שיגלו עמידות לאורך זמן גם מול תנאי השטח במקום בו נמצא הבניין. חשוב גם לוודא כי מדובר בחומרים רחיצים שלא יהיה מסובך לשטוף ולנקות בעת הצורך.
  4. בוחרים עונה מתאימה – דברנו על כך שהקיץ בפתח וזה מה שגורם לאנשים רבים לרצות לרענן את הבניין מבית ומחוץ. אז העונה הזו היא עדיין לא ממש יציבה. יש ימים חמים מאוד אך לחילופין יש גם ימים קרים ממש. כדי ליהנות מעבודה מהירה ויעילה עדיף כמובן לבור את הימים החמים. כי צביעה בימים קרים ידרשו שעות ארוכות ואפילו ימים שלמים של ייבוש הצבע. בימים חמים לעומת זאת הייבוש הוא מהיר ביותר. מסיבה זו, כאשר אתם עומדים לפני צביעה של חדר המדרגות בדקו עם התחזית ובחרו ביום בו מזג האוויר יהיה ידידותי ומתאים לביצוע עבודות הצבע.

המומחים שיעשו את העבודה

לכל תחום או שירות יש לבחור איש מקצוע מומחה לאותו תחום. כך שאם מדובר בעבודת עם בטון הכוללות ניסור עמוד בטוןן יהיה צורך לפנות אל מומחה לניסור בטון, כך גם עם עבודות הצבע. עבודה מקצועית עושה את ההבדל וזה ניכר היטב בתוצאות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

צביעת בניין משותף

צביעת בניין משותף

את המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם

התקשרו עכשיו