השכרת פיגום אירופאי

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אם אתם מתעניינים בפיגום להשכרה וקיבלתם המלצה על השכרת פיגום אירופאי, כדאי גם שתבינו מה זה בדיוק אומר ומדוע זה חשוב. פיגומים הם מרכיבי מפתח בשלל פרויקטים בענף הבניין וחשיבותם נובעת לא רק מהיכולת שהם מעניקים לנו להגיע לכל חלקי מעטפת החוץ של המבנה, אלא גם מהשפעתם על רמת הבטיחות בה מבוצעת העבודה בפרויקט. לא מעט תאונות בענף הבנייה נגרמות בגלל פיגומים שאינם עומדים בתקן או פיגומים שלא נבנו בצורה מקצועית ומוקפדת.

מה זה בעצם פיגום אירופאי?

ובכן, המונח פיגום אירופאי מתייחס למעשה לפיגום שעומד בתקן האירופאי לפיגומים ולא לפיגום שמיוצר על ידי מותג אירופאי או באירופה אם אתם מעוניינים בביצוע השכרת פיגום אירופאי פנו אלינו להצעת מחיר עוד היום. לאור ריבוי תאונות העבודה באתרי בנייה בישראל, הגביהה רשות הבטיחות והגהות במשרד העבודה את דרישות התקן של פיגומים בפרויקטים בנייה ובכלל זה שולבה הדרישה לשימוש בפיגומים שעומדים בתקן האירופאי. בשלב זה הדרישה אינה מחייבת באופן גורף על מנת לתת לשוק זמן הסתגלות. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים לשכור פיגום, אין כל ספק שהאופציה של השכרת פיגום אירופאי כפי שהסברנו את משמעותו ממש עכשיו, היא האופציה הנכונה והעדיפה ביותר עבורכם. פיגום שעומד בתקן אירופאי הוא פיגום שמיוצר מקונסטרוקציית מתכת מגולוונת, מחברים אופקיים ואנכיים, משטחי דריכה עשויים מתכת, סולמות מתכת תקניים ואזנים המפוזרים בכל אזורי הדריכה של הפיגום על מנת לספק תמיכה למשתמשים בפיגום.

https://zakif.co.il/ זקיף פיגומים

לא רק מבנה הפיגום אלא גם מצבו

התקן האירופאי מגדיר לא רק את החומרים מהם צריך הפיגום להיות מיוצר ולא רק את המנגנונים שצריכים להיות משולבים בפיגום, אלא גם את מצבם של רכיבי הפיגום. כך למשל, מוט מתכת שקיבל מכה חזקה אשר גרמה לכיפוף המתכת בצורה שיוצרת סכנה לקיפול המוט תחת עומס אינו עומד עוד בהוראות התקן האירופאי ולא ניתן להשתמש בו. המשמעות מבחינתכם היא שבמקרה של השכרת פיגום אירופאי, עליכם לוודא לא רק שהפיגום עומד בתקן האירופאי מבחינת החומרים מהם הוא מיוצר ומבחינת המנגנונים המשולבים בו, אלא גם מבחינת שלמותם המבנית של כל הרכיבים בפיגום. מוטות, מחברים, סולמות, אזנים, משטחים – כולם חייבים להיות במצב של שלמות מבנית מלאה ללא כל דפורמציות, חבטות, חורים או עיוותים שיכולים ליצור סכנה בשימוש בפיגום.

מן הסתם, פיגום שעומד בתקן האירופאי הוא גם פיגום יקר יותר לרכישה ותחזוקה ולכן גם השכרת פיגום אירופאי תהיה בדרך כלל יקרה יותר מאשר השכרת פיגום שלא עומד בתקן האירופאי. יחד עם זאת, אין שום פער מחיר שיכול להצדיק את העמדת העובדים שלכם בסכנה, המה גם שהפערים הם לחלוטין לא משמעותיים במבט כולל של עלויות פרויקט שלם. אם אין לכם שום רקע בעבודה עם פיגומים, מומלץ מאוד להתייעץ באיש מקצוע לפני שאתם מבצעים השכרת פיגום אירופאי או השכרה של כל פיגום אחר.

אירופה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!