הכול על בניה מתקדמת וקלה

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

יצא לכם לשמוע לאחרונה את המושג "בניה מתקדמת" וקלה אך אין לכם מושג על מה מדובר? אתם עומדים לפני בניית הבית הפרטי שלכם וחושבים על אפשרויות שונות? אם כך, המאמר שלפניכם יוכל לשפוך אור על הדברים ולתת לכם כמה נקודות למחשבה.

 

בניה מתקדמת – הבניה שמגיעה לארץ בשנים האחרונות

בניה מתקדמת הינה שיטת בניה שעד לפני כמה שנים ניתן היה לראות בעיקר מעבר לים, בדגש על מקומות שונות בארצות הברית, אך היום השיטה הזאת כבר נראית גם בארץ. למעשה מדובר על בניה שכוללת שימוש במבנים יבילים שמגיעים מהמפעל ישר אל השטח. יש כמובן אפשרות להתאים את המבנה לדרישות הלקוח אך יש גם אופציה לבחור מבנה אחד מתוך קטלוג ואפשרויות שונות שמציעות החברות המעניקות שירות של בניה מתקדמת.

 

באיזה חומרים משתמשים במקרה של בניה מתקדמת וקלה?

בניה מתקדמת הינה בניה שבה נעשה שימוש לא באותם חומרים שניתן לראות בבניה הרגילה, אלא בשילוב של:

 

  • יציקות בטון
  • שלד פלדה מלוחות פייבר צמנט
  • חיפוי פנימי של גבס ועוד

כל אלה למעשה מובילים לכך שהבניה תתבצע בצורה מאוד מהירה ויעילה, כך שברור מדוע ישנה התעניינות שהולכת וגוברת סביב האופציה הזאת.

 

האם בניה כזאת כוללת הקפדה על בידוד?

אם חשבתם לרגע שבגלל שמדובר על מבנה יביל שמביאים מהמפעל אל השטח לא תמיד תהיה הקפדה על הבידוד, כדאי שתדעו שזו טעות. למעשה בימינו בניה מתקדמת הינה בניה שאחד מהעקרונות החשובים ביותר שלה הוא ההקפדה על בידוד, בין אם זה ברמת הבידוד הטרמי ובין אם זה ברמת הבידוד האקוסטי. לכן נעשה כאן שימוש בצמר סלעים ובצמר זכוכית, מה שמבטיח בידוד ברמה מאוד גבוהה שיגרום לאיכות חיים גבוהה עבור הדיירים.

 

למי זה יכול להתאים?

כפי שהזכרנו לעיל, בשנים האחרונות אנחנו רואים שיש גם לא מעט זוגות בישראל שבוחרים באופציה כמו בניה אקולוגית ובהחלט אפשר להבין מדוע. כולנו יודעים שלבנות בית בישראל זה פרויקט שיכול לקחת לא מעט שנים, כי למרות התוכנית שאפשר לעשות ולמרות הטכנולוגיה המתקדמת, בסופו של דבר ישנם לא מעט עיכובים. לעומת זאת, מי שבוחר באופציה כמו בניה מתקדמת יכול להעמיד בית על הקרקע גם בשלושה חודשים בלבד, כך שאין ספק שזה יתרון משמעותי.

החיסכון בעלויות

עוד סיבה טובה שבגללה ניתן לראות בשנים האחרונות לא מעט אנשים שבוחרים באופציה כמו בניה מתקדמת, זו העובדה שכאן העלויות הרבה יותר נמוכות. לכן, אם גם אתם זוג צעיר שלמעשה נמצא בתחילת הדרך שלו, ברור מדוע יש לכם תקציב מאוד מסוים לבניית הבית שלכם. זו הסיבה שבגללה כדאי לקחת בחשבון את האפשרות של בניה מתקדמת, כי אם אתם יכולים לחסוך אחוזים משמעותיים ביותר על בניית הבית, מדוע שלא תעשו זאת?

ממי כדאי להזמין שירות בתחום הזה?

בד בבד עם העובדה שיש התעניינות הולכת וגוברת במדינה באופציה של בניה מתקדמת, ניתן לראות גם הרבה יותר חברות מקצועיות שמעניקות שירות בתחום הזה. לכן עולה השאלה אל מי כדאי לפנות ומאיזו חברה מקצועית מומלץ להזמין שירות כזה. אנחנו בהחלט יכולים להבין את הדילמה שלכם, כי כמובן שאם אתם כבר בונים בית, בכל שיטה שלא תהיה, הרי שתרצו לקבל תמורה מלאה למחיר שאתם משלמים. לכן יש מקום לבדוק מי החברה שאליה תתקשרו, מה הניסיון שלה ועד כמה היא מקצועית ומובילה. חשוב לברר כמה שיותר פרטים לפני שנכנסים לפרויקט כזה כי זה ישפיע על מהירות הבניה ועל איכות התוצאה הסופית.

בניה מתקדמת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!