החלקת קיר שפריץ מחיר

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

החלקת קיר שפריץ מחירהחלקת קיר שפריץ מחיר

לעיתים כדי להעביר את הבית מהפך, לא צריך לבצע שיפוץ רציני שמשנה את תוואי או צורת הבית.  נוכל להסתפק רק בשינוי מבורך של הצבע והטקסטורה של הקירות החיצוניים והרי לפנינו בית חדש לגמרי. בעבר, אפיינה את הבניה הישנה בישראל, צביעת וחיפוי הקירות החיצוניים באמצעות "שפריץ". השפריץ היתה המילה העממית להתזת חומר צמיגי וצמנטי על הקירות, כאשר בתהליך ההתזה נוצרו שפיצים של חומר הבולטים מעל גבי הקיר. לעיתים השפריץ היה גס עם חידודים גדולים ולעיתים היה דק יחסית, כמעט חלק אבל עדיין לא.

אם הזמן "אופנת השפריץ" חלפה מן העולם. ודאי השפריץ הגס והבולט מאוד. את מקומם תופס שפריץ דק מאוד ובמיוחד, מראה חלק של הקיר, בצבעים מגוונים, המקנה לבית כולו מראה יוקרתי ומודרני. אלא שכאמור, בבתים רבים עדיין קיים השפריץ והוא עקשן ומתריס וקשה להסרה. לא זו בלבד, אלא שבהרבה מקרים, גם אם אין על הקיר שפריץ, הרי שהוא אינו ישר ומלא בליטות וגבנוניות. למשל בשל טיפות צבע או גלי צבע שנוצרו מצביעות רבות. דבר זה פוגע באסתטיקה של הקיר וביופיו. בשל כך, החלקת קיר שפריץ מחיר שיש לשלם אבל התוצאה, של קיר חלק ויפה- יכולה להיות מדהימה.

 החלקת קיר שפריץ מחיר ובעלי מקצוע

עוד בטרם ניגע בעולם החלקת קיר שפריץ מחיר, נדבר על מי כדאי שיבצע עבורנו את העבודה. אולי נכון יותר לציין: מי לא. עולם הצבע מתאפיין בצבעים פיראטיים וחאפרים רבים. השיטה שלהם היא לפתות את בעל הבית באמצעות מחיר מצחיק. אלא שהם עצמם חוסכים עליו בכך שאינם מבצעים עבודה יסודית, מחפפים בכל נושא האיטום ומשתמשים בצבעים באיכות ירודה וכאלו שאינם מתאימים למשימה. התוצאה היא שאה משלם בשלב הראשון מעט אבל מהר מאוד הצבע מתקלף, דוהה או נסדק וצריך לצבוע מחדש, כולל ביצוע תיקונים יקרים.

אז כדאי מאוד למצוא קבלני צבע ושיפוצים מקצועיים, מנוסים ובעלי המלצות. הם לא יחפפו בעבודה, יעשו אותה על הצד הטוב ביותר ויש להם גם את הציוד והחומרים לכך, כולל ציוד לעבודה בגובה, במידה ונדרש ואישורים לסוג עבודה מורכבת שכזו. הם לא יקצרו הליכים או שלבים גם אם זה ידרוש זמן עבודה רב יותר. החלקת קיר שפריץ מחיר תהיה יותר יקרה בסגנון עבודה שכזה, אך בטווח הרחוק היא תשתלם הרבה יותר.

החלקת קיר שפריץ מחיר וביצוע

ישנם כמה שיטות לביצוע החלקת קיר שפריץ. יש שיטה הגורסת כי יש לנסות ולהסיר את הבליטות, גם באמצעים חזקים כמו שיוף באמצעות מכונה מיוחדת או אפילו הסרה באמצעות מעין גרזן ייעודי או אפילו פטישון רוטט. בסוג מסוים, המכונה טמבורטקס, שמאופיין במעין בועות על הקירות משתמשים במבער כדי להמיס חלק מן החומר. לאחר הסרת הבליטות בגסות, נאלצים לשייף את הקיר ולהחליק אותו. לסוג זה של עבודה, יש מחיר בדמות לכלוך רב. 

השיטה השנייה לא מסירה את הבליטות אלא ממלאת את החלקים שבניהם, עד לקבלת מראה חלק. עושים זאת באמצעות שכבות של שליכט המיושמים על הקיר עם הבליטות, כאשר כל מריחה עוברת גם החלקה, עד לקבלת המראה הרצוי. גם אז, נדרש מעבר של שיוף והסרת בליטות וגלים שנוצרו בתהליך. את השפכטל, לרוב מתיזים באמצעות מכשיר התזה, כדי לחסוך בזמן ולאפשר כיסוי של שטחים גדולים, אם כי ליד אזורים עדינים כמו זגוגיות החלון, נדרשת עבודה קפדנית ומדויקת יותר. בחלק מן המקרים, יעדיפו המומחים שלא לגעת בקיר עצמו, אלא לחפות אותו בלוחות גבס, שהם בתצורה חלקה, כאשר הצביעה תתבצע על גביהם. יש לשים לב, שלא כל לוח גבס מתאים.

החלקת קיר שפריץ מחיר בעת רטיבות

יהיו מקרים, בהם לא נבצע את החלקת הקיר בגלל ענייני יופי גרידא אלא בשל בעיה שנוצרה בהם. בעיה זו תתאפיין לרוב ברטיבות של הקיר וחדירת מים אליו. הקיר יחל להתנפח ולהתעוות ונצטרך לחדש לו רק את צבע הקיר אלא גם את האיטום שלו. לכן, יהיה חובה עלינו גם למלא סדקים וחורים, שמהם חודרים המים לקיר. לאחר מכן שמים שכבת טיח חדשה ואז מיישמים את השליכט הצבעוני. בחירה בשליכט איכותי, בעל תכונות איטום טובות, תיתן מענה גם לבעיית האיטום, כנגד פגעי מזג האוויר.

החלקת קיר שפריץ מחיר

מחיר החלקת קיר שפריץ, תלויה כמובן במורכבות העבודה ובשטחה. יש לקחת בחשבון, כי במקרים רבים יתכן ויהיה צורך בציוד עזר, כגון רמפות, במות הרמה או פיגומים. מילוי חומר בין הבליטות והחלקתו, תעלה לכם מעט יותר זול מעבודה של הסרה אגרסיבית של השפריץ הישן ואז מילוי והחלקה. מילוי לבוא ינוע החל מ- 160 ₪ למ"ר ועבודה מורכבת יותר של הסרה ואז מילוי יכולה להיות החל מ- 180 ₪ למ"ר.

בכל מקרה, זכרו שאסור לכם לחסוך על איכות החומרים (טיח, שליכט וכד'), שכן הם הבסיס להצלחת האיטום, הצביעה ועמידות הצבע והטיח לאורך זמן. בין אם מדובר בקירות חוץ או פנים, כאשר תעשו שימוש בחומרים איכותיים – תרוויחו בגדול.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!