בניית פרגולה למרפסת – מה צריך וחשוב לבדוק?

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

מאמר זה יעזור לכם להבין את היסודות של בניית פרגולה למרפסת שלכם. הכי חשוב לדעת, שהבסיס של המבנה צריך להיות יציב וחזק מספיק כדי לתמוך במשקל המבנה ללא כל בעיה. החומר המשמש לבניית המבנה צריך להיות גם חזק מספיק כדי לעמוד בעומסים כבדים ובתנאי מזג אוויר קשים ללא כל בעיה, למשל עץ או אלומיניום. 

פרגולות הן דרך מצוינת להוסיף ממד עיצובי למרפסת שלכם. הן יכולות לשמש גם כדרך להוסיף פרטיות וצל. וכשבונים פרגולה למרפסת, יש דברים מסוימים שצריך לבדוק. למשל, זכרו כי, בין אם הפרגולה קטנה או גדולה יותר, זה לא אמור לחסום אף אחד מהחלונות שלכם ואת פתחי הבית. מה עוד? ובכן, כאשר בונים פרגולה במרפסת שלכם, תצטרכו לבדוק האם המעקה גבוה מספיק ואם יש מספיק מרווח בינו לבין הקיר או הגג של הפרגולה. כמו כן צריך לבדוק אם יש מספיק מרווח מכל עברי המבנה, כדי שאנשים לא יפגעו בראש כשהם הולכים מתחת הפרגולה. 

בניית פרגולה למרפסת – הפרטיות המושלמת 

פרגולה למרפסת היא תוספת נהדרת לכל בית. זה יכול לשמש למטרות מרובות כגון צל שמש, קישוטים, או פשוט כדי לחסום את הנוף של החלון של השכן שלכם בעבור פרטיות מוגברת. לפני שמתחילים תהליך בניית פרגולה למרפסת שמש, יש כמה דברים שכדאי לבדוק קודם. למשל, ודאו שהחלל מספיק גדול ושהפרגולה לא תחסום את הנוף שלכם מתוך הבית. 

כדאי גם לוודא שיש מספיק מקום להצמדת כל המתקנים הדרושים כמו אורות ואדניות תלויות, פריטי דקורציה, אפילו חיפוי לפרגולה בעתיד. כמו כן, מיקום המרפסת שלכם הוא פקטור מרכזי בעת בניית פרגולה במרפסת. אם יש לכם דירה עם מרפסות, אז סביר להניח שיהיה קיר נוסף שיפריד בין המרפסות. במקרים מסוימים, יש צורך להסיר את הקיר הזה לפני בניית הפרגולה. בדקו זאת מראש, ככה תוכלו להימנע מכל מיני מקרי בלת"מ. 

סוג החומר המשמש בבניית פרגולה למרפסת 

ישנם סוגים רבים של חומרים שניתן להשתמש בהם בבנייה, אך חלקם עמידים יותר ומתאימים לשימוש ארוך טווח מאחרים. בסופו של דבר, פרגולות הן בחירה פופולרית למרפסות. הן יכולות  להיות עשויות מחומרים שונים כמו עץ, אלומיניום ופלדה. פרגולות משמשות בדרך כלל ליצירת מרחב מחיה חיצוני עם גג וקירות, המגינים על האזור מפני פגעי מזג האוויר. 

כפועל יוצא מכך, את חומרי הגלם שבהם תשתמשו יהיה צורך להתאים לסוג מזג האוויר שפוקד את אזור המגורים שלכם. והכי חשוב, בדקו מראש בתוכניות המבנה שלכם, מה המשקל המקסימאלי שהמרפסת שלכם יכולה לשאת. ישנם סוגים שונים של חומרים שניתן לבנות בהם פרגולה במרפסת. הפופולריים שבהם הם עץ, אלומיניום ופלדה. אם אתם מעוניינים לבנות פרגולה מעוצבת למרפסת בהתאמת חומרי גלם שונים מאלו, יהיה כדאי לקבל הצעת מחיר בהתאמה אישית. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

צביעת בניין משותף

צביעת בניין משותף

את המשימה של צביעת הבית הפרטי שלנו אנחנו בדרך כלל תופסים כמשימה שאנחנו יכולים לבצע לבד. צביעת בניין משותף זה כבר עניין מורכב יותר, גם

התקשרו עכשיו