בנייה ירוקה של צימר

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

בניית צימרים, מאפשרת ליזמים פרנסה בכבוד. כדי לנהל צימר, יש צורך בסבלנות רבה, ושיווק תמידי. ישנם 2 דרכים להקים צימרים. דרך אחת- היא לקחת בית פרטי ישן, לשפץ ולהפוך לצימר. הדרך השנייה- היא לבנות צימר על הקרקע. גם אם אתם משפצים בית ישן, תוכלו במהלך הבנייה לשלב טכנולוגיות בנייה ירוקות.

איך חוסכים בהוצאות חימום הצימר בחורף?

אמנם עונת התיירות היא בקיץ. אולם, ישנם משפחות ותיירים השוכרים צימרים דווקא בחורף. איך מחממים את הצימר בצורה החסכונית ביותר? מומלץ לשים בקירות של הצימר בידוד תרמי. כך, הקור לא יחדור דרך הקירות, והצימר יהיה פחות קר. יתרון נוסף בבידוד הקירות, הוא שאם הנופשים מחליטים לערוך מסיבה רועשת בתוך הצימר- הנופשים בצימרים האחרים יסבלו פחות מהרעש. מומלץ גם לשים בידוד תרמי בתוך הרצפות. באופן כללי- החימום הזול והטוב ביותר, הוא חימום תת רצפתי.

מחזור מים לצורך השקיית גינת הצימר.

אחד מהשיקולים של משפחות בשכירת הצימר- הוא הגינה. חשוב מאוד למשפחות שתהיה גינה יפה בצימר. שיהיה ניתן לאכול ארוחה משפחתית משותפת בגינה, מתחת לפרגולות עץ של חברת עץ ופלא. שיהיה ניתן להתנדנד על ערסל או כיסא נדנדה המצויים בתוך הגינה. חשוב שבגינת הצימר יהיו צמחים ועצים. חלק מתחזוקת הגינה, דורשת הוצאה כספית על מי השקיה. ניתן לחסוך הוצאה זו, באמצעות שימוש ממוחזר בים. חלק מטכניקות הבנייה הירוקות, כוללות מחזור מים, והסבתם למי השקיה.

חסכון בחשמל באמצעות התקנת לוחות סולאריים.

על מנת שבעל הצימר יישאר עם כמה שיותר רווח בסוף החודש- מומלץ לו לחסוך כמה שיותר בהוצאות החודשיות. לכן, מומלץ לבעל הצימר להתקין פאנלים סולריים בגג הצימר. הפאנלים, יחסכו בצורה משמעותית בהוצאות החשמל החודשיות. ברוב המוחלט של ימות השנה יש שמש. בימות החורף יש ימים גשומים ומעוננים. אולם תקופת החורף, היא רק 4-5 חודשים מתוך כל השנה. החיסכון בהוצאות החשמל בימי הקיץ מהותית. כאשר יש פאנלים סולאריים על הגג, אפשר לתת לנופשים בצימר להשתמש בחשמל ללא כל הגבלה.

כדאי ליצור חלונות גדולים ומוארים בצימר.

התאורה המומלצת ביותר בצימר, היא תאורה טבעית. סוג התאורה הטוב ביותר- הוא התאורה של קרני השמש. ולכן, כדאי להרחיב את החלונות בצימר. מומלץ ליצור בסלון הצימר דלתות זכוכית גדולות, ומדרגות יציאה לגינה. אם ניתן, מומלץ שכמעט כל הקיר יהיה עשוי מדלתות זכוכית. לשם כך, יש להזמין אנשי מקצוע לצורך ניסור בטון מקצועי. את לוחות הבטון, תמכור הנהלת החברה לחברות בנייה שיבצעו בלוחות אלו ניסור חוזר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!