ביקורת מבנים

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

במבנים ציבוריים זה נעשה על בסיס קבוע בכל תקופה מוגדרת מראש – ביקורת מבנים היא פרוצדורה פשוטה שמיועדת להבטיח את הבטיחות בשימוש במבנה, ולזהות ליקויים שעלולים ליצור סיכונים בטיחותיים או להתפתח לכדי נזקים למבנה. ביקורת כזאת ניתנת להזמנה גם עבור מבנים פרטיים, וככל שהמבנים יותר ישנים או סובלים מיותר ליקויים, כך נכון יותר לבצע את הביקורת ולבצע אותה על בסיס קבוע בתדירות קבועה מראש.

מה זה ביקורת מבנים?

ביקורת מבנים היא בדיקה הנדסית של מבנים, במסגרתה נבחנים שורה של התקנים, מערכות ואלמנטים שונים במבנה על מנת לוודא כי המבנה בטיחותי לשימוש. כמו כן, בבדיקה הכללית נכללות בדיקות פרטניות למציאת ליקויים שונים שעלולים להתפתח לנזק של ממש למבנה, גם ללא קשר להיבט הבטיחותי. כך למשל, במסגרת הביקורת נבחנות תשתיות המים של המבנה בכדי לקבוע את מצבן ולהמליץ על הותרתן במקומן או החלפתן. ביקורת זו דומה מאוד לבדיקה המבוצעת במסגרת בדק בית, אלא שבדק בית היא בדיקה חד פעמית המבוצעת עם הכניסה למבנה, בעוד ביקורת מבנים היא בדיקה המבוצעת על בסיס קבוע.

מדוע נדרשת הבדיקה?

ביקורת מבנים היא בדיקה שמבוצעת בכמה נסיבות שונות. כך למשל, כאשר מדובר במבנה מיושן מאוד שקיים חשש לגבי יציבותו, יש לערוך את הביקורת אחת לתקופה של מספר חודשים או שנים על מנת לוודא כי המבנה עדיין בטוח לשימוש. מבנה לאחר שריפה, הצפה או רעידת אדמה גם עשוי להזדקק לביקורת כזאת בכדי לקבוע את מצבו ואת מידת יציבותו המבנית. כמו כן, מבנים ציבוריים עוברים ביקורת מבנים באופן קבוע על מנת להבטיח את בטיחות המבנה לציבור. בשורה התחתונה מדובר בבדיקה המיועדת לתת תמונת מצב על המבנה, ותמונת מצב כזאת עשויה להידרש בכל מקרה של חשש למצבו של המבנה.

מי מבצע את הבדיקה?

ביקורת מבנים מבוצעת על ידי אנשי מקצוע בעלי הסמכה בתחום של הנדסת בניין. ישנם מהנדסים והנדסאים פרטיים המציעים את השירות של ביקורת מבנים וישנן חברות הנדסיות המספקות את השירות גם הן.

בנייה אקולוגית

אם קיים אצלכם חשש לגבי יציבותו המבנית של המבנה בו אתם גרים, או שאתם רוצים לברר את מצבן של התשתיות, של עמודי וקירות התמך או של כל אלמנט אחר במבנה, ביקורת מבנים היא הבדיקה שאותה אתם רוצים להזמין, ועליכם לוודא שאתם מזמינים אותה מגוף מקצועי ומוסמך בעל ההכשרה הנדרשת בתחום הנדסת הבניין ובעל הניסיון בתחום הספציפי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!