איך צמחיה מלאכותית משתלבת בבנייה ירוקה

שיקום מבנה במחיר המשתלם ביותר!ובזמן המהיר ביותר!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

 

בנייה ירוקה בשנת 2019 זה הדבר הבא. הבנייה הקלה החלה לפני כמה עשורים, אך בעשור האחרון היא התגברה והתחילה להכנס להמון פרויקטים ברחבי הארץ. יש כל כך הרבה יתרונות לבנייה קלה – היתרון היחסי הגדול ביותר הוא עלות הבנייה שהיא מאוד זולה, היתרון השני הוא מהירות הבנייה וכמות כוח אדם שצריך. ככל שנכנסים לפרויקטים רבים יותר, הניסיון גדל, רמת הגימור עולה והתוצאות מגיעות בהתאם. לכל פרויקט בנייה רגילה ובנייה קלה מגיע הגמר, שהוא בדרך כלל רוב העלויות, יותר מהבנייה עצמה או מעלות השלד. יש כל מיני פרמטרים ואלמנטים שכדאי להכניס בפרויקט חדש שאחד מהם הוא נושא הצמחייה מלאכותית.

צמחייה מלאכותית במאה ה- 21 ואיך היא משתלבת בבנייה החדשה

לפני כמה שנים כל מה שהכרנו זה רק את הצמחייה החיה – הדשא הירוק של פעם, ולשתול שתילים, עצים ופרחים. בעידן החדש, אנשים כבר לא רוצים להתחייב להשקיה יום יומית, ומעדיפים שכל הזמן הצבע הירוק יבלוט להם בבית או במשרד ולכן יותר מ50% מכל מבני התעשייה, בתי העסק, משרדים ופרויקטי מגורים עברו לצמחייה מלאכותית. יש לזה כל כך הרבה יתרונות שהיתרון הגדול הוא – לא צריך להשקות כל הזמן! ממש קסם שכזה. הדבר היחיד שצריך לעשות כל חצי שנה הוא לעבור עם סמרטוט רטוב או לשטוף עם זרם מים והכל נראה חדש כמו בהתחלה. היום בעידן הבנייה הקלה, החלו רוב הקבלנים לעבוד עם חברות אחזקה שמספקות צמחייה מלאכותית או לעבוד ישירות עם ספקים של צמחייה מלאכותית כמו דירה דיל עוד לפני שמתחיל להבנות הפרויקט. זה אחד מהפרמטרים שסוגרים כבר בתחילת הבנייה ובצדק.

איפה כדאי למקם צמחייה מלאכותית במבנה או במשרד?

יש כל מיני מקומות שאפשר להניח בהם עציצים או פרחים מלאכותיים. נתחיל בכניסה למבנה, כדי לקבל את פני האורחים וגם כדי לתת "שואו" לבניין, נמקם בכניסה שני עציצים, אחד מכל צד של הדלת הראשית. לאחר מכן נכנס לבניין, נמקם בלובי 3 עציצים מסוגננים וגבוהים, כדי לתת אווירה של גובה ללובי גם אם הוא נמוך, טיפ נוסף הוא לשים מראה בלובי, ככה הלובי יראה גדול מאוד. נכנס למעלית או נעלה במדרגות, מקומות שלא צריך להניח בהם צמחייה כיוון וזה יפריע וגם יש סכנה בינונית שהעציץ יפגע במישהו בעת עלייה במעלית או במדרגות.

נכנס למשרד, נניח בכניסה למשרד עציץ גדול ומרהיב, ולאחר מכן נמקדם בכל פינה במשרד עציץ מלאכותי בגודל בינוני. צריך שבכל כיוון שהלקוח או האורח יסתכל הוא יפגוש את הצבע הירוק או צבעי טבע אחרים. חשוב לציין שעלות הצמחייה מלאכותית אינה יקרה, ובדרך כלל ספקי הצמחייה נותנים מחירי PRESALE והנחות מסוימות.

 

באדיבות, דירה דיל – צמחיה מלאכותית לבית.

מלווה בניה ירוקה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

תוכן עניינים:

השאירו פרטים בטופס המצורף לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא התחייבות!

0
שנות ניסיון
0
בניינים ששופצו
0
מרפסות נמסרו ללקוחות
הבית הירוק
הבית הירוק

קבוצת Green build היא חברה מקצועית לביצוע פרויקטים ומכרזים של שיפוצי בניין, מרפסות, שיקום מבנים ועוד.
קצב העבודה של קבוצת Green build הוא הגבוה והמתקדם ביותר בתחום, וזאת בגלל נבחרת מומחים וקבלנים בעלי ניסיון של עשרות שנים.
כחלק ממהפכת השירות של קבוצת Green build והכוח החברתי של הקבוצה, אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות תוך שמירה על איכות עבודה בלתי מתפשרת להבטחת הבטחון ושביעות הרצון של כל מי שבוחר לעבוד עמנו.
קבוצת Green build מציבה סטנדרט חדש של שיפוץ בניינים והרחבת מרפסות ויודעים לספק את הפתרון הטוב, המהיר ומקצועי ביותר לקהל לקוחותינו.

בנייה בטוחה -חברת ניסור וקידוח בטון

בנייה בטוחה

כל התחום הזה של בנייה מחייב הקפדה רבה על כל כללי הבטיחות. אם אין הקפדה על כל הכללים ועל כל הפרטים המרכיבים את העבודה, הסיפור

כאן בונים - מאמר על בנייה

כאן בונים !

כולם מדברים על מצוקת הדיור כן בישראל ולא בחינם. אכן ישנה מצוקה קשה בבנייה כאן בישראל כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים הרבה מאוד על

שיקום קירות בטון

כך צובעים בבניינים משותפים

רוצים לרענן את הבניין שלכם לקראת הקיץ? קירות הבניין משוועים לצבע רענן וטרי שיחזיר להם את המאה החיוני והנקי? אתם חייבים לדעת כי צביעה של

 מרפסות שמש

כל מה שצריך לדעת על בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא הדבר הנכון והעדכני בענף הבניה. התקדמות התחום נובעת מהערכת החשיבות של בניה בת קיימא, שמשתלבת עם דאגה לסביבה, חיסכון משאבים ויתרונות רבים

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!