איך צמחיה מלאכותית משתלבת בבנייה ירוקה

 

בנייה ירוקה בשנת 2019 זה הדבר הבא. הבנייה הקלה החלה לפני כמה עשורים, אך בעשור האחרון היא התגברה והתחילה להכנס להמון פרויקטים ברחבי הארץ. יש כל כך הרבה יתרונות לבנייה קלה – היתרון היחסי הגדול ביותר הוא עלות הבנייה שהיא מאוד זולה, היתרון השני הוא מהירות הבנייה וכמות כוח אדם שצריך. ככל שנכנסים לפרויקטים רבים יותר, הניסיון גדל, רמת הגימור עולה והתוצאות מגיעות בהתאם. לכל פרויקט בנייה רגילה ובנייה קלה מגיע הגמר, שהוא בדרך כלל רוב העלויות, יותר מהבנייה עצמה או מעלות השלד. יש כל מיני פרמטרים ואלמנטים שכדאי להכניס בפרויקט חדש שאחד מהם הוא נושא הצמחייה מלאכותית.

צמחייה מלאכותית במאה ה- 21 ואיך היא משתלבת בבנייה החדשה

לפני כמה שנים כל מה שהכרנו זה רק את הצמחייה החיה – הדשא הירוק של פעם, ולשתול שתילים, עצים ופרחים. בעידן החדש, אנשים כבר לא רוצים להתחייב להשקיה יום יומית, ומעדיפים שכל הזמן הצבע הירוק יבלוט להם בבית או במשרד ולכן יותר מ50% מכל מבני התעשייה, בתי העסק, משרדים ופרויקטי מגורים עברו לצמחייה מלאכותית. יש לזה כל כך הרבה יתרונות שהיתרון הגדול הוא – לא צריך להשקות כל הזמן! ממש קסם שכזה. הדבר היחיד שצריך לעשות כל חצי שנה הוא לעבור עם סמרטוט רטוב או לשטוף עם זרם מים והכל נראה חדש כמו בהתחלה. היום בעידן הבנייה הקלה, החלו רוב הקבלנים לעבוד עם חברות אחזקה שמספקות צמחייה מלאכותית או לעבוד ישירות עם ספקים של צמחייה מלאכותית כמו דירה דיל עוד לפני שמתחיל להבנות הפרויקט. זה אחד מהפרמטרים שסוגרים כבר בתחילת הבנייה ובצדק.

איפה כדאי למקם צמחייה מלאכותית במבנה או במשרד?

יש כל מיני מקומות שאפשר להניח בהם עציצים או פרחים מלאכותיים. נתחיל בכניסה למבנה, כדי לקבל את פני האורחים וגם כדי לתת "שואו" לבניין, נמקם בכניסה שני עציצים, אחד מכל צד של הדלת הראשית. לאחר מכן נכנס לבניין, נמקם בלובי 3 עציצים מסוגננים וגבוהים, כדי לתת אווירה של גובה ללובי גם אם הוא נמוך, טיפ נוסף הוא לשים מראה בלובי, ככה הלובי יראה גדול מאוד. נכנס למעלית או נעלה במדרגות, מקומות שלא צריך להניח בהם צמחייה כיוון וזה יפריע וגם יש סכנה בינונית שהעציץ יפגע במישהו בעת עלייה במעלית או במדרגות.

נכנס למשרד, נניח בכניסה למשרד עציץ גדול ומרהיב, ולאחר מכן נמקדם בכל פינה במשרד עציץ מלאכותי בגודל בינוני. צריך שבכל כיוון שהלקוח או האורח יסתכל הוא יפגוש את הצבע הירוק או צבעי טבע אחרים. חשוב לציין שעלות הצמחייה מלאכותית אינה יקרה, ובדרך כלל ספקי הצמחייה נותנים מחירי PRESALE והנחות מסוימות.

 

באדיבות, דירה דיל – צמחיה מלאכותית לבית.

מלווה בניה ירוקה

בנייה ירוקה של צימר

בניית צימרים, מאפשרת ליזמים פרנסה בכבוד. כדי לנהל צימר, יש צורך בסבלנות רבה, ושיווק תמידי. ישנם 2 דרכים להקים צימרים. דרך אחת- היא לקחת בית

Read More »

קבלן שלד – מהו תפקידו?

שלד המבנה הוא למעשה רכיב המפתח, הבסיס של המבנה כולו. כשאנו מדברים על שלד המבנה, אנו מדברים למעשה על כל מכלולי הבטון, החל מיסודות המבנה,

Read More »
גלילה לראש העמוד